Bildes

Maxima - Maxima/ Salātos mati

Maxima/ Salātos mati Vakar Skolas 6,Aizkrauklē vīram nopirku salātus ar rupjmaizi un grauzdiņiem un salātos bijis gaiši mati intresanti vsi kāds seko higenas noteikumiem ? Gribetu dzirdet paskaidrojhmu

220.lv - 220.lv/ Bojāta prece

220.lv/ Bojāta prece Šī tiešām bija pēdējā reize, kad iepirkos šajā interneta veikalā. Dāvanu atsūtīja saplēstu. Lieki teikt, ka to gaidīju ap 3 nedēļām un nav laiks sūtīt jaunu. Uzrakstīju atsauksmi, kuru noraidīja, jo laikam pārāk negatīva. Neiesaku šeit kaut ko pirkt. Par katru iegādāto preci atsevišķa piegādes maksa. Drausmīgi.

Rīgas Satiksme - Rīgas satiksme/ Slikts serviss

Rīgas satiksme/ Slikts serviss Ar šiem ratiņiem,kuri man ir kā invalīdiem domāti, kārtējo reizi neilaida ekspresbusā,atrunājoties ka aizmugurējās durvis bojātas!Pirmkārt, kāpēc bojāta mašīna uz līnijas, otrkārt ,kādas tiesības vadītājam mani apvainot, ko es tur vedu un vispār esmu trešās grupas invalīds un bez šiem ratiem vispār nestaigāju, par ceļu naudu maksāju un tajā vietā, lai nospiestu vienu pogu un atvērtu durvis man vēl jaapiedzīvo stress, incidents notika 13.12 2021. Pie centrālās stacijas 16.22 314 maršruts borta nr.206, lūdzu pieņemt mērus lai šādi gadījumi neatkārtotos!Paldies!

K Senukai - SLIKTS SRVIS, BOJĀJUMI

SLIKTS SRVIS, BOJĀJUMI Tādu brīnišķīgu galdu es dabūja no K Senukai! Sākas ar to kā K Senukai pārstāvis, kurjers VENIPAK, vienkārši izmeta man šo galdu uz ielas, iekāpa mašīnā un aizbrauca. Zvanot uzreiz viņam pār to kā prece īr bojāta , atbildē bijā- Tā nav mūsu problēma. Tālāk zvans uz K Senukai... un rakstiet ,zvaniet, zvaniet, rakstiet... beigās, mēs jums neatvedisim jaunu galdu, bet... konkrētā diena un laikā, dpd kurjers vār savākt jūsu bojāto preci( laiku viņi nemaina jūsu problēma, esat uz vietā...

Can Can - Briesmīgs pasūtījums

Briesmīgs pasūtījums Pasūtījām uz mājām divas cheesy chicken picas. Atverot kasti īsti nezināju- smieties vai raudāt, knapi 5 vistas gabali pa visu picu un spināti vidū uzmesti. Lieki piebilst, ka pica bija jēla. Ja darbinieki nemīl savu darbu vai rokas aug no neīstās vietas, nevajag vispār strādāt.

Tele2 - Tele2/ Drausmīgs serviss

Tele2/ Drausmīgs serviss Jūs ņirgājaties? Kas notiek pēdējā laikā? Tādi momenti notiek pārāk bieži un dažreiz pat līdz 2h. Ir zvanīts, ir prasīts, ir mainītas sim kartes (tā ieteica klientu serviss), un tā jau pēdējos 2 gadus vienas problēmas, nesen vēl mistiski rēķini uz 200 euro (kas tika atrisināts, bet tāpat nācās maksāt kaut ko papildus).

Vidaxl.lv - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Vienkārši izsakoties - drausmīgi. Pie gultas vēl var pievērt acis , bet galvgalis. Bildes izsaka visu. Laikam tas ir adekvāti caurumus taisīt uz dullo. Vienkārši gribas raudāt , nevis tur gulēt. Turklāt , galvgali nevar pieskrūvēt pie gultas , bet vienkārši jāliek aiz gultas. Super , lieliski. Rokas aplauzt tiem , ka šo dara.

Обманул на деньги.. - Александр Лебедев (Антоненко)

Александр Лебедев (Антоненко) Хочу рассказать об одном «прекрасном человеке» который обманул моего мужа. Муж искал себе машину и решил обратиться за помощью к своему старому знакомому Александру,который «разбирается в машинах».Александр предложил мужу свою машину,мужу она понравилась и он согласился.Договорились они так,что муж оплачивает одну часть денег и в течении 2-х месяцев расплачивается полностью так как у нас вот вот должен был родиться ребёнок,расходов много и Александр сам предложил такой вариант оплаты.Всё было...

A Alisherqq 19.11.2021

Europe Auto House - Europe Auto House/ Krāpšana

Europe Auto House/ Krāpšana Tātad... Auto placis Europe auto house Jelgavā, Tērvetes ielā 81. Nopirkām auto. sludinājuma bija norādīts, ka būs ar āķi.Nebija.Auto bija mēneša garantija, kuras laikā negāja arī klimatkontrole. Solīja visu sataisīt. Summa sasniedza 500 eur., kurus jau skaita vairākus mēnešus,sakot,ka rīt skaitīs.stāsta brinumlietas, kāpēc nevarot naudu atgriezt.

K Kristaps1097543 14.11.2021

Mego - Krāpšana

Krāpšana Nopirku rimi a šķiras lielās Iecavas olas 10.gab, viena no 10 olām točna nebija liela, vēlētos kā kompensācijai iegūt +vēl 10.gab olas jo brokastīm nepietika ēdiens. Esmu ļoti vīlies.

R Rin Gul 13.11.2021
Komentāri 0 Veikali

Kok Provansas majonēze - Krapšana

Krapšana Вес на упаковке и реальный вес не соответствуют

J Juluja 13.11.2021
Komentāri 0

Egmonts Grāvītis - sliktākais metinātājs Valmierā - Mašīnas sliekšņa “metināšana”

Mašīnas sliekšņa “metināšana” Aizvedu mašīnai metināt slieksni, nopirku jaunu slieksni un samaksāju cilvēkam, lai sametina slieksni. Viņš paņēma 200€ (neskaitot sliekšņa cenu) un no manis pirktā sliekšņa ne vēsts, tā vietā ir celtniecības putas un špaktelis. Tas ir ļoti bezatbildīgi. Lūdzu neuzķerties uz šo!

Omniva - Omniva/ Slikts serviss

Omniva/ Slikts serviss Paka, kuru kurjers paņēma 21.10 un Igaunijā jau pēc izsekošanas koda atradās 22.10,pie adresāta nonāca tikai 27.10 vakarā - pēc vismaz 10 zvaniem no LV uz Omnivu un 4x no Igaunijas uz viņu ofisu. Murgs. Kā rezultātā viens no pārtikas produktiem Brieža gaļas desa neizturēja ceļojumu. Žēl par šādu servisu.

LMT - LMT/ Interneta ātrums

LMT/ Interneta ātrums Katru vakaru atrodoties pār simts metru no LMT ēkas Teikā pazūd internets vai ir nelietojams.

Lats Veikals - Lats Veikals/ Jau ne pirma reize

Lats Veikals/ Jau ne pirma reize

Čili Pizza Liepājā - Čili Pizza/ Slikts serviss

Čili Pizza/ Slikts serviss Pasūtīju mohito... Parasts gāzēts ūdens ar laimu, par kuru jāmaksā 3€... Pasaucu oficiantu, viņš man skaidro, ka 35ml saieti katrā glāzē ar sīrupu! Pirmkārt, Mohito ir ar piparmētru lapām, cik man zināms!

J jahagsghdd 02.10.2021
Komentāri 1

Valdori - Desa ar pārsteigumu

Desa ar pārsteigumu Kas tas ir?

Opaps - Bolta piegādātās romantiskās vakariņas

Bolta piegādātās romantiskās vakariņas Tas viss gandrīz par brīvu -16 eur. Bildīte gan mājas lapā ir stipri savādāka! Vismaz būtu pierakstījuši, ka nav piedevas! Tagad Bolts mēģina saglābt situāciju, bet Opapistiem viss pie pakaļas!

P Pelikans 24.09.2021

Kauguru bibliotēka - Savtīga un nepatīkama izturēšānās

Savtīga un nepatīkama izturēšānās Mums visiem Jūrmalniekiem avīzē solīja 23. septembrī ,pie Kauguru bibliotēkas ārpusē V.Lapčenoka koncertu! Bet ierodoties, koncerts izrādījās iekšpusē,lai atsevišķa publika varētu ērti glauni siltos krēslos sasēties- to visu argumentējot kad ārā ir slikts laiks! Pa dienu tiešām bija neliels lietus,bet uz koncerta laiku un viņa laikā nenolija ne pilītes! Un bija ar nožēlu skatīties,kā vairākiem desmitiem cilvēku tika atteikts jo iekšpusē var tikai ar covsertivikātiem! Ļoti žēl kad bibliotēka...

J Juris Strēlnieks 23.09.2021
Komentāri 2

Gaļas nams Ādaži - Produkcijas sastāvā ir papīrs

Produkcijas sastāvā ir papīrs Iegādajos Ādažu gaļas nama Cāļa nūjiņas 400g, piedodiet, atvainojiet, bet nebija ēdamas, zobos sakērās papīra gabali, biju dzirdējusi par papīriem desās, bet nu es pirmo reizi saskāros ar šo pati! Iepriekš biju pirkusi, sūdzību nebija, tatad ir kāda partija, kurā iekšā ticis ne viss, kam tur jābūt. Lūdzu pārbaudiet produktu, pirms to fasējiet un tirgojiet. Turpmāk šīs firmas ražotajai produkcijai iešu ar līkumu.Bildē esošo sastāvu noteikti vedīšu uz PVD pārbaudei.