www.sudzibas.lv Smile De Lux Nelikumīga filmēšana

Smile de lux - Nelikumīga filmēšana

Ārsti-Krāpnieki. Veic nekvalitatīvu darbu un izkāpj naudu. Pielieto hipnozi un vārdošanu, labuma gūšanai. Seksuālā rakstura uzvedība, ētikas kodeksa pārkāpumi. Pacientu pazemošana. Saskāros ar to 11 gadus. Nelikumīga filmēšana, mērķtiecīga strīdus izraisošu situāciju radīšana. Paldies, Dr Sandi un Dr Elīna.

E ELLIO 20.06.2018

Cik man zināms, Elīna nav nekāda daktere, bet gan higiēniste. Mēle gan tai dāmai ir īstajā vietā piekarināta. Medu liet māk.

G Gues who 23.04.2020

Smile De Lux ir ļoti prestiža klīnika,un zobārsti tajā ir viennozīmigi īstajā vietā! Sandis ir kolosāls dakteris ,viņš perfekti veic endodontiju,plombēšanu, par implantiem vispār nerunāsim - tādu vēl pameklēt,un tas nav tikai Jelgavas līmenī,tas stiepjas gana tālu! Elīna ir labākā higiēniste , darbu dara rūpīgi,rezultāts manāms uzreiz, prieks smaidīt pēc šiem dakteriem !
Runājot par" hipnozes", " krāpšanas" pielietojumiem,kā augstāk minēts, iesaku jums vērsties citā klīnikā ,un vēlreiz pārliecināties,vai jums nepiemīt kāda nelāga kaite,kuras rezultātā apvainojat izcilus speciālistus! Un tā ir nepatiesa cilvēku apvainošana,proti,apmelošana! Bet tas tā, zināšanai...