www.sudzibas.lv Latvenergo Slikts serviss

AtrisinātaLatvenergo - Slikts serviss

И смех, и грех!
Проверьте своих работников! Кого вы принимаете на работу? Или это работники, или это мошенники?
В четверг, 22.09.2022, примерно в 12.20 мне позвонили неизвестные номера, представился работником Latvenergo николай. С 12.20 по 12.25 он меня беспокоил с разных номеров - 29132205, 26564656, 28161208, 25581034, 26363355, 22472087, 28345183. С этих номеров звонил один и тот же представитель николай, оскорблял разными словами, угрожал сумасшедшим домом, унижал без конца. Когда я пригрозила ему полицией, он сразу прекратил звонить! Пожалуйста, проверьте своих сотрудников! Я проверяла первый из этих номеров, он оказался реальным работником. Это просто идиотизм!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mikimaus99 24.09.2022

Проверьте своих сотрудников!

26.09.2022

L Latvenergo Support 06.10.2022

Sveicināti!
Mūsu uzņēmums neveic šādus izejošos zvanus. Mūsu sistēmā nav reģistrēti šādi darbinieku telefona numuri, attiecīgi noliedzam, ka esam uzturējuši šādu izejošo komunikāciju.

Iespējams,  šis ir bijis kāds krāpniecības veids un formāts, kurā šī persona uzdodas par mūsu uzņēmuma darbinieku. Līdz šim esam apzinājuši dažādas krāpniecības situācijas un "Latvenergo" šobrīd aktīvi sadarbojas ar tiesībsargājošām iestādēm, tostarp Valsts policiju un Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju CERT.LV.

Aicinām rūpīgi izturēties pret saviem datiem un neizpaust tos trešajām personām!