LV RU
www.sudzibas.lv Inta Rozenbaha пломбирует здоровые зубы

Inta Rozenbaha - пломбирует здоровые зубы

Попала к ней случайно,- моя доктор была в отъезде. После осмотра она констатировала целых 4 дырочки, причем, по ее словам, 2 нужно было делать очень срочно, а 2 еще могли пару месяцев подождать. Поскольку я не поверила, что за год у меня могло образоваться такое количество дырок, я дождалась своего доктора, которая сказала, что у меня все в порядке, и нет ни одного зуба, нуждающегося в лечении.

Ol

Komentāri (9)

Sh shausmas 12.03.2012

NEIESAKU Intu Rozenbahu (Čaka ielā 33.)- taisnība, ka viņa strādā tā, ka var iemigt, un tik patīkama viņai balss un visa procedūra nesāpīga bet... pēc dažiem gadiem, kad pie viņas biju labojusi zobus- uztaisīju pilnu ZOBU skrīninugu- man atklājās trakas lietas- visiem zobiem, kuriem bija jātīra kanāli- tie nebija iztīrīti- tikai uzlikta plombe pa virsu (un kanāli nesapildīti). Rezultātā zem nesapildītajiem kanāliem izveidojās iekaisumi :( ...Shī daktere konkrēti šmaucas...fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Nav brīnums, ka viņai nav par grūtu vienā reizē salabot 3 zobus un nokāst naudiņu... :( Un čekus par pakalpojumu viņa nedod, nezinu viņai ir pacienta karte, kur viņa atzīmē labotos zobus. :( Esmu tiešām šokā- nezinu vairs, kam uzticēties :(

Ag agneseLG 01.06.2012

Es pie Inas laboju zobu 12 gadus. (Man ir trīs mazi bērni ) Tikai pateicoties viņai man nav problēmu nezkatoties uz "sliktiem zobiem"( tādi ir visām sievietēm manā dzimtā).
Čeki man vienmēr tiek izsniegti, jo katru gadu iesniedzu tos VID un apdrošināšanas kompānijai . Pacienta karti Inta aizpilda vienmēr.
Zobi jalabo regulāri, tad nebūs jāpilda kanāli un utt.
Paldies Tev INTA, ka man nav bijis jāšķirā ne no viena zoba, un man patik smaidīt.

Ar, Cieņu, Agnese L.G.

Av avokadus 23.07.2012

Man ārste ir palīdzējusi ļoti labi un es viņu atkal sameklēju pēc ilgiem gadiem, kad patiešām sapratu viņas vērtību. Agrā jaunībā man bija nolūzūzis zobs. Visi ārsti no manis atteicās un teica, ka tas jārauj ārā. Darbā manas kolēģes gāja pie ārstes Intas Rozenbahas. Ieteica arī man. Aizgāju. Viņa paskatījās un teica, ka tas ir smags gadījums, bet viņa mēģinās, tikai bez garantijas. Tas varbūt izturēs labi ja divus gadus. Es piekritu šim mēģinājumam. Un tas bija veiksmīgs. Salabotais zobs man kalpoja vēl nevis divus bet divdesmit gadus un kalpos vēl, jo viņa atkal man to salaboja. Lūk tā!
Paldies, ārstei Intai Rozenbahai.
Ar cieņu.
Ņina S.

Dj djhurio 22.10.2012

Esmu Intas klients jau vairākus gadus. Arī mani radinieki iet pie viņas labot zobus. Nav bijušas nekādas problēmas. Esam apmierināti. Čeki vienmēr tiek izrakstīti un pacienta kartiņa tiek vesta.

Be bela 16.10.2014

Tikko biju pie I.Rozenbahas uz higiēnu. Godīgi saku, pirmā un pēdējā reize!!! Jā, tas bija kupons, kurā bija iekļautas vairākas pozīcijas, kas tiks izdarīts:
- mutes dobuma un zobu stāvokļa diagnostika un ārstēšānas plāna sastādīšana;
- zobakmens un zobu aplikuma noņemšana;
- tīrīšana ar ultraskaņas skēleri un mehāniskā apstrāde;
- zobu pulēšana ar sudraba šķiedras saturošu birstīti;
- zobu pulēšana ar profesionālajām pastām, kuras sniedz zobiem spīdumu un aizsargā tos no jauna aplikuma veidošanās;
- zobu pārklāšana ar fluoru saturošu gēlu, kas stiprina zobu emalju un novērš kariesa rašanos;
- individuāla konsultācija par mutes dobuma kopšanu
Procedūras ilgums: 40 – 60 minūtes

Man bija konkrēts jautājums, kas bija jāatrisina. Tā "tīrīšana ar ultraskaņas skēleri un mehāniskā apstrāde", ja tas bija tas, kas man tika izdarīts, bija ĻOOOOOOOOTI nepatīkama procedūra. Eju pie higiēnistiem katru pusgadu, tāpēc varu salīdzināt. Instrumenti, ar kuriem tas tika darīts bija diezgan karsti, smaganām un lupām tam pieksaroties diezgan nepatīkama sajūta. Trubiņu, kas izsūc siekalas, Rozenbahas palīdze mēģināja iebāzt pēc iespējas dziļāk, nezinu priekš kam, bet radīja diskomfortu.
Viss tika darīts ļoti ātri, kaut gan es nekur vairs /nogaidot pie durvīm savu kārtu 30 min/ nesteidzos, un pēc Rozenbahas vārdiem, viņa arī nesteidzās un es nebiju pēdējā kliente. Tādā ātrumā man nopulēja visu, ne tikai zobus, arī smaganas, kā arī tādā ātrumā viņa bieži vien nevarēja noturēt dzelzs instrumentus, ar kuriem "nobrauca" vairākas reizes pa zobiem. Precedūra man ilga 22 minūtes.

BET jā, runā viņa maigi, bet vai tas ir vajadzīgs pēc visa?!

Al alinafom 10.11.2015

ХОДИЛА К НЕЙ КОГДА ТО, ТАК ОНА НАШЛА У МЕНЯ АЖ 10 ДЫРОК, Я НАЧАЛА ЛЕЧИТ, ВЫЛЕЧИЛА, ОДИН, ДВА, ОНА ДРАЛА ДЕНЬГИ ЗА ЗУБЫ НЕ НОРМАЛЬНЫЕ !!!ПОШЛА К ДР ВРАЧУ ТОТ СКАЗАЛ ДЫРОК У МЕНЯ НЕТ.ВОТ ПОЖАЛУЙСТА ТЕПЕРЬ ПУСТЬ ВСЕ ЗНАЮТ КАКОЙ ОНА ВРАЧ.АХ ДА ЕЩЁ ЛЮБИЛА ПОБЫСТРЕЕ СДЕЛАТЬ Т.К ОПАЗДЫВАЛА В ТЕАТР И НЕ ХОТЕЛА ДАВАТЬ ЧЕК !!!

Ol Olga 27.06.2016

Es biju pie I.Rozenbahas uz zobu higienu, pilniigas shausmas, 15 minutes un viss gatavs, pateica ka ir caurums pedeja zoba, aizgaju pie citas arstes ,vina pateica ka nekada cauruma nav! Neiesaku pie vinas iet labot zobus vai iet uz zobu higienu.Biena no sliktakajam zobu arstem Riga!

Je Jeļena Ozola 24.04.2017

какой ужас! сочувствую. Знаете без рекламы но я бы посоветовала вам ходить туда где я уже была. Это Смайда Линия- адресс сами найдете. Я там была 2 раза. Первый раз мне сказали что ничего обтачивать вытачивать не надо, приминили новую технологию и все с зубами порядок. искуственные не отличишь от натуральных. Все что пишут неправда врачи хорошие чисто гигиенично а главное недорого! да, вот что делала называется коронки виниры. это пластинки очень естественого цвета но белые конечно ставятся на зубы чтобы обеспечить навсегда белоснежную улыбку мне очень понравилось, стоило того и по деньгам и по нервам (боялась что будет больно обтачивать но этого не происходило).

Ma Marua Kataki 06.12.2018

Izrādās, ka neesmu viena neizpratnē! Man tāpat, ka daudziem iepriekšminētajiem saskaitīja veselus 6 caurumus, protams, šokā ķēros labot pirmo, samaksāju 80 eiro par zobu- čeku neiedeva! Pēc tam aizgāju pie cita zobārsta un teicu, ka man tik daudz caurumu, bet cits zobārsts bija izbrīnīts un neredzēja vajadzību neko labot!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes