Maxima - Maxima/ Cenu neatbilstība

Labdien! Gribu uzzināt īsto akcijas cenu palagiem 90*200. Akcijas cena veikalā un bukletā ir 4.79, man notirgoja pa 5.99

26.08.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 30.08.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Akcijā bija "Palags ar gumiju", bet Jūsu pirkumā bija "Satīna palags ar gumiju", kam nebija akcijas cena. Uz akcijas cenu zīmēm ir norādīti preču svītru kodi, kurus arī vienmēr var salīdzināt, lai pārliecinātos par pareizo akcijas preci.
Informējam, ka vienmēr neskaidrību gadījumos Jūs varat vērsties veikalā klātienē, lai šādas situācijas varētu noskaidrot un atrisināt uzreiz.
Novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

K Karīna Kaznovska 26.08.2021

Good Intentions 27.08.2021

Tik tiešām. MAXIMA akciju buklets Nr.34 24.08.2021 - 30.08.2021.

K Karīna Kaznovska 27.08.2021

Šiem palagiem 90*200 bija divi dažādi svītra kodi. Viens kods gāja pa 4.79 (akcijas prece) un otrs kods pa 5.99. Sajaucāt galvu ar tādu akciju. Jo vienādi palagi un cenas savādākas. Un sanāk kā vieni klienti nopirks akcijas palagus un otriem, kā man, palika bez akcijas. Sameta visus vienā čupā!

K Karīna Kaznovska 27.08.2021

Taisiet akcijas uzmanīgāk! Paldies

Good Intentions 27.08.2021

Tad viss skaidrs. Esmu pats ar to saskāries. Produktiem pēdējā diena - 50% atlaide un izsit pa pilnu cenu.

Pievienot komentāru bildei