www.sudzibas.lv Smile De Lux Nekvalitatīvs darbs

Smile de lux - Nekvalitatīvs darbs

Rakstu, jo man šo zobārstu rezultātā zobu sakārtošana izmaksāja 3500 euro. Man nolūza zobs. Vērsos pēc palīdzības. Dakteris vārdā Sandis, teica ka jāraujot ārā sakne un finālā uzlikām kopā uz uz diviem zobiem kroni un tukšajā vietā zobu kas turē'jās pie šā kroņa. Tāccu neviens nepārliecinājās vai uz tiem blakus zobiem var vispār likt krožu, jo tie bija blombēti zobi. Vienkārši noslīpāja un uzlika kroņus. Pēc trijiem gadiem man pie smaganām nolūza abi zobi, kuriem bija uzlikti kroņi. REZULTĀTĀ nav trīs zobi. Protēze toreiz izmakšaj 1000 euro. Es protams vērsos pie daktera, ko daram. Man pateica ka es neesot gājusi pie viņiem gadā reizi uz apskati. Tai pašā laikā man neviens netika teicis, ka man ir jāiet uz kautkādu apskati ik pēc sešīem mēnešiem. Interesanti, viņi būtu mainījuši protēzi?.
Proatms es vērsos pie citiem zobārstiem, kuri apskatot rentgenu secināja, ka uz šiem diviem zobiem, kuri ir kožamie zobi nevarēja likt tik smagu kroni un tos tik daudz slīpēt pirms tā kroņa likšanas. Bet Sandim jau vienalga. Nauda paņemta , kas pēc tam vienalga. redz domā nolūzīs nāks no jauna, būs atkal nauda.
Finālā es biju spiesta likt divas skrūves- implantus, lai saglābtu zobus.
PS. VIŅI MAN PIEDĀVĀJĀ SLĪPĒT vēl nākošos zobus un pagarināt kroni. Pēdējās muļķības, Viņiem tak tikai nauda.
NEEJIET PIE VIŅIEM, NEIESAKU.

04.01.2024

I

B Bez_vārds 04.01.2024

Kā lv kāds vispār var atļauties šitādu naudu izdot... pat labot cik ir dzirdēts nav iespējams finansiāli, kur nu vēl šitādu piķi...

Velvetpopstar 04.01.2024

Ne jau visi Latvijā pelna nabaga grašus. Ir cilvēki, kuri pelna daudz lielāku algu pa minimālo algu.

B Bez_vārds 04.01.2024

Bet procentuāli to ir ļoti ļoti maz. Un pat tad nezin kur naudu likt, izvēloties nekvalitatīvu pakalpojumu. Tas,ka iestādi sauc de lux nenozīmē, ka tā arī būs ar pakalpojumiem. Piemēram, ja ir tik liela nauda, tad kāpēc neizvēlēties klasiku un ar vērtību stomatoloģijas institūtu? Tur būs kvalitāte par atbilstošu summu. Nē, vajag to de lux un pēc tam pasūdzēties...

T tainsīgatiesa 04.01.2024

Bez_vārds kastrets-impotents ar savu apkopējas algu noteikti neko nevari atļauties ;D

E ELLIO 05.01.2024

Kāpēc Jūs nerakstat iesniegumu Veselības inspekcijai? Tur eksperti noskaidros,kas darīts, vai veikti RTG un uz kādiem zobiem likti kroņi. Ja būs ārsta vaina-Jūs saņemsiet naudu no ārstniecības riska fonda.