Latvenergo - Latvenergo/ Sabojāts zemes gabaliņš!

Objektā, limbažu nov. Salacgrīvas pag. , "Jaunlapiņas"tika veikti elektro tīkla remonta darbi, un ņemot vērā nelabvēlīgus laika apstākļus, tika sabojāts Zemes gabals pa guru pārvietojās smagā tehnika un servetūta ceļš! Uz šodienu varu teikt tik vienu.. Šo sabojāto Zemes gabalu nav iespējams nopļaut ar esošajiem agregātiem.. Kāpēc man ir jābojā, jūsu dēļ, savas iekārtas? Ceļu salabojam iespēju robežās! Un turpmāk, ja laika apstākļi ir nelabvēlīgi nevēlos, lai ceļš tiktu izmantots jūsu transportlīdzekļu pārvietošanai!

05.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S Sīkā777 05.06.2022

Komentāri (1)

Labdien!
Jautājums par tīkla remontdarbiem ir AS "Sadales tīkls" kompetencē. Lūdzu atsūtīt privātā ziņā šeit (vai nosūtot e-pastu ar situācijas aprakstu uz [slēpt]@sadalestikls.lv) mums savu kontaktālruni, lai varam ar Jums sazināties un vienoties par teritorijas sakopšanas darbiem un termiņiem.

Cieņā,
Jūsu Sadales tīkls

Pievienot komentāru bildei

Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes