33.zobs - Nekompetence

Ja kāds kādreiz iet pie zobārsta, tad NEKAD NEEJIET uz klīniku ar nosaukumu ?33.zobs?, kas atrodas uz Blaumaņa 3-2.Cenas tur ir neadekvāti augstas un kvalitāte nekāda. Aizgāju ? sabojāja tikai zobus. Tagad būs vel jāmaksā citur lai savestu kartībā to kas sabojāts.

U

A aija 02.12.2004

Ejiet uz poliklīniku, nevis aurojat par cenām.Nu protams, pacients vienmēr izrādīsies gudrāks par ārstu!

N nika 27.10.2008

Nezinu, man tur VIENMĒR ir paticis..

M Margarita 02.11.2008

Nez. Cenas protams ir augstas - bet kvalitaate vislabaakaa.

K Kaspars 25.05.2009

Sen gan tur nēesmu bijis, bet kad biju, tad viss bija ok...

A asdf 02.06.2009

Ārsts LR ir kā dievs! Pamēģini izteikt kā pacients savu viedokli! Bet nerunāsim par zemo servisu un greizo attieksmi kopsummā.
Lielākā daļa ārstu ir vienk. bezkaunīgi un neiejūtīgi.

Biju 33. zobs daudz reižu, kādas 15 vismaz. Plombes baltās var redzēt, vienu zobu salauza, citu, kuru laboja, aiztaisīja caurumu ciet, tur tagad tāda nedabiska kabatiņa starp zobiem ir izveidojusies, ka katru reizi pēc katras ēšanas reizes ir jātīra ar zobudiegu, jo paliek ēdiena paliekas. Citam joprojām nevarēja izņemt nervu. Saka, ka ir izņemts, bet ir vieta, kur zobam pieskārties vispār nevar, jālec pa gaisu no sāpēm.

Jā, smalkās adatas un visbiežāk dūriens pilnīgi bez sāpēm, bet pēc tam ir kā ir. Nezinu, kas notiek Blaumaņa ielā, bet Stabu ielā vismaz tā ir!

Un, jo vairāk pacientam ir zināšanu, jo mazāk ārstam tas patīk!
Nav lietišķas sarunas, ārsti izplūst emocijās, tai vietā, lai vienkārši un īsi lietišķi paskaidrotu kas ir kas. Ir arī uzbraucieni tādi nu teiksim ne visai korekti. Nav smalkjūtības, iejūtības līdz galam un sapratnes līdz galam.

J Jānis 05.10.2011

zobs 33
Nu lasu un tāda sajūta, ka par mani pašu, viss tieši un precīzi tas pats, baltās plombes var redzēt, kabatiņas starp zobiem pēc labošanas tādas, ka jālieto zobu diegs katru reizi pēc jo sevišķi ēdienreizes ar gaļu,
vienam zobam neizņēma nervu, jo redz rentgenā redzēt nevarēja un tā arī sāpēt turpināja
dūrieni varen nesāpīgi, ka tikai pabrīnīties, skaidrojumi ļoti skopi un ne paliek tad jau dakterīts ne visai laipns
tik sākumā laipns
neskaidro diži, bet kļūst skaidrojumu vietās personīgi
uzrunā uz TU
VISS SKAIDRS !!!

M moov 05.10.2011

Dakterīši visi "sajūsmā"ieraugot durvīs pacientu Jāni...:)))))))))kuram vieta Tvaicenē.
Prom uz institūtu un manā praksē savu kāju nesper!Man darba i bez Tevis pietiek:)Lai ar slimajiem institūts tiek galā.