Bildes

JŪRA zivju pārstrāde. - Krāpšana

Krāpšana Atverot šo siļķu trauku ar sīpolu marinādi atklāju,ka tur ir sīpoli ar siļķu marinādi.Gar trauka malu pusotra rinda ar siļķu gabaliņiem un pārējais sīpoli.Gribēju siļķi dabūju sīpolus !

M Māris 26.11.2020
Komentāri 1

Tokyocity - Slikts serviss

Slikts serviss Uz svētkiem pasūtījām suši, lai palutinātu sevi. Izvēlējamies, kā parast iemīļoto tokyocity. Diemžēl, mūsu izvēle, kā kadreiz, vairs neiepriecināja. Suši galīgi zaudējuši kvalitāti. Bekons vairs nav viss apkārt, izmērs mazāks. Garša pavisam cita, jo noteikti ir izmantots cits bekons. Ļoti žēl, ka vairs nav kā bija agrāk - izskatīgi, lieli, gardi un sātīgi suši.

PayPal - PayPal - Vēstule e pastā

PayPal - Vēstule e pastā Saņēmu šādu vēstuli no Paypal. Domāju ka kārtējā krāpnieku uzdarbošanās.

M Mammīte Zane 19.11.2020
Komentāri 1

Can Can - Nekvalitatīvs ēdiens

Nekvalitatīvs ēdiens Uzskodu,draugu plates vietā dabujām šo! No 4 porcijām salasiju šo,pārējais bija metams ārā😡 Kraukšķ.vistas nūjiņas un ,,uzkodu,,plate var redzēt bildē!Žēl,ka čeku nepaņēmu

Hesburger - Šādi izskatās mans hesburges atnesot mājās

Šādi izskatās mans hesburges atnesot mājās Māceklis salika visu iekšā,atnāku mājās un beigās ir šādi.

AS G4S - Pilnvaru parkapums.

Vadetais Kaspars Gros gribeja sist savu darbinieku.

A Anonim.Apsardze 10.11.2020
Komentāri 2

Rīgas namu pārvaldnieks - Rīgas namu pārvaldnieks/ Man kā patērētājam nau nekādas tiesības

Rīgas namu pārvaldnieks/  Man kā patērētājam nau nekādas tiesības "Šodien pēc iepriekšējā pieraksta devos uz Rīgas namu pārvaldnieku - "Kurzemes namu apsaimniekotāja galveno ēku, Mārtiņa ielā 7, Rīga konsultācijā par īpašumu apsaimniekošanu... Daži Darbinieki tur strādā šausmīgi nekompetenti - biju atnākusi uz iestādi 30 minūtes ātrāk... - " jautājums viņiem no manas puses bija kur es varu apmeklēt toleti?..- - atbilde bija sekojoša: - toletes apmeklēšana ir iespējama tikai darbinieku personālam un man kā patērētājam nau nekādas tiesības,,, "tad es jautāju...

S Simona Ērgle 09.11.2020
Komentāri 3

NS King - NS King / Обман

NS King / Обман Вчера 6.11.2020 в торговом цэнтре Альфа в магазине NS king примерное время покупки с 17:30 до 18:30, примерно время потому что у меня нет чека и спросив про чек и гарантию продавцы меня обманули сказав что положили мне чек и гарантийный талон, то есть я потратила почти 90 евро на покупку и что случись я получяеться выкинула деньги на ветер, знаете это была последняя покупка в вашем магазине

L Leite Irina 07.11.2020
Komentāri 1 Apavi

Balta - Drausmīgi cilvēki

Drausmīgi cilvēki Auto tiek nekvalitatīvi nokrāsots. Balta eksperts pasaka, kad viss tur ir kārtībā. Kaut gan auto nokrāsots pilnīgi citā tonī. Vilnis Baltas eksperts pasaka, kad auto ir vecs. Tapēc nevar kvalitatīvi nokrāsot. Un savu kłūdu vińu nelabos. Cenšoties iestāstīt, kad tas nav orgināls krāsojums. Ziniet esmu krāsojis vairākus auto. Un jebkurš krāsotājs pietonē krāsu esošajam tonim. Tas viss ieilga. Kamēr beidzās Kasko. Tad vnk lieta tika izbeigta. Super attieksme.

Ivars Lasmanis - Zaglis

Zaglis Šis vìrietis Ivars Lasmanis nozaga man màjas atslègas kamèr stràdàju dàrzà.Seksuàli man uzmàcàs ,nozaga briljanta gredzenu 500€ vèrtìbà,

V Vecvagare Inga 03.11.2020
Komentāri 0

Ss.com - Удаляют объявление только из за того что у меня на эвакуаторе наклеен номер моего телефона

Удаляют объявление только из за того что у меня на эвакуаторе наклеен номер моего телефона Посмотрите как это происходит

Feniks" LAIMĒTAVA" - Feniks/ Bankas Termināļa kļūda

Feniks/ Bankas Termināļa kļūda 15.09.20, spēļu zālē Rušonu iela, ņēmu naudu no termināļa 40 eur, pirmo reizi iznāca čeks atteikt pulkstenis 22.18, bārmene teica kaut atteikt vai mēģināsiet vēlreiz, citu summu, teicu nē to pašu 40 eur pulkstenis 22.19, atnācu mājās iegāju internetbankā man 2×noņemta tomēr nauda, zvanīju vēl uz banku noskaidroju! Ceru drīzumā saņemt savu naudu.

V Viktorija Perecs 15.09.2020

Feniks laimētava - Termināļa kļūda

Termināļa kļūda 15.09.20,spēļu zālē Rušonu iela, ņēmu naudu no termināļa 40eur,pirmo reizi iznāca čeks ATTEIKT pulkstenis 22.18,bārmene teica kaut atteikt vai mēģināsiet vēlreiz, citu summu, teicu Nē to pašu 40eur pulkstenis 22.19,atnācu mājās iegāju internetbankā man 2×noņemta tomēr nauda, zvanīju vēl uz banku noskaidroju! Ceru drīzumā saņemt savu naudu atpakaļ!

V Viktorija Perecs 15.09.2020

Latvenergo - Elektrība

Elektrība Labdien, no vakardienas raustās elektrība un darbam tas ļoti traucē, lūdzu novērst šo! Elektrības kaste ir kritiska. Nav pirmā reize tāda! Naudītes garāžas

Rīgas dzemdības nams - Rīgas dzemdības nams/ Bojājums un nolaidība

Rīgas dzemdības nams/ Bojājums un nolaidība Šodien nakti uz manu sievu un bērnu nokrita no lampas stikls. Šajā situācija ārsti bija bija venalcigi. Manai sievai ir veselības problēmas pēc dzemdībām, un bērnam tika ienesta infekcija.

1188 - 1188/ Периодически нет интернета

1188/ Периодически нет интернета Интернет плохой.На звонки не реагируют.Минута звонка 0,52 цента.Служба поддержки клиентов работает никак.Не советую с ними связываться.

Rimi - Rimi / Мошенничество

Rimi / Мошенничество Один и тот же товар на акции по одной и той же цене,а конечная цена разная.? Да и обслуживающий персонал не удивлён: такое часто бывает. Сколько таких центов и одураченных покупателей!? Жду об,яснений,извинений и компенсации. А доверять уже не смогу.

SIA Ikea - Slikts Serviss

Slikts Serviss Gribēju Ienākt ar scooteru bet mani apsargs neielaida es biju viņam skaidrojis ka jums tur nav uzzīmēts un uzrakstīt ka nedrikst Ienākt bet vīns pateica ka nedrīkst es domāju vajag tad precizi rakstīt. Tāds serviss ir galīgi garām

Arsenāls - Arsenāls/ Slikta kvalitāte ēdienam

Arsenāls/ Slikta kvalitāte ēdienam Neesmu konflikta cilvēks, bet tas ēdiens, ko man pasniedza "Arsenālā" bija vnk necilvēcīgs, viss eļļā(foto var redzēt) un tā saucamais ēdiens " Pasta ar vistu", no pastas ne miņas, un makaroni "optima līnija", par cenu, protams, nepiekrita, ka lai es nemaksāju, vajadzēja samaksāt visu summu. Ja gribiet garšīgi pāēst, tad ne uz šejieni!

R Rozālija 15.08.2020

Maxima - Maxima/ Nekvalitatīvs produkts

Maxima/ Nekvalitatīvs produkts Kas noticis ar šo krējumu?tas ir ūdens, ne krējums, esmu ļoti apbēdināta jo pirku tikai šo agrāk