www.sudzibas.lv Smile De Lux Nekvalitatīvs darbs!

Smile de lux - Nekvalitatīvs darbs!

Jau no bērnības bija bail no zobārstiem, bet Anglijas zobārsti visu izlaboja un biju gatava labot zobus Latvijā! Nu tā lūk sanāca, ka bija jārauj zobs arā! Izvēlējos visu slavēto labāko klīniku Jelgavā-Smile De Lux!
Esot arī akutā palīdzība! Ar neciešamām sāpēm es nogaidīju uzgaidāmajā telpā vairāk nekā 2h! Nu tad beidzot izdomāja mani paņemt! Ielaida man to anestēziju un šeit sākās viss murgs! Neprot ar jaunajiem instrumentiem strādāt, kautko ar medmāsu sačukstās - bet tik briesmīgu zobu izraušanu nebiju piedzīvojusi nekad! Pēc tā mocījos vairāk nekā nedēļu un sapratu, ka man nemaz nedzīst brūce - jo ir atstāta daļa no zoba! Paldies Smile De Lux par sabojātu pieredzi un zaudētu uzticību zobārstiem! Par tādu naudu ja ne kvalitatīvi tad vismaz varējāt zobu līdz galam izraut! Noteikti pat nenožēlošu naudu un iešu šo kļūdu labot pie cita pakalpojuma sniedzēja!

12.10.2021