www.sudzibas.lv Samsung c3050 Nosēdušās baterijas

Samsung c3050 - Nosēdušās baterijas

Iegādājos Merķeļa ielā 2, Bite salonā mobilo telefonu, jo vecais telefons savu jau nokalpoja. Apnika lādēt akumulatoru katru dienu. Jauns tas bija jālādē pa četrām dienām reizi. Nopriecājos, ka beidzot varēšu neņemties tik bieži ap uzlādēšanu, pat telefonu izvēlējos tās pašas SAMSUNG firmas. Bet jaunais telefons man par lielu izbrīnu netur necik ilgāk, kā vecais. Esmu drausmīgi nokaitināta, ka veikalos pārdod telefonus ar jau izlādētām baterijām!

K Katt23 19.06.2010

Cik zinu tad telefona baterija ieiet savā lādēšanās ritma pēc 6mēn apmēram tas ir lādē viņu tikai tad kad jau izslēdzas un bez partraukuma kamēr pilna un tā vienmēr.
Zinu pēc savas pieredzes arī biju dusmīga bet aizgāju uz veikalu un man vissu apstāstīja tā tas arī ir:)

T Tamāra 19.06.2010

Jā ar Biti mana arī ir sava pieredze Nopirku telefonu kur bija īziņas un bildes no saloniem ar kautkādiem jauniešiem un kad aizgāju pie viņiem viņi protams muļķus tēloja:( Un kā tad baterija var turēt ja to telefonu tur jau ir pieklājīgi palietojuši:(

K koļa 21.06.2010

Varbūt viņi piedāvā reduced telefonus?