Reitings Zobārstniecība

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
B-Dents
Medical Group Dens
Baltic Dental Services

Rīgas Stomatoloģijas Institūts - Gudribas zobs

Gudribas zobs Sveiki, ja kadam ir nepieciesams izraut gudribas zobu, nekada gadijuma neejiet pie daktera Krasnovolska. Vins ir neakurats, neuzmanigs, pavirss, procedura aiznemta tik vien ka 20 min, bet sapes ir menesa garuma.

Kāpēc Dainis Kalašņikovs nepieteicās uz zobu balināšanu - Tāpēc ka viņš bieži izkāvās

Tātad kāpēc Dainis Kalašņikovs no Sasmakas īsti nepieteicās uz zobu balināšanu? Tāpēc, ka viņš bieži iesaistījās seju sišanā un pašam bija retas zobu rindas. Vēl tur bija arī Plānais un Kāmis. Tie arī turēja līdz.

Bērnu zobārstniecības poliklīnika - dr.Srtanke

Ljudi! Nikogda ne popadaite k doktoru, jesli eto čudo mozno tak nazvat, STANKE. NEKVALIFICIROVANNAJA, NEAKKURATNAJA, a dengi trebujet. Jesli hotite, chtob vashi deti vsju zizn bojalis zubnih vrachej-vedite ih k nej! PROSTO TIHIJ UZAS!!!

Ceriba VR - direktor vor i obmanwik

ne idite rabotatj v etu firmu, budut obewatj odnu zarplatu a v itoge horowo jesli zaplatjat 100 ls! direktor o4enj zadnij i hitrij. jesli ljubite rabotatj za kopejki idite i porabotajte v konce okazetsa wto vi plohoj rabotnik i ni4ego ne delajete!!

SIA Dr. Vidža zobārstniecības klīnika - Ignorē zobārstniecības higiēnu

Šī iestāde pilnīgi ignorē zobārstniecības higiēnu. nesterilizē medicīniskos instrumentus un strādā bez cimdiem, urbjus maina ar sarūsējušām plaķenēm! "salaboja" veselu zobu, kurš nesāpēja, bet tagad sāp!

patello - zobārstniecība

zobārstniecība Labdien, gribēju informēt, ja gadījumā Jūs vēlaties, lai Jums tiek atklāti dziļa kariesa skarti n-tie zobi, kanāli, kuri nenovēršami jātīra, un vēl sazin kas, tad droši var doties uz klīniku "Patello" pie dr. Karīnas, kura atradīs visas pasaules kaites vienā mutē. P.S. zobu ārstu apmeklēju regulāri.

A aivv 05.09.2009
Komentāri 20 Zobārstniecība

zobārstniecība - Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece

Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece.Naudu par darbu prasa uz priekšu, labo zobus reti sūdīgi, bieži maina darba vietas un pazūd ar avansā paņemto naudu, nekādus čekus nedod, kad paprasi čeku tad ar baigo izbrīnu skatās uz tevi...man tā bija-paņēma 400 ls zobu protezēšanai un viņu izsvieda no darba, jo saimniece saoda, ka viņa naudu bāž ka batā un vēl algu saņem un vēl firmas materiālu izmanto...kidala ārsta uzsvārcī, uzmanieties!

Bērnu zobārstniecības klīnika - zobu labošana

Nekādā gadījumā neejiet labot zobus pie dakteres Stankes! Pēc viņas zobu labošanas man nepilna gada laikā izkrita divas plombes, bet citi salabotie zobi turpināja bojāties zem plombēm! Trakākais, ka es par to visu naudu samaksāju... Gāju uz to pašu klīniku tikai pie citas arstes, lai pārtaisa un tagad jau dabonu maksāt vēl dargāk- kā jau latvijā! Šī cita ārste par Stankes paveikto darbu šausminājās un teica ka tas neesot normaali, turklāt es tāda ar sačakarētiem zobiem no Stankes nenākot...

R rasa 26.05.2009
Komentāri 12 Zobārstniecība

Dr. Butkevicas Zobarstniecibas prakse - Dargi un slikti

Loti nepatika pieredze ar sho zobarstniecibas praksi. Zobu proteezu ielikshana izmaksaja pari pa tuukstotim, bet tagad peec 3 gadiem protezes saak krist aaraa. Butkevicas prakse tikai piedavaa nomainiit pret jaunam protezeem par ko atkal jamaksaa paari pa tuukstotim. Tiesham slikta pieredze un ne tikai man vienigajai.

Zobu arstēšana - Sāp

Man ar ir sūdzība.Gribēju pasūdzēties, ka man sap tā vieta, kur man iespricēja, pirms zoba dakterēšanas.To zobu jau ieblommēja, bet šprices vieta sāp, kad ar mēli aiztieg.Un arī, kad kaut ka šķīboju muti, tad ar sāp. Vai tas ir normāli? Esmu no savas dakteres prom kādus 200 km.Ko darīt?Es viņas mobilo nezinu.Ir jau pagājušas dažas dienas.

Bērnu zobārstniecības poliklīnika - Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Uzmanieties no dr.Vanagas.Manu meitu, pēc vizītes, nācās hospitalizēt.Tikka veikta 4 zobu ekstrakcija, vienas vizītes laikā, kā rezultātā iestājās smaga krampju lēkme.