www.sudzibas.lv Lauvas zobs Slikta apkalpošana

Lauvas zobs - Slikta apkalpošana

Meitai 16 - gadīgai otro mēnesi jūtīgs zobs, pierakstījāmies pie ārstes, pie kuras bija iespējams dabūt numuriņu. Daktere Faiteleviča (manas draudzenes bērnam arī ar viņu bija konflikts) apskatījās un pateica, ka tur pagaidu plombe un viņa citu ārstu veikto nedarīšot. Piedāvāja sakārtot citus zobus. Paldies "jaukajai dakterei", bērns piecēlās un ar sāpošu zobu devās prom. Varbūt mans komentārs nav tik svarīgs, bet tomēr pirms tam kā vecāki pierakstīs bērnus pie viņas, padomās.

I

veesaa007 24.04.2019

Protams, ka vajadzēja iet pie tā ārsta, kurš iepriekš laboja konkrēto zobu. Ja bija uzlikta pagaidu plombe, tas nenozīmē, ka ar to var staigāt vairākus mēnešus. Visticamāk, ka vajadzēja iet atkārtoti- pāris nedēļu laikā, lai savestu zobu kārtībā līdz galam. Bet šeit- paši novilcināja laiku un tagad ārsts vainīgs! Starp citu- jūtīgs un sāpošs zobs ir divas dažādas lietas.

C critical thinker 25.04.2019

šitā no tās pašas operas...

I itāliete 25.04.2019

Nekā nebija. Iepriekšējā dakterīte kura uzlika pagaidu plombi teica, ja nesāp tad atnākt pēc diviem mēnešiem. Protams kad zobs iesāpējās tad uzreiz piezvanījām, bet tur jau pieraksts tikai katra mēneša 10. datumā uz nākamo mēnesi. Un ko tad darīt ja ārsti atvaļināumos, komandējumos utt. ?

E ELLIO 24.04.2019

Jūs staigājat ar jūtīgu zobu divus mēnešus? Kāpēc palīdzība netika meklēta agrāk? Parasti viens ārsts kurš iesāk darbiņu, to arī pabeidz.
Visvairāk uzjautrina teksts "draudzenes bērnam arī bija konflikts". Interesanta mums tā jaunā paaudze...

C critical thinker 25.04.2019

bet varbūt tas iesākušais zobārsts nomira?

---parasti, parasti... var būt dažādi apstākļi, jūs tur elitārie zobārsti toč visi apsitušies.

C critical thinker 25.04.2019

kur tādas vājprātīgas personas kā ellio rodas? iedomājos, viņa strādātu slimnīcā, atbrauktu kāds ar, piemēram, apendicītu, bet ellio uzdētu, ka vajadzēja laicīgāk nākt un lai vispār tinas uz citu slimnīcu :D tajā vārdā 'zobārsts' tiešām vajag izņemt otro daļu 'ārsts'. par laimi, tādu ellio gan nav vairākums.

E ELLIO 25.04.2019

Nevajag salīdzināt vispārējo medicīnu ar zobārstniecību. Tev cienītais, izskatās par to nav nekādas sajēgas!

C critical thinker 11.06.2019

nē, nē, es saprotu atšķirību. vispārējā medicīnā, kas ir nosacīti bezmaksas, tādi kā Tu ķērc, lai negaida no viņiem laipnību, jo algas mazas. zobārstniecībā jūs kāšat nenormālu naudu (Rīgā) un arī jums/par jums neko nedrīkst pateikt, kā arī vēl var par to pašu naudu uzd-sienu klientam saņemt vēl komplektā

E ELLIO 25.04.2019

Nu bet maini zobārstu! Kas Tev liedz?
Kur es strādāju nav Tava darīšana, man darba pietiek un pietiks, tā ka atslābsti!