www.sudzibas.lv Denta Darba kvalitate un dakteres negodigums!!!

Denta Klīnika - Darba kvalitate un dakteres negodigums!!!

Ir lai cini pagājis kops laboju zobu šajā iestāde Denta pie zobārstes (ja viņu tā var nosaukt Ludmilas Utinas. Ari lielākas dusmas ir garam, bet tik un tā aizvainojums ir un īstenība gribētos lai taisnība tomēr ir zināma!

Jauna gada priekšvakars 31.12.2011., esmu nolauzusi sev priekšējo zobu, mana zobārste tik ātri pieņemt nevarēja jo ir savi plāni, tikai pēc svētkiem. Bet ka jau sievietei, man bija loti svarīgi svētkus sagaidīt un pavadīt ar zobu mute:). Nu ko, zvanu uz vienīgo man zināmo zobārstniecības iestādi Denta, izstāstu savu bēdu, tur laipna balsi atbild, lai tik braucot līdz 17.00 pieņemsot. Ta ka līkas, ka iestāde zolida, neko sliktu i nedomāju, braucu uz turieni. Nu jau sežu dakteres kresla, ludzu vai vina man varetu, nolauzto zobu uz skrūves uzaudzēt, ka blakus zobam, jumis, ka noluzusais zobs nebija pirms tam uz skrūves, tas bija mans istais. Nu daktere teica , ka paskatīsies, ko pameklēja, kaut kādu skrūvi meginaja gandrīz bez urbšanas man iedabūt zoba kanāla, tas neizdevās. Tad ar gudru sejas izteiksmi noteica, ka kanali ir aizpildīti ar plombi, tajos nekada gadijuma nevarot skruvi ieskruvet, ir tikai viens variants PIELĪMĒT. Nu ko tad es, ja jau tāds profesionāls dakteris man ta saka, vai es zinu, ko var un ko ne.
Kad kādas 30-35 minūtes pastrādājusi, iedeva man spoguli un teica lai noverte zobu, es biju neapmierināta, teicu, ka zobs ir plankumains, skibs un apakša ir dzeltens materials. Zobarste man ziniet ko teica, Sto ja kapriznicaju, nikto ze blizka rot nesmotret. Es viņai centos paskaidrot, ka redz blakus zobu mana zobārste gan varēja smuku uztaisīt, ka pat nepateiksi vai tas ir pieaudzēts, vai īsts. Ludmila Utina tik pateica lai priecājos, ka esot toni piemeklējusi un ka vis ir labi. Es samaksāju par šo zobu 40.00LVL (nebija ne rentgens, ne špricēs). Un čeku man ari neiedeva ,teicu, ka man vajag uz VID, iedeva kādu zobārstniecības pacientu talonu, ko darba diena varot poliklīnika uz īsto uztaisīt. Tikai pēc tam mājas ievēroju, ka ari so talonu daktere aizpildījusi nepareizi!!!
Ko lai saka svētkus sagaidīju ar zobu, bet gandarījuma nebija, jo tas loti atskiras no maniem citiem zobiem mute, un pēc mēneša šis pielimetais zobs man saka kustēties . Biju nikna jau ta par to neakurāto darbu, bet ka tas vel sāks lurkaties! Braucu pie savas zobārstes, vina kad man ieraudzē so lurkajoso gara darbu un to cik es esot par so pielimeto meslu samaksājusi, bija soka, bet es vel lielāka....jo izrādās ka mana zobārste gan varēja tajos aizblombetajos kanālos ilgāk paurbties un smuku skruviti ieskruvet un 6iku zobinu pieaudzēt( tas gan aizņēma pusotru stundu), bet var redzēt ka dakterim ir svarīgi lai tu esi apmierināts un vel nāc pie viņas. Es par partiasito zobu samaksāju 35.00lvl un tas ari atbilst tai cenai par tik labu kvalitāti.
Tā ka dārga Ludmila Utina, Jusu naudas kāre svētku priekšvakara bija milzīga, un noteikti ne es vienīga piemanita visa jūsu darba laika. Gribējās jau aizbraukt un satikt vēlreiz aci pret aci šo zobārsti un iespējams par to dabūt savu naudiņu atpakaļ, bet baidos, ka eksplode6u!!!!
Es tikai varu pateikt, ka divu bērnu mammai, kas viena uztur ģimeni šie liekie izmestie 40.00lvl ir loti svarīgi un gan jau šī viegli iegūta nauda Jums, Ludmila Utina, ilgu laimi nenesis!!!Gan jau ari citiem acis atvērsies.

B

B B52 06.04.2012

arī es diemžēl tiku pie šīs tā sucamās zobārstes Ludmilas, narkozi nešpricē, aizblombēja tā ka pēc mēneša parādījās mazi caurumi, plombe kustējās, sakost zobus nebija iespējams visu vajadzēja pārtaisīt, tajā pašā dentā arī pārtaisīja, bet pēc 2 mēnešiem plombe vienkāŗši sāka drupt, esmu pārliecināta ka šaja klīnikā izmanto nekvalitatīvu materjālu

E ELLIO 26.04.2012

Kādu materiālu saimnieks iepērk, ar tādu strādā.Tur ārsts nav vainīgs!
Nekādu narkozi nešpricē, to sauc par anestēziju, narkozē jūs esat miegā!Cik var jaukt terminus?