Swiss dental express - Neiesaku apmeklet

Neiesaku apmeklēt swiss dental experts zobu higiēnu. Iegādājos atlaižu kuponu par ls 19.99 citylife.lv, kurā bija norādīts, ka zobu higiēna notiks ar jaunākās paaudzes aparatūru (zobakmens noņemšana notiek ar ultraskaņas iekārtu - jaunākās paaudzes skeleri) utt.
Reāli tas izpaudās - lecīga jauna meitene manus zobus bakstīja ar metāla bakstīkli (nezinu kā sauc instrumentu, ar kuru pārbauda arī plombes vai kariesu) . Domāju, ka tas tikai sākums, bet kad sāka kļūt par ilgu (ka izbakstīs ar fizisku spēku plombes utt.) , jautāju - kur ir cita aparatūra. Viņa atbildēja - ka maniem zobiem tā nav vēlama, un turpināja bakstīt.
Tas nebija patīkams process, kā parasti notiek zobu higiēnai..
Objektīvi, lai spriestu - šī darbiniece pat nepārzina pat šveices produkciju (pārstāv šveices / swiss dental:) , piemēram, pajautājot, kādu zobu pastu lietoju, atbildēju, ka šveices gum. Viņa iekarsa, apgalvojot, ka tas ir citur ražots (gan mājās apskatīju ka šveice) , bet kā šveices produkciju minot elmex (kas ir vācu) . Man tajā mirklī likās, ka esmu muļķe, bet vispār man radās vēlēšanās piecelties un doties prom.
Vēl bija virkne citu frāžu, kuras mani kā klienti pazemoja..
Secinājums - silti iesaku - labāk neejiet uz šo kabinetu, nu noteikti, ja plānojiet izmantot kuponu! Par tādu pašu cenu (ls 20) uztaisa brīnišķigu zobu higiēnu citā kabinetā!

L logistikis 30.05.2012

PIekrītu šim komentam - mani arī smagi apjāja šis kantoris, nopirkām sīkajam uz kuponiem zobu higiēnu, aizejot uz šo kantori, tā saucamā zobākste sāka tur kaut kādu tīrīšanas imitāciju veikt + nepārtraukti pārmetot mums, ka mēs nesekojam bērnu zobu stāvoklim (bērnam 1.5 gadi) ka bezmaz jātīra zobi 3 dienā + jāveic zobu higiēna 2 reiz gadā
Varu jau piekrist daļai šo apgalvojumu, taču tas tika pateikt ļoti pārmetošā tonī, + pēdējais, tika ieborēts, ka jāpērk kaut kāda zobu smēre par 9 latiem utt
Vislielākās dusmas uz šo kantori parāva, kad apmeklēju parasto valsts zobārstniecību bērniem, un daktere teica, ka piena zobiem praktiski neko nedara utt, ieteica lietot fluora tabletes utt, par ko klusēja swissā
nevienam neiesaku - nekompetence + augstprātība

Y YoYo 31.05.2012

Apbrīnojami!!!
Kā jūs panākat, ka tik mazs (1, 5 gadi)bērns, kam labi ja puse zobu vispār ir mutē rāmi sēž?????
Man meitiņai ir teju 4 gadi un maksimums ko viņa ļauj padarboties ap zobiem ir minūtes 7as.
Un vispār nesaprotu kāda mārutka pēc tik mazam bērnam jau pie higienista būtu jāiet.
Dakteris pareizi saka, piena zobus īpaši nelabo, ja nav kas ārkārtējs.

S susi 05.06.2012

normala iestade...

M Milagro 26.06.2012

Vispār jau, ja zobi ir aizlaisti, higiēna nekad nav bijusi patīkama, pat sāpīga. Bet, ārstes attieksme "priecē".

O o_O 21.07.2012

Nevaru piekrist sudzībai par higiēnu!
Pati regulāri eju pie tās klīnikas higiēnistēm uz esmu ļoti apmierināta. Vismaz pēc viņu higiēnas var jūst, ka zobi tagad TIEŠAM ir tīri, nevis vienkarši nopulēti ar kādu smaržīgu pastu, ka dara citur 20 minūšu laikā. Un ka autore raksta, "bakstot ar metāla bakstīkli" higiēniste noņem zemsmaganu akmeni, ko mēs neredzam. Tā arī ir ta mehaniska tirīšana, kas skaitas daudz sarežģitāka, nekā ar aparātu. Protams, ka tā nav īpaši patīkama procedūra, bet rezultāts ir tā vērts. Man pulēja arī ar sodas strūklu, bet manai mammai, ka arī acīmredzot, autorei, trauslas emaljas dēļ to nedrīkst.

M Mārtiņš 25.02.2014

Muļķības pilnīgas, esmu bijis gan pie higiēnista, gan pie zobārstes, nevienā iestādē nejutu tik patīkamu attieksmi un auklēšanos pret klientu. Arī man kasīja ar to metāla štrumentu pie higiēnista, bet tas ir tādēļ lai noņem zobakmeni un ne jau higiēnists ir pie tā vainīgs, ka esat zobus nolaidis līdz tādam līmenim. Pēc higiēnista smaganu kondīcija uzlabojās un pats sāku lietot zobu diegu un piedomāt pie mutes higiēnas, jo redzēju kā tas palīdz. Par kādu pārmetošu attieksmi Jūs runājat? Tas, ka higiēnists Jums pasaka acīs kā reāli ir, nevis miglu pūš, kā to dara citur, kur pat normāli nenotīra zobus.

Nekompetence? Paskatieties, kas ir šie ārsti pie kā Jūs ejat!(viņu mājaslapā) Pasniedzēji universitātēs, cik abpalvojumus ieguvuši un kādi tik ne tur biedri biedrībās. Kur vēl profesionālāku kolektīvu? Ja cilvēkam sāp viss ko dara un kunkst par katru nepatīkamo situāciju, tad Jums nepalīdzēs neviens profesionālis.

Neņemiet šo sūdzību vērā, jo no visiem pazīstamajiem neesmu dzirdējis nevienu sūdzību un cilvēki no ārsta kabinetiem nāk ārā smaidīgi!