Smile De Lux

Kategorija: Veselība / Medicīna  •  Zobārstniecība
Sociālie tīkli:

Smile De Lux - Sūdzības un atsauksmes

Smile de lux - Zaudēti trīs zobi

Zaudēti trīs zobi Man laboja divus zobus, 7 un 5 samaksāju 225 eiro. Tagad pie cita ārsta dabūju izraut, jo kanāli nebija iztīrīti un pat sapildīti nebija, tika atstāti tukši. Un Dr Sandis turpina strādāt bez sirdsapziņas pārmetumiem. Nepārbaudot pārlūzušo zobu uzlika plombi, ar sāpēm nākošā dienā biju klāt un it kā iztīrīja, bet patiesībā nē. Vēl ar māsiņu manā priekšā aprunāja.

Smile de lux - Neatbilst

Neatbilst Plkst. 21.00 neaprakstāmi briesmīga sāpe zobam. Internetā rakstīts - Smail De Lux- diennakts zobārstniecība. Stundu cenšamies sazvanīt. Neviens neceļ. Aizejam apskatīties uz vietas. Tur ciet un uz durvīm numurs, uz kuru jāzvana. Un arī daudzkārtēji zvanot neviens neceļ. Tad kāda velna pēc vajadzīga tāda DIENNAKTS zobārstniecība, kas NESTRĀDĀ?

Smile de lux - Nelikumīga filmēšana

Nelikumīga filmēšana Ārsti-Krāpnieki. Veic nekvalitatīvu darbu un izkāpj naudu. Pielieto hipnozi un vārdošanu, labuma gūšanai. Seksuālā rakstura uzvedība, ētikas kodeksa pārkāpumi. Pacientu pazemošana. Saskāros ar to 11 gadus. Nelikumīga filmēšana, mērķtiecīga strīdus izraisošu situāciju radīšana. Paldies, Dr Sandi un Dr Elīna.

Smile de lux - Slikts servis.

Slikts servis. Нужно было заменить серебряную пломбу на белую. Записались к доктору Янису. В момент,когда просверлили зуб сказали надо удалить нерв, хотя зуб не болел. Поставили лекарства сняли 60€. Попросил доктор придти и еще раз поставить лекарство за 60€ и только потом поставить пломбу за 50€. Стало интересно на каком основании удалили нерв не сделав снимок зуба. Не предупредили о лечении и ценах заранее. Предпочли долечить зуб в другой клинике.

AtrisinātaSmile de lux Jelgava - slikts serviss

slikts serviss Nesen biju uz zobu higiēnu Smile de lux Jelgavā un biju vīlusies par pakalpojuma kvalitāti. Higiēnas laikā meistare runāja pa telefonu,skraidīja uz citām telpām un rezultātā higiēnu pabeidza taisīt māsiña,jo redz meistarei vajadzēja atkal skriet pie cita pacienta. Tas nav normāli. Es saprotu,ka bija daudz akūto pacientu,bet piedodiet,atvainojiet,ja esmu pierakstījusies un maksāju diezgan lielu naudu,gribu,lai arī pakalpojums tiktu nodrošināts pilnvērtīgi. Bēdīgi,ka vienas šādas meistares dēl jācieš klīnikas vārdam,jo tur strādā arī tiešām lieliski meistari.