www.sudzibas.lv Lauvas zobs Attieksme pret bērnu

Lauvas zobs - Attieksme pret bērnu

Aizvedu bērnu pie zobārsta uz klīniku Lauvas Zobs. Telpas izremontētas un viss pēc būtības ļoti patīkams un mājīgs. Pieraksts pie dakteres Intas Driķes beidzās ar murgu. Daudziem ir zināmas bailes no zobu labošanas procesa, taču lielākajai daļai tas ir neizbēgams. Mana meita juta patiesi lielu satraukumu, tas taču ir bērns - manā uztverē saprotami. Ieejot ārstes kabinetā, meita satraucās vēl vairāk, sāka raudāt. Koridorā sēžot, dzirdu kā daktere sak braukt augumā manai meitai par to, ka viņa raud, ka desmit gados neviens nebaidās un visādi citādi kaunināja. Cēlos, lai ieietu kabinetā un pārtrauktu dakteres uzbrukumus, bet meita pārsteidza mani durvīs, jo pati aizgāja no šīs nelaipnās (maigi izsakoties) ārstes uzbrukuma.
Sēdēju ar meitu koridorā un mēģināju pierunāt - varbūt tomēr sataisīs un miers, bet viņa ne pa kam. Un es saprotu kāpēc. Bērnam tā jau stress, bet tur daktere, kas nevis palīdz bērnam pieņemt nepatīkamo procedūru, bet gan vēl vairāk rada spriedzi. Sēžot koridorā, dzirdam kā māsiņa ar dakteri kabinetā turpina "aplikt" manu bērnu un runā par to, ka redz viņai tagad diena izčakarēta un vispār, par šitādu norautu zobu labošanu, vajadzētu piedzīt naudu. Piebildīšu, ka Zobārstniecības klīnika Lauvas Zobs ņem par apmeklējumu naudu arī no bērna. Tas nekas, ka sastāda 1Ls, taču valsīt noteikts, ka bērnam nav jāmaksā.
Māsiņa vēl izdarīja mēģinājumu ieaicināt kabinetā un turpināt zoba labošanas procesu, taču tādā tonī un gluži tāpat kā daktere, aizvainojošo un izsmejoši. Kad atteicāmies un devāmies prom, saņēmām aizrādījumus - redz ko tad mēs nākot un traucējot viņas... man trūkst komentāru.
Par dakteri gribu pateikt tā, ja reiz cilvēks ir izvēlējies strādāt ar bērniem, tad nu jārēķinās, ka viņi ir dažādi un katram tas sāpju un baiļu līmenis dažāds. Ja reiz esi sevi nosaucis par bērnu zobārstu, tad pildi to godam.
Tagad pateicoties šīs ārstes attieksmei, manai meitai būs vēl grūtāk uzticēties zobārstiem.
Ar pateicību, par laipno apkalpošanu, dakterei Intai Driķei.

Z

E ELLIO 26.04.2012

Vai Lauvas zobā ir līgums ar Valsts norēķinu centru vai nav?
Ja ir, tad naudu no bērna nav jāņem, ja nav, tad ir.
Ar bērniem strādāt ir ļoti grūti un viens otrs ir tā izlaists, ka prasītos, lai vecāki pirms vestu pie zobārsta bērnam kārtīgi visu izstāsta ko un kā darīs.

Z zali 27.04.2012

Ir līgums. Saprotu, ka viņiem nepatīk, taču, katras klīnikas izvēle ir - strādāt vai nestrādāt uz šādiem noteikumiem, neba vainot savā neapmierinātībā klientus, vēl jo vairāk - bērnus.
Patreiz esmu ļoti vīlusies un nezinu, kā lai aizved bērnu pie ārsta, jo meitai tas izraisa paniskas bailes.
Esmu runājusi ar meitu par to kas var notikt un kāpēc vajag labot, to visu viņa saprot. Taču, daktera uzdevums ir veiksmīgi salabot zobu, jo pati to nevaru. Bet pēc šādas ārsta uzvedības, es pat nezinu, kur lai atrod patiešām saprotošu ārstu. Meita man vispār pacietīga un stipra, nav arī izlaista, ciena citus. Taču, ja ir bail, tad bērnam valdīties ir grūti. Kājas rokas gan nepalaiž, gar zemi nekrīt, bet sēž raud gan.
Varu piebilst, ka man nav iespēas maksāt privātajam tos 70Ls, būtu maksātu.

Nezinu, ko lai iesāk :(

N NicolasNC 29.01.2013

Neviens neņemiet galvā ELLIO šinī rakstā http://www.sudzibas.lv/lauvas-zobs-c26015.html?selcom=136055#c136055 viņa atklāj savu identitāti, viens no nekaunīgākajiem sastaptajiem zobārstiem Ieva Stūŗmane . ELLIO komentāri nav objektīvi!