www.sudzibas.lv Tet Armands M.

AtrisinātaLattelecom - Armands M.

Armands M.- vēlētos uzzināt, kā šāds darbinieks joprojām strādā tik prestižā uzņēmumā kā Lattelecom?
Esmu jaunais darba devējs cilvēkiem, kas strādājuši kopā ar šo personu.

Pokers darba laikā, mahinācijas ar uzņēmuma finansēm, savu interešu īstenošana, kas ir pretrunā ar uzņēmuma noteikumiem, blefošana, citu darbinieku apmelošana!

Jā, nu un protams, par attieksmi pret darbiniekiem tur nav komentāru. Pazemošana, ņirgāšanās, draudi darbineikiem - tā ir viņa ikdiena.
Uzmanaties no šī cilvēka, ja vēlaties savu karjeru pakļaut riskam.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.07.2016

Armands M. vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E Eos 29.07.2010

Labdien!

Vispār jau šādi rakstīt par cilvēku, ar kuru Jūs personīgi neesat pazīstams, turklāt bez reāliem pierādījumiem, velk uz atbildību likuma priekšā. Otrkārt, Jūs nevarat objektīvi spriest par šo cilvēku, pat, ja esat kaut ko par viņu dzirdējis no trešās personas. Tā kā iesaku uz karstām pēdām izņemt šo tekstu, lai, iespējams, neiedzīvotos juridiska rakstura problēmās.

O Objektīvs 06.07.2016

izklausās pēc paša Armanda Meinarta.

V Viesis 04.08.2010

Es viņu pazīstu - normāls džeks, nu beidziet muļķības runāt. Pilnīgi nepiekrītu.

S sveiki 09.10.2010

es pazīstu Armandu Meinartu, un neko labu par viņu nevaru pateikt, tā kā pilnībā piekrītu autoram. Protams nerakstīšu tagad visus viņa "brīnišķīgos" darbus, gan jau pats zin un arī kādreiz par tiem samaksās.

cik man zināms, tad Lattelecoms palūdza aiziet šo produktīvāko darbinieku.

V viesis 25.06.2011

Diivaini, bet es arii paziistu Armandu - pilniibaa normaals cilveeks, esmu pat neilgu laiku straadaajis zem vinja vadiibas un varu izteikties tikai pozitiivi!!!