Reitings Telekomunikācijas

CDR
Latvijas Tālrunis
Door2Door

Lattelecom -

Lattelekom pakalpojums PAROLE šķiet pilnīgi neērti organizēta - Tiek bloķēta līnija ievadot paroli, pēc tam lai piezvanītu, tā ir jāatbloķē. Pēc zvana atkal līnija ir jābloķē, ko bieži vien aizmirst izdarīt.Varētu pēc numuras sastādīšanas skanēt paziņojums, lai ievada paroli, vai kautkā tamlīdzīgi.

žurnāls Vīns+Gastronomija -

Neiesaku iet tur strādāt par reklāmas aģentiem. It kā viss o.k., bet šefs ir haotisks garastāvokļa cilvēks. Katru dienu citas prasības un plāni; neļauj patstāvīgi strādāt, "aizmirst" solijumus, bet neaizmirst pieprasīt darba rezultātu. Nezinu, vai maxā algu, jo aizgāju jau pēc nedēļas...

Tele2 -

Runājot pa telefonu dzirdēju svešas telefonsarunas. Zvanīju uz Tele2 info, man teica, ka tas tehniski neesot iespējams. Laikam es jūkot prātā... SUPER! Laikam mēs jau grupveidā sākam jukt prātā, jo šīs sarunas dzirdēja arī tie, ar ko esmu tobrīd runājusi...

Tele 2 -

Tele2- (NE)BRIVAIS TARIFU PALNS -

Lieta tada, ka?Jaunaja Tele2 BRIVAJA tarifa nav nekadas BRIVIBAS!par katru savienojumu jamaksa 3.3santimi, ja piemeramrekins tiek norunats 1Ls, jamaksa bus 7.7Ls sa vai ta, jo minimala summa ir 7.7Ls menesi. tipa sanak, ka apdavinat Tele2 ar såvu naudinu?Hmm skiet kamulki tpieslegtos tadam tarifu planam, kurjamaksa par savienojumu un vel, jamaka, 7.7Ls menesi, pat tad ja esi norunajis mazak!

Telia MultiCom -

Pirms slēdzat līgumu ar Telia MultiCom, nepaslinkojiet un palasiet lapas otrā pusē sīkajā drukā rakstīto. Līgums ir absolūti "vienos vārtos": faktiski Telia neatbild ne par ko, savukārt abonentam ir tikai pienākumi. No līguma noteikumi satur tik daudz dažādus apstākļus, kuru iestāšanās gadījumā Telia neatbild par pakalpojumu sniegšanu sliktā kvalitātē vai nesiegšanu, pie tam tie ir tik brīvi traktējami, ka, Telia faktiski neatbild nekad. Ja agrāk par 12 mēnešiem pēc līguma noslēgšanas lauzīsiet...

BALTINET DATA -

šAUSMIGI instalatori vadu novelk no augsas un 2 parus PIETIN AR ROKAM KLAT MANAM KABELIM KAS NAK ISTABA UN TUR UZSIT KONEKTORU!!! KAPEC NEVAREJA ARI UZSIST KAPNU TELPA...JA JUMS NEIET INTERNETS AIZEJIET UZ KAPNU TELPU UN ATVERIET SKAPI UN IERAUDZISIET BRINUMUS. PATS UZSITU KONEKTORU UN 2 NEDELAS VIENKARSI LIDOJA TAD SIE KAUT KO IZDARIJA.

NITE DATORU SISTEMAS -

Nikogda ne prikakih obstojateljstvah ne poljzujtesj uslugami NITE DATORU SISTEMAS v oblasti Internet obespe4enija t.k. vi smozete poljzovatsa internetom tolko po prazdnikam :))) i glubokoj no4ju !!!

Lattelecom -

Lattelekom reklamentais WIFI realais atrums ir 56Kb/s Kur ir soliitie 10Mb/s absoluuta kraapsana!

LMT un Tele2 akcijas telefoni -

Lidz ko Bite GSM piedavas abonesanas iespejas, ta pariesu no LMT, Tele2 jau sen vairs nav mans zvanu provaideris, pietiks sadarboties ar firmam, kas vienkarsi izturas pret klientiem, ka NIECIBAM, un kuram nav pienaciga servisa limena klientu apkalposanas joma gan Tele2, gan LMT tadas nav.Lidz ko bus Bite GSM abonesanas iespejas pieejamas, ta pareju uz BiteGSM un mani draugi arii, kam ir LMT ari vienozimigi ir pateikusi to pasu, mes pariesim, tur, kur ir Letaki sakari un kur neples no mums desmit adas par sarunam, KURU REALA PASIZMAKSA IR DAZI SANTIMI.

Lattelecom-Majas VDSL -

Taa MDSL reklaama par arzemju trafiku 256kbs ir galiigie meli reaali knapi 128kbs naktii. Peec sarunas ar 8000114 operaatoru kurs uzklausija manas pretenzijas uzzinaaju, ka cipars 256kbs aarzemju trafiks ir teoreetiski iespeejamais maksimaalais aatrums, taa kaa ja tev ir apmaina kaut vai 10kbs liiguma saistiibas firma ir izpildiijusi. Taa kaa man atliek vien gaidiit to briidi kad man izdosis ieraudziit so sapnu ciparu savaa datoraa!

Master Telecom -

Ostorozneje s tarifami na mezdunarodnije zvonki!!!!!

Lattelecom -

Piesledzam Lattelekom pilsetas internetu solitais atrums 64-128, patiesais 16. Kad zvanijam lai sudzetos teica ko tad mes gribam? Neticet tam reklamam par to ka tagad Apollo pilsetas internetam cena menesi 12, 45. Tie paši 15 vien bus, jo vel jau bus jamaksa par torņa abonēšanu. Modems ko uzlika ir laikam pats letakais. Meistars pie parketa ar naglam pielika vadu un vel par to jamaksa 30 Ls, kaut gan stradaja tikai 1. stundu.

Lattelecom -

Nu gruti bus atrast cilveku, kam nebus kads puskiegelis metams LATTELEKOMa darzina. Ieteikums interneta lietotajiem: Izmantojiet IP telefonu! Kvalitate gan ne vienmer ir laba, bet toties pa velti ;) Tiem, kas nezina kas tas tads, iesaku uzmanigak palasit HELPu. Pacukstesu tikai, ka Win98 gadijuma tas ir "NetMeeting". Un "peldosa" IP adrese (DSL gadijuma) nav skerslis. Savu IP adresi visvienkarsak laikam var uzzinat nosutot iszinu (vienalga kadu tekstu) no attieciga mob. sakaru operatora...

Lattelecom - Garantētājs interneta ātrums

Garantētājs interneta ātrums Sledzot ligumu pajautajat kads ir garentetais atrums internetam, nevis lidz, jo tas var but pat 10kbs. Pirms parakstat kadu papiru ar viniem, pasekojat, lai liguma butu atrakstits garentetais atrums internetam, citadi solita vieta kodisiet pirkstos maksajot 18 men abon ar iespeju lauzt ligumu+maksat soda naudas.

Lattelecom-Majas VDSL -

Pirms vairaak kaa gada biju pieteicis MDSL. Atbrauca pateica, ka jaanomaina telefona kabelis ~90 metri. Uztaisiija kautkaadu projektu un aizveda saskanjot. Pagaaja 2 meeneshi, zvanu lai noskaidrotu kaa lietas virzaas uz priekshu, vinji man pasaka - kabeli tuvaakajaa laikaa nemainiisim.

Lattelecom-Majas VDSL -

Nekada gadijuma nesledzieteis pie viniem klat lai ko vini jums solitu, viss ir bulshits, un totiers kadu skaistu jus menesa beigas ieraudzisiet,laimigie tie kas dzivo riga un var izveleties ATRU un Kvalitativu internetuPAR STIPRI MAZAKU CENU!neka sitejie piedava,It seviski nikns esmu par to ja rekins ir par dsl samaksats,un tas tiek maksats regulari, tad ja man pazina vienu menesi nesamaksa par telefonu, man neta nav ,BET KAPOSTU PIESUTA TADU PASU PAR NETU, IT KA VINS BUTU BIJIS, KART TADUS VAJADZETU!

Dual -

Segodnja hotel v Spice kupit' vtoroj telefon-malocennik LMT, zahodil i v Trodeks i v Dual - vezde govorjat chto s LMT u nih net svjazi v dannyj moment - prihodite zavtra. Neponjatno, toli devochki ne hotajt rabotat', toli dejstvitelno u LMT net svjazi. Perehozhu k Tele2 vmeste so svoim nomerom ot LMT. Pervyj malocennik davno vyplachen i srok dogovora uzhe god kak proshel - i ego otkazalis' razblokirovat'.

TELE2 un LMT -

Yas ir loti NESMUKI Kavet BITE GSM starpsavienojumu liguma atarku noslegsanu starp operatoriem.Neapmierinats LMT klients

Groteks -

GROTEKS - jurmaljskij provaider- fignja (izvinite za virazhenije). Internet, jesli eto mozhno tak nazvatj, normaljno ne rabotajet. Jedinstvennaja stranica, otkrivajushajasja pochti vsegda- sam Groteks. Skorostj 192 kBit obeshajut, vrode jestj. No realjno svjazj cherez modem bistreje i stabiljneje, eto z nado tak jeshe umudritjsja. Servisa nikakogo! Ti jeshe i vonovat, chto prosishj ih obespechitj normaljnuju rabotu. K sozhalenije v Jurmale oni prakticheski monopolisti. Modem (po platno linii 900......), hotj eto i utopija poluchajetsja deshevle, bistreje!? i nadezhneje. Delajte vivodi.