Dzīvokļa saimniece Ventspils, Jūras iela 4 - ĻOTI neadekvāta sieviete

Zane, +37125960436.
Nekad neizīrējiet Ventspilī apartamentus no viņas, slima sieviete. Neprot normāli komunicēt.
Paziņojām tajā pašā dienā, ka tomēr nebūsim un palika ļoti neadekvāta. Viņai ir vairāki dzīvokļi gan Jūras iela 4, gan Aleksandra 9. Saruna notika caur ss.com, neapstiprināja, ka gaida mūs un tad pēkšņi tajā dienā zvana un prasa, kur mēs esam. Šķiet, ka nezina atbilstoši valsts valodu un līdz ar to ir barjera komunikācijā, lai līdz galam saprastu situāciju. Visa saruna notika agresīvos toņos, uzdeva jautājumus tādus, kuri svešiem cilvēkiem nav jāuzdod, kā, piemēram, no kurienes mēs brauksim, vai brauksim ar auto, vai bērni arī paliks pa nakti, kāpēc esot mums jābrauc ar zīdaini kaut kur pandēmijas laikā, kādu summu esmu gatava maksāt par apartamentiem.. nu murgs ne cilvēks - neuzķeraties!

R Rancher 08.08.2021

Pievienot komentāru bildei