www.sudzibas.lv Tilderu nami SIA Neprofesionāls namu apsaimniekotājs

Tilderu nami SIA - Neprofesionāls namu apsaimniekotājs

SIA Tilderu nami ir neprofesionāls namu apsaimniekotājs Salaspilī.
Apsaimniekošanas maksa, pēc SIA Tilderu nami politikas, ir kā “abonēšanas maksa”, tā garantē to, ka mājai ir apsaimniekotājs. Taču par jebkura veida darbiem (piemēram, virtuves stāvvada profilaktiskā tīrīšana) notiek tikai un vienīgi par atsevišķu maksu. Mājai pēc adreses Dienvidu 3/1, Salaspilī, vienas virtuves kanalizācijas tīrīšana izmaksāja 805.55 EUR (saskaņā ar sniegto rēķinu). Pakalpojumu kā tādu sniedza SIA SDL (jo SIA Tilderu nami neesot savu santehniķu), tāpēc visi santehniskie darbi tiek veikti no SIA SDL puses tikai un vienīgi par atsevišķu samaksu. SIA SDL ir SIA Tilderu nami valdes locekļa Staņislava Ļitvaka uzņēmums.
Runāts ar apsaimniekotāju ir daudz un dikti. Telefoniski un klātienē tiek sniegta viena informācija, bet rakstiski pavisam cits. Nevar panākt kompromisu, jo SIA Tilderu nami vienīgā interese ir pelnīt naudu, pretī nesniedzot adekvātu, kvalitativu servisu.
Stipri neiesaku iegādāties dzīvokli, kur mānas apsaimniekotājs ir SIA Tilderu nami.

I

Komentāri (3)

I Iveta 08.04.2024

SIA Tilderu nami shēma - nedarīt mājā neko. Nepiedāvāt iedzīvotājiem risinājumus mājas tehniskā un vizuālā stāvokļa uzturēšanai. Tiek piedāvāts veikt remontdarbus par nesamērīgām summām (būtiski - darbu veicējs ir SIA SDL vai SIA Termoteks), un par ko rezultātā balsojumā netiek savākts pietiekams balsu skaits. Iestājoties pēc pāris dienām/nedēļām avārijas stāvoklim, darbi tiek veikti kā avārijas remontdarbi par vēl augstākām cenām. Kvalitāte šiem darbiem - briesmīga. Garantijas laikā jebkura darbība ir apmaksājama no mājas iedzīvotāju kabatas (telefoniski sniedz informāciju, ka konkrētā apsekošanas reize nav iekļauta garantijā).

I Iveta 08.04.2024

SIA Tilderu nami nesniedz atskaiti par mājas uzkrājumiem, nav nekādu atskaišu, un pat pēc atsevišķa lūgumu šo informāciju ir jāgaida 2-3 mēneši.
Netiek sastādīts plāns, ko apsaimniekotājs paredz veikt, kādi ir plānoto remontdarbu provizoriskie izdevumi.
Mājas uzkrājumu fonds vienmēr ir mīnusā. Renovāciju ar Altum atbalstu SIA Tilderu nami nav ieinteresēti piedāvāt kā iespējamo risinājumu.

L Liepavots 01.05.2024

SIA Tilderu nami ir lielisks apsaimniekotājs,labprāt sadarbojas ar Altum.Vairākas mājas ir renovētas,samaksa ir adekvāta.Nav parādu piegādātājiem (Salaspils siltums,Valgums u.c.).Salīdzinoši ar citiem apsaimniekotājiem,mums ir paveicies.Iedziļinaties,kuri nav apmierināti,tad sapratīsiet ,kam ir labāk.Nevajag no mušas ziloni taisīt! Protams,ir remontdarbi veicami par kuriem iekasē apmaksu no uzkrājumiem.ja tāda nav,vai nav pietiekams,tad jāmaksā pašiem iedzīvotājiem,cita varianta nav.Renovējiet māju ,būs labāk visiem iedzīvotājiem.Mēs,Skolas 7/2 iedzīvotāji piekritām (savācām paredzētos procentus iedzīvotāju parakstu,ko pieprasīja "ALTUM"un viss notika Likuma paredzētajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes