www.sudzibas.lv Swiss Dental Experts Dažu darbinieku negodprātība un krāpšana

Swissdentalexperts.lv - Dažu darbinieku negodprātība un krāpšana

Sājā veselības centrā strādā zobu higiēniste Baiba Leja, tagad jau Baiba Dzanuška. Negodprātīgs cilvēks, kurš netur doto vārdu, nepilda ar viņu noslēgtos līgumus ārpus viņas darbošanās savā pamat darbavietā, kāda var būt garantija, papētot Swiss dental centra pakalpojumu izcenojumus, ka šī medmāsa nepieraksta liekas manipulācijas labticīgajam klientam? Cilvēkam, kurš ir negodīgs attiecībās ar saviem darbiniekiem un paliek parādā darbiniekiem lielas naudas summas firmā "Beatus Dives", kuras īpašniece ir Baiba Dzanuška, es neuzticētos, jo nebūtu drošs par pakalpojuma izmaksu atbilstību sniegtajām manipulācijām. Pieļauju iespēju, ka šāda prakse šajā veselības centrā tiek piekopta, darvas karote var samaitāt veselu medus mucu.