AtrisinātaElektrum - Bojājums

Man ir sūdzības pret uzņēmumu ''Elektrum'' elektrības piegādātāju daudzdzīvokļu mājā Birzes iela 46-78. Bieži mums pazūd viena fāze,un pusē no dzīvokļa nav elektrība uz nezināmu laiku! Tas ir nepieņemami, jo pārnākot no skolas ir jāmācās,bet bez elektrības tas nav iespējams. Ceru, uz to,ka šai sūdzībai tiks pievērsta uzmanība un sākta risināt! Ja ne tad vērsīšos tālāk pie augstākām instancēm, kas palīdzēs atrisināt šo problēmu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ligasp 15.10.2016

Viss atrisināts!

G Ghenghis 07.10.2016

Uznemumam vajadzetu but arkartas kontakttelefonam pa kuru varetu zvanit NEKAVEJOTIES, tikko paradas problemas, nevis zeloties ilgstosi.. A, ne, labak teresim laiku sudzibas lv, kas noteikti ir jebka saistitas ar Elektrum. Es tev ieteiktu nenakt majas no skolas, bet pasedet tur vel paris gadus, lidz sapratisi, ka problemas jaadrese pareizajas vietas.

80 200 400
Elektrum klientu servisa bezmaksas tālrunis (no 8.00 līdz 22.00)

8404
AS "Sadales tīkls" bezmaksas tālrunis bojājumu pieteikšanai (visu diennakti)