www.sudzibas.lv Smile De Lux slikts serviss

AtrisinātaSmile de lux Jelgava - slikts serviss

Nesen biju uz zobu higiēnu Smile de lux Jelgavā un biju vīlusies par pakalpojuma kvalitāti. Higiēnas laikā meistare runāja pa telefonu,skraidīja uz citām telpām un rezultātā higiēnu pabeidza taisīt māsiña,jo redz meistarei vajadzēja atkal skriet pie cita pacienta. Tas nav normāli. Es saprotu,ka bija daudz akūto pacientu,bet piedodiet,atvainojiet,ja esmu pierakstījusies un maksāju diezgan lielu naudu,gribu,lai arī pakalpojums tiktu nodrošināts pilnvērtīgi. Bēdīgi,ka vienas šādas meistares dēl jācieš klīnikas vārdam,jo tur strādā arī tiešām lieliski meistari.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta KristīneA 10.11.2016

Rakstīju sūdzību ar sarūgtinājumu sirdī, bet saņēmu atvainošanos par šo starpgadījumu. Turpinu uz šo klīniku doties, bet nu jau pie citas zobu higiēnistes.

K