Banka Citadele Jelgavā

Labdien..Es nezināju kur doties ar savu jautājumu..tapēc pajautāšu jums-1)Vai banka citadele Jelgavā drīkst rēķinu par rīkojumu no tiesasizpildītāja atskaitīt no pabalsta kas domāts maniem bērniem lai iegādātos skolas preces? Man no 80 eur summas noņēma 21 eur.2)Karte tika Bloķēta jau 21 datumā pagajušo mēnes. Vēl aizvien nav atbloķējuši katru reizi saka pēc divām dienām. Man ienāca kontā arī bērnu nauda baidos lai no tās neko neatskaita. Vai vispār viņiem ir tiesības atskaitīt kaut kādas summas no bērnu naudas vai no pabalstiem?Zinu ka agrāk no summas 320 eur neko nevarēja atskaitīt..Bet man vairāk par 50 eur( bērnu nauda) Nu un kāds pabalsts piem šo mēnes par skolas preču iegādi 2 bērniem nemaz vairāk nav...Kur vispār es varētu doties ar šādiem jautājumiem?

A Anita. 14.08.2015

Pievienot atbildi