Porta Via

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Porta Via - Sūdzības un atsauksmes

Porta Via - Zobārstniecības privātklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Bērnam bija nepieciešama zobārsta konsultācija, paziņas ieteica griezties uz minēto iestādi, sazvanījāmies, pierakstījāmies. Pēc pāris dienām klīnika piedāvāja atrāku konsultācijas laiku, uz ko mēs arī piekrītam. Ierodoties klīnikā sarunātājā datumā un laikā, mūs satika klīnikas darbiniece un paziņoja, ka pieņemšana kavēsies un, ka būs "mazu mirkli" jāuzgaida, lietus laikā piedāvāja iet pastaigāties! Pēc apmēram pusstundas jautāju, cik drīz būs pieņemšana, saņēmu atbildi pēc "maza mirkļa"...

Porta Via - Zobārstniecība

Zobārstniecība Lieta tāda! Zvanīju uz zobārstniecību porta via. Gribēju uzzināt kaut ko vairāk par zoba higiēnu, cik maksā utt. Mājas lapā informācija ir skopa. Nekas konkrēti nav aprakstīts. Zvanot man nelaipni atbildēja un teica es pārāk daudz uzdodu jautājumus un tērēju viņas brīvo laiku. Attieksme nav viena no tām labākajām. Pēc manām domām kaktu kantoris.

Porta Via - Porta Via

Porta Via Ļoti lielu vilšanos sagādāja šī klīnika! Ja kādreiz gadās, kad sāp zobs nevajadzētu paļauties uz viņiem, jo ir liela iespēja, ka netiksiet ātrāk par nedēļu. Daktere nav slikta, bet šķiet uzņemas par daudz klientu vienlaicīgi, neprot plānot savu laiku, no kā cieš tikai viņas patstāvīgie pacienti. Un droši vien, ka vislielākās dusmas uzdzen tas, ka ir nācies gaidīt pat pa 45 minūtēm, līdz stundai, kaut gan biju pēc pieraksta. Bet šoreiz neatradās neviens brīvs brīdis, lai salabotu sāpošo zobu.