33. zobs zobārstniecība

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

33. zobs zobārstniecība - Sūdzības un atsauksmes

Zobs 33 - Sabojāja zobu

Sabojāja zobu Pieteicu rindu zobārstniecībā ZOBS33 lai aizvestu bērnu . Aizgājām kad jāiet. Izrādās principāla zobārste un nesaprot ka bērns savā dzīvē otrreiz pie zobārsta iet. Sāka urbt zobu bez narkozes šprices. Kad bērns jau saraudājies un tikai tad iešpricēja. Un tad vēl ko padarīja. Nemoralizējusi ka viņa nelabo zobus tiem bērniem kas nemāk plombes turēt iekšā. Izejot ārā bērnam panika un histērija. Vairs tur nevedu. No cita zobārsta zobārstniecībā teica ka bērnam ieurba līdz nervam un caurumam uzlikta plombe. Zobu centās iztīrīt un ielika zāles un plombu. Nevediet bērnus uz ZOBU 33.

33.zobs - Nekompetence

Nekompetence Ja kāds kādreiz iet pie zobārsta, tad NEKAD NEEJIET uz klīniku ar nosaukumu ?33.zobs?, kas atrodas uz Blaumaņa 3-2.Cenas tur ir neadekvāti augstas un kvalitāte nekāda. Aizgāju ? sabojāja tikai zobus. Tagad būs vel jāmaksā citur lai savestu kartībā to kas sabojāts.