www.sudzibas.lv Denta Cena, attieksme

Denta Klīnika - Cena, attieksme

Diennakts zobārstniecība "Denta" ir pakaļas, nepietiek to ar ka man ar vienu šļirci nepietika iekaisuša nerva nozombēšanai, uz ko "man staž tricit ļet, man nekakdā tak nebūt" un, "jesļi nevarēt pošļi dva, būt meklēt drugoj ārsts"

Teica, ka esot divas opcijas a) uzlikt zāles, nomērdēt nervu 20 ls b) taisīt kanālu tīrīšanu 40 ls. Variants B esot labāks. Es saku- labi, tad lai būtu pa 40 ls.

Šodien biju pie sava zobārsta, ķip sapildīt kanālus un saplombēt zobu. Ar ko man- jums tur tikai mērdēšanas zāles uzliktas un viss. Tagad iztīrīja, uzlika zāles, pagaidu plombu. Samaksāju akurāt 40 ls.

Tātad samaksāju par pakalpojumu, kas maksā ls 20, ls 40. Lai viņiem veicas pissnesā!

S santa_be 23.03.2012

Lūk, situācijas atrisinājums: "Cienījamā Santa!

Pēc lietas izskatīšanas konstatējām, ka Dr. Seļezņova ir veikusi darbu, bet nav Jums paskaidrojusi par to, ka endodontiskas manipulācijas ir jāturpina veikt pie ārsta kurš uzsāk darbu. Saprotam radušos situāciju, tāpēc lūdzam ierasties klīnikā darbdienās no pl. 10-18 un uz iesnieguma pamata saņemt pārmaksātos 20Ls.

Ar cieņu,
Visu labu Jums vēlot
Klīnikas administrācija"

Tāpēc, novēlu visiem, sūdzēties netikai šeit, bet arī pašam pakalpojuma sniedzējam, jo arī tas ir ieinteresēts apmierinātos klientos un mierā uz pasaules! :)