www.sudzibas.lv Lauvas zobs Neprofesionālā attieksme no Dr.Dričas

Lauvas zobs - Neprofesionālā attieksme no Dr.Dričas

Noņemt licenci no Dr. Dričas. Neatbilst ieņēmamām amatam. Urbjot zobu 1, 5 stundas, sagrieza smaganas no abām pusēm (no iekšas un ārpuses) ar plastīnu, kas ir liekama starp zobiem, plombējot. Rentgēns netika izsniegts uz rokās, ne pievienots meddata. Uzskatu, ka viņai jāatmaksā samaksāto naudu, kā arī veikt morālo kompensāciju. Driča joprojām veic zobārstniecības praksi, neskatototies uz vairākām sūdzībām internetā, jau sākot ar 2012. Gadu. Cik vēl var kropļot klientu mutes?

Komentāri (14)

smejiesvesels 15.01.2018

Ir iestādes, kur vērsties ar šādu pretenziju, nevis izlikt savu mutes dobumu publiskai apskatei...pretīgi!

T Tamara Skolnikova 16.01.2018

Manai meitai ir ļoti skaisti zobi. Šaubos, vai Jums ir tādi. Un nekad nebūs ar tādiem ārstiem, ka Driča. Lai viņa arī apskatās uz savu "darbu".

S Sergej Sergeevic 15.01.2018

Fiiiii

T Tamara Skolnikova 16.01.2018

Var apskatīt skaistus zobus! Vismaz šajā gadījumā nav plika runāšana, bet ir pierādījums.

E ELLIO 15.01.2018

Ja Jums ir pretenzijas,ka ārste ir satraumējusi smaganu liekot lentīti starp zobiem(kas nebūt nav kļūda un tā gadās visai bieži), tad vispirms runājiet ar iestādes vadītāju. Ja vēl gribat kasīties,tad rakstiet iesniegumu Veselības inspekcijā, nevis brēciet te.
Kopš kura laika zobārsts, par kuru ir bijušas sūdzības(bieži vien tikai interneta līmenī, ne Veselības inspekcijas apstiprinātas) nevarētu turpināt savu praksi?

T Tamara Skolnikova 16.01.2018

Paldies par padomu. Sūdzības tāpēc eksistē, lai pats ārsts un citi zinātu par viņa profesionālo kvalifikāciju. Agriezeniskā saikne (novērtēšana) ir visur un tā tam jābūt. Ja tik ilgus gadus ārsts nav spējis pilnveidot savas prasmes, tad viņš nav profesionāli derīgs.

T Tamara Skolnikova 16.01.2018

Pie mums Veselības inspekcija vienmēr aizstāv ārstus, nav pirmais gadījums, tāpēc tādi "ārsti" joprojām eksistē. Kad Jūs vai Jūsu ģimenes locekļu skars kaut kas līdzīgs, Jūsu reakcija būs citāda.

T Tamara Skolnikova 16.01.2018

Acīmredzot, komentāru ir rakstījusi koleģe, lai aizstāvētu zobārsi- neveikli.

E ELLIO 16.01.2018

Rakstiet veselības inspekcijai un beidziet te ņemties!

C critical thinker 18.01.2018

ELLIO varat neņemt vērā. viņa jau neko neārstē , tikai sūta uz Stomatoloģijas institūtu, nav ārste. pie viņas drīkst iet, ja nav ne caurumu, nekādu sūdzību. tad viņa visžēlīgi ieskatās mutē un iekasē čeku.

E ELLIO 21.01.2018

To kas es esmu un kur ko sūtu nav Tava darīšana!

L lietotājs3452 16.01.2018

Varbūt Jums caurums bija dziļi zem smaganas, un lai normāli to saplombēt daktere nevarēja ielikt metāla matricu (plastīnu) savādāk.

T Tamara Skolnikova 07.02.2018

Redzu, ka jūs esat profesionāle, ja neredzat ka zobārste ir neprofesionāla!

T Tamara Skolnikova 07.02.2018

Ir jau darīts, un ari nodokļu inspekcijā un daž as citās instancēs!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes