Bildes

cipši.lv/shortcut.lv - Krāpšana

Krāpšana Labdien! (12.10.2019)Vinējām ādažu čipšu pakā shortcut Films+TV kodu un mēs to ievadījām čipši.lv/shorcut.lv un nerāda nekādu kļudu un nekas nenotiek. #ādažu čipši #čipši.lv #shortcut.lv

Betsafe.lv - Ļoti Slikts serviss

Ļoti Slikts serviss Betsafe neatgriež naudu! Solīju 3 darba dienu laikā 18.09.19, nu jau 9 dienas ir pagājušas, aizsūtīju gan id, gan konta izrakstu, viss kā nākas! Vai tas ir likumīgi kā viņi tik ilgi ietur manu naudu, soda procentus, vispār vērt ciet tādu bezatbildīgu kantori, vēl jo projām gaidu savu naudu...

V viktorija perecs 27.09.2019

Дом управление - Плохой сервис

Плохой сервис Вот так на Менсила 21 дворник Татьяна убирает участок,метет все под киоск Нарвесен

Membershop - Membershop/ Nekvalitatīva prece

Membershop/ Nekvalitatīva prece Pārdot viltotus brenda apavus

A Anjka452 19.09.2019
Komentāri 0 Apavi

Staburadze Upenu Torte - Tarpinu Torte

Tarpinu Torte Tikko nopirku svaigu Staburadzed fabrikas Upenu Torti lai buudiit un patikami pavadiit piekdienas vakaru. Nogriezu sev gabalinu, Nogriezu ari mammai. Sakam eest, kamer teja silta, un ieraudzijam 2 tarpus, viens tortee otrais uz skivja! Cik pretigii, un sausmiigi ką es pusi no gabalina jau apeduu, var buut ari tarpinu apedu! Luudzu uzmanaties un neperciet Staburadzes izstradajumus!

V Viktorija Bronze 13.09.2019
Komentāri 1

Ražotājs; Latvijas Balzāms - Vēlos zināt un tikai nevajag melot!

Vēlos zināt un tikai nevajag melot! Šī vairāk nebūs kā sūdzība, bet vairāk kā jautājums, tātad kas tās par `aļģēm` jūsu LB `Dzērvene`, `Brūklene`? Iepriekš tādas nebija un tikai nevajag teikt ka man ir baltās pelītes!

P pratacakaresana 01.09.2019
Komentāri 3

Gan Bei - Gan Bei - Slikts servis

Gan Bei - Slikts servis 27.08.2019 plkt 16: 00 pasūtījām suši:Double Kokkai Maki, Peking Duck Maki! Suši tika atvests samicīts, uz to es pievēru acis bet, kad es atradu peking duck maki kaulus, tas man nu galīgi liekas nepieņemami! Kas, notiktu, ja šo suši apēstu mana 2 meitā? ! Šī bij pēdējā reize, kad es saskaros ar šo iestādi! Paldies par vakariņām!

A Anna Krastiņa 27.08.2019

SKY - Блинчики с мясом

Блинчики с мясом Вчера купила блинчики с мясом - оказались с творогом плюс цена разная . Что посоветуете делать.

O Oļesja Ļebedeva 17.08.2019

Blik tuncis Maxima Jelgavā, Dobeles šoseja - Krāpšanās ar etiķetēm

Krāpšanās ar etiķetēm Pārlīmētas eriķetes tuncim, zem zaļās etiķetes bijusi zila. Pats tuncis ir vecs, saskābis, bet termiņs uzlikts 2021 gads. Cena bija 0.89 centi, bet parasti šis produkts maksā 2x dārgāk. Šāda krāpšanās vēl nebija redzēta, viltota produkcija izplatītājs Sia Blik-M, Straupes iela 1, Rīga

K KalninaD 12.08.2019
Komentāri 2

Taksi bolt - Krāpšana

Krāpšana Я заказала такси у меня фиксированная цена была 3,80.Когда я прибыла на место назначения мне шофёр сказал сумму в размере 4,64€ и сказал мне что если я заплачу по фиксированной цене 3,80 а не 4,64€ то тогда он напишет в телефоне что я не оплатила такси, тагже я вышлю фото чека га эту сумму, он так же мне говорил что чек не будет мне давать я ему сказала что он обязан мне выдавать чек, или же я вызываю полицию а не выдачи официальной поездки, когда я водителю сказала про полицию что если вы, мне...

N Natālija 21 09.08.2019

Bite - Slikts internets

Slikts internets Bez komentāriem, bite 4g internets tik lens palika ka pat sēžot YouTube video ar grūtībām lāde, meklēju citu operatoru. un par tadu internetu es maksāju 19 eiro.

Ciemakukulis - Ciemakukulis/ Slikts serviss

Ciemakukulis/ Slikts serviss Pasūtījām torti dēliņam uz 1 gadu jubileju, vārds nevīžīgi un neakurāti izgriezts, tortes virskārta bija putekļainā, prasījām tikai ar biezpienu, bet iekšā tortē tika sabāzta marmelāde, ievārījums, biezpiena tik pat kā nebija, negaršīgs! Samaksājām 60€, torti savācam tieši pirms svinēšanas ļoti kavējam, savādāk neņemtu, izskatījās tā itkā torti taisīja alkoholā reibumā.

O Olga2018 11.07.2019

Līna solārijs - Līna solārijs Nepieņem sīknaudu

Līna solārijs Nepieņem sīknaudu Šodien gāju uz solāriju uz 9 min , bija jasamaksā 6 EUR ,solārija darbinieks atteicās ņemt naudu , teitca ka kapeikas neniems

A Anjka452 30.06.2019
Komentāri 2

29909907 - Krausanas darbi

Отзыв о предприятии занисающимся квартирными переездами.. платят 5 евро в час, оплата вовремя расчитывают честно.. насчет работы на работе все дружные и хорошие коллеги, сама работа ужасная за 9 часов что мы работали мы вывезли 4 полные битком набитые грузовые машины что на фото, нужно было снести с 3 го этажа перевезти и поднять на второй.. под конец рабочего дня мы уже ходили шатались о стены, ноги и руки были ободранны, сами шкафы некоторые были набиты вещами под завязку и так как мы уже на...

TOP Partika - TOP Partika/ Bojājums.

TOP Partika/ Bojājums. Vakar pirku jogurtiņus. Šorīt atveru vienu un šokā esmu sapuvis bet vēl ar labu termiņu. Nākotnes topā šie jogurtiņi vienkārši stāv plauktā. Uzskatu kad pareizāk būtu likt ledusskapī pie pārējiem jogurtiem!Protams pārdevējas jau nav vainīgas.Bet iesaku tik turēt ledusskapī.Lai nav ar pārējiem tā!

T Tauriņš135 20.06.2019

Auto port automazgātuve - Auto Port Automazgātuve / Brokastis

Auto Port Automazgātuve / Brokastis Lai nomazgātu auto, ir nedaudz jāuzgaida, kamēr strādnieki paēdīs brokastis. Steigu nemana. Klienti pagaidīs.

G Gatison 12.06.2019

Demo C - Nodokļu parāds, nemaksā nodokļus ,

Nodokļu parāds, nemaksā nodokļus , Uzņēmums apkrāpj uz nodokļiem, apkrāpj un maldina cilvēkus, apkrāpj uz darba samaksu strādājot Vacija ka komandējumu , ka arī algas kavēšanas , ka arī nodokļu savlaicīgi nemaksāšana . Ka arī cilvēku paverdzināšana . Neiesaku šo uzņēmumu .

K Krists 123 06.06.2019