Bildes

Lulu Pica - Lulu Pica/ Slikts serviss

Lulu Pica/ Slikts serviss Vai tas nozīmē '' dubultdesu '', ja desas nesat mājās, nu tas ir ļoti slikti... Netaisos 17 eiro maksāt par šādu picu! Iepriekš ssūtīju, ziss bija Ok, desa pa virsu desai, bet šajā picā ir vienkārši desu picas variants...

S Saulīte 07.06.2021
Komentāri 2 Picērijas

220lv - 220lv/ Slikts serviss

220lv/ Slikts serviss 220 lv Cenšā par visām varītēm ieskaidrot ka prece ir pilnīgi kārtība. Un vairs neatbild. Nemaina naudu neatdod. Krāpj invalīdu.

R ratans11 07.06.2021
Komentāri 0

220lv - slikts servis,neatbildiba.

slikts servis,neatbildiba. Nopirku tv smarts.pēs pusgada pats no sevis salūza,aizsūtiju uz remontu pie 220lv,atpakaļ dabūju vispār sajātu.vairs nav smart tv bet parasts tv.apnicis ar viņiem karot. Jo noslēpušie tikai zem e pasta un tel.num.mainīt nemaina naudu neatdod,riktīgs rekets. Vispār tā ir leišu bode a tie ir ti bezkaunīgi otrus tādus neatrast. Tagad mājās stāv nevajadziga mēbele. Un lieki iztēreta nauda no manas niecīgā invalida pensijas.

R ratans11 06.06.2021
Komentāri 0

www.220 lv - Slikts servis,nemākuļi.

Slikts servis,nemākuļi. 220 tirgo sūdu tv smartu ar nelicezētu Browser. Bez viņa nevar ne google vai bing atvēt. A viņi pakaļas gudri muld ka viss ok.nemaina pret citu un neatdod naudu,karoče leišu pigu aferjugas. Tagad sanāk ka esmu nopircis parastu tv.

Stender's Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Neko nevaru piebilst. Bildē viss ir skaidri redzams. Pēdējā reize. Man būtu kauns par šādu picu prasīt 14€

T TadJā 23.05.2021
Komentāri 4 Picērijas

E. Gulbja laboratorija - E. Gulbja Laboratorija / Slikts serviss

E. Gulbja Laboratorija / Slikts serviss Записался по интернету прислали код на почту притопал ввёл код номер следующий вроде как всё работает. Захожу в кабинет а меня посылают у вас в коде много цифр выходите и вставайте в живую очередь! Зачем просить тогда приезжать раньше? Зачем регистрироваться? Про социальную дистанцию вообще молчу толпа людей и только 1 человек на всех.

AtrisinātaLatvijas Rozes Tukuma - Latvijas Rozes Tukuma - Slikts serviss

Latvijas Rozes Tukuma - Slikts serviss Šādi izskata baloni kurus iegādājos uz dzimšanas dienu bērna priekam kurš protams nav. Pārdevēja pat uz manu jautājumu kāpēc baloni tik mazi, atbildēja jo redz hēlijs karstuma izplešas. Bet es maksāju pilnu cenu un vēlos pilnu balonu ar hēliju. Un rezultāts izbojāja bērna prieku.

M Mazaachirka 12.05.2021

Rimi - Tunča salāti bez tunča

Tunča salāti bez tunča Šodien 10.05.2021 ap plkst. 16:40 Rēzeknes rimi iegādājos rimi gatavotos tunča salātus, bet salātos no tunča nebija ne smakas 🤔 Iesaku nomainīt nosaukumu, ja salāti sastāv tikai no dārzeņiem! 😠 Esmu ļoti vīlusies!

I Inese R. 10.05.2021
Komentāri 1 Veikali

Ecolines - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss un un necieņa pret latviešu valodu, jo Pūre nav ar garumzīmi un vispār neviena pietura ko rāda netiek rādīta ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm fui riebjas skatīties kā kropļo mūsu valodu, te vajadzētu iejaukties valsts valodas centram un uzlikt sodu NORMA-A - Ecolines

N Nenopietni1 08.05.2021
Komentāri 2

Jahonts - Плохой сервис, отношение к клиенту отвратительное!

Плохой сервис, отношение к клиенту отвратительное! Больше никогда и никому не посоветую покупать ювелирные изделия у Jahonts! Будущий муж сделал с этим кольцом предложение... И тут началось... 2 раза меняли маленькие камни без оговорочно, но как выпал большой и маленький одновременно почти, менять отказались. Отказались чинить даже за деньги, ни обмен, ВООБЩЕ НИЧЕГО не сделали. Отношение к клиентам отвратительное!

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu šokā kad saņēmu, atvēru pakomātu! Kaut ko tādu negaidīju. Noteikti neko nesūtīšu caur dpd. Esmu vīlusies.

A Aļona Olševska 27.04.2021

Lats - Lats/ Olimpiskās zemenes

Lats/ Olimpiskās zemenes Veikalā Lats var iegādāties šādas zemenes!

K Karmelita 24.04.2021
Komentāri 0

Veikals Lats - Olimpiskās zemenes.

Olimpiskās zemenes. Veikalā "Lats", lūk ir piejamas zemenes, kas saglabājušās no 1899.gada, kad Grieķijas valdība Olimpisko spēļu komitejai nodeva pilnu atbildību par sadarbību ar citām sporta federācijām, olimpiskā gara popularizēšanu un organizācijas vadīšanu tās 12 locekļiem. Vai jūs tādas varat nopirkt? Es varu! Un tikai par 2,45€!

K Karmelita 23.04.2021
Komentāri 1 Veikali

Saldus novada Kalni- Vaiņode ceļa posms - Ceļš kā pēc kara

Ceļš kā pēc kara Kā tagad jāved bērnu uz skolu ar zirgiem? Tie pat kājas un vezumu var salauzt!

G Gita Jonuša 23.04.2021

Factcool - Factcool/ Nekvalitatīvas preces

Factcool/ Nekvalitatīvas preces Kad bikses atnāca izskatījās ļoti labi un man personīgi tās patika, bet pēc pirmās mazgāšanas reizes izdila Caurumi. Kā tas ir iespējams? ! Šūts no veciem diegiem? ! Esmu vīlusies, bikses ir metamas ārā. Nauda vējā... Ļoti bēdīgi, ka tā notiek.

Geleos - Geleos/ Nekvalitatīva izgatavošana un montaža

Geleos/ Nekvalitatīva izgatavošana un montaža Logs mazāk par ārējo aili.

A Aleksejs57 09.04.2021
Komentāri 2

Artroad SIA - Обман

Обман Не выплачивает всю зарплату, подкидывает крохи на хлеб. Машина в рейс не укомплектована, лысая резина, нету штанг есть неисправности в антенне, радио, сиденье, замена масла, и тд.

A Alexss 09.03.2021

Optimus Mēbeles - Bojājumi

Bojājumi Pasūtīju virtuvī, virtuves virsma bojāta, virtuvei nav vienas skapīša durvju. Kas par veikalu? Par ko maksā cilvēki?

Wool-market.com - Wool-market.com/ Serviss 0 pakalpojums 0

Wool-market.com/ Serviss 0 pakalpojums  0 Chto soglasni s drugimi ljudmi, kotorije vozmushcheni takim bezzakonijem, net distanci, net sredstvo dezinfekcii i eto teperj vo vremja pandemii, kogda tak mnogo bolnih i mnogo umetshih. Eto bez otvetstvennij legkomislije, jesli ne na zvatj prestuplenije! Takoj firmai wool-market. Čom v internete nelzja naiti. Malenkaja lozh porozhdajet bolshoje nedoverije. Podozrevaju chto i tapki ne kozhannije-ploho vigljadit. Neizkljucheno chto kitajskaja poddelka! Ādas un vilnas Fabrika - nozīmē rūpniecība...

о Оля Маско 22.02.2021
Komentāri 0

Valdori - Valdori/ Desa iekša dzelz gabals!

Valdori/ Desa iekša dzelz gabals! Esiet uzmanīgi pērkot šo desu! Var palikt bez zobiem!

A Astra M 16.02.2021
Komentāri 0 Ražošana