CDR

slēgts
Kategorija: Telekomunikācijas

CDR - Sūdzības un atsauksmes

CDR SIA - Nezinātāju muļķošana - krāpšana

Nezinātāju muļķošana - krāpšana Cdr SIA sūtītās īsziņās ar numuru 1881 tiek piedāvāts neizprotams pakalpojums, kas aprakstīts saprotamos vārdos. No sākuma tas šķiet loģisks, bet sekas redzamas telefona rēķinā. Tu maksā par pakalpojumu ko nēsi lietojis. Lmt izrāda vienaldzību, kā arī citi tiesībsargi. Varbūt uzradīsies kāds drosmīgs hak_ris?

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Saņēmu rēķinu ar nesaprotamu papildu maksu 14,46 par it kā saņemtu pakalpojumu no cdr sia (rēķina fragmentu pievienoju) . Lmt atbildē (pievienoju) teikts, ka ir saņemta 2. Aprīlī īsziņa ar kodu un nosūtīta ar to pašu kodu. Telefonā īsziņas tiek dublētas google un netiek dzēstas, tā dēļ ir ļoti skaidri redzams, ka nekas tāds nav noticis. Cdr SIA ir krāpnieki, kuri, iespējams, ir uz vienu roku ar Lmt, jo mani centīgi mēģināja atrunāt atslēgt maksas īsziņu iespēju.

CDR - Krāpšana divas klikas

Krāpšana divas klikas Мошенничество чистой воды. Куда смотрит полиция. ! Вообщем. Когда скачиваешь приложение. В моём случае было что-то про локацию. Запрашивает твой номер телефона и ты его вводишь в специальное поле. Подтверждаешь ок и всё. Тут же приходит смс что ты должен 2.99. А отключить тоже наверное платно. Блокируйте у оператора платные услуги. Иначе как в такси.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana No bites saņēmu īsziņu par kaut kāda fitnesa pakalpojuma pagarināšanu, gribu atteikt, zvanu, sarunā atbildētājs runā un runā, ka jāiet tur un tur un nezin kur, lai attiektos. Zvanu Bite, meitene Saka, ka šo pakalpojumu atslēgs, bet... Ir pieslēgts vēl viens pakalpojums, no SIA "Cdr" un jau nauda par nedēļu kaut kāda vispār nesaprotama pakalpojuma izmantošanu pie rēķina jau pieskaitīta. Kā lai saprot, vai tiešām telekomunikāciju kompānijas nav informētas un nemonitorē par krāpšanu un krāpnieku...

I Inetate 12.05.2022
Komentāri 1

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Ietur maksu caur Lmt par absolūti neskaidriem pakalpojumiem. Tā ir cilvēku muļķošana un iedzīvošanās. Aicinu patērētāju tiesību centra painteresēties par šo krāpniecisko firmeli! Mobilajā tel. Parādās no 1881 paziņojums par i-neta pakalpojuma izmantošanu. Lai saprastu, kas tas par paziņojumu un atverot to, taču neizmantojot, nākošā mēneša rēķins par mob. Tel. Pēkšņi ir pieaudzis. Pieņemu, ka daudzi mob. Tel. Lietotāji to pat nav vēl pamanījuši.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Pieslēdza kautkādu maksas pakalpojumu ko es neesmu pasūtījis no ši numura vispār nekad nesūru rēķinā iekļauts paaugstinātas maksas SMS, kad aizrakstīju epastu viņi ver paņirgājas, jauna līmeņa krāpšana Iesniegumu policijā nosūtīju bet viņi uz tādam lietām nesteidzās reaģet Spriežot pēc sūdzības skaita šeit viņu pamatnodarbošanās palika tāda veidā iekasēt no cilvēkiem naudu un lursoft datiem izskatās ir saukti pie atbildības jo uzņēmumi 3 reizes reģistrēti

CDR - Krāpšana

Krāpšana К счету моего номера телефона добавили два платежа по 2,99 евро каждый. У оператора (bite) выяснил, что деньги сняла SIA Cdr, якобы за услуги повышенной оплаты. Никаких дел, никакими услугами этой фирмы не пользовался, за что сняли деньги не понятно. С фирмой связаться невозможно! Жулики и воры!

CDR SIA - nesaprotu, par ko man jāmaksā 9.88 eur - Krāpšana

Krāpšana Man mobīlā telefona LMT rēķina pārskatā atsūtīts, kā man jāapmaksā CDR SIA, pakalpojuma nr. 1881, 08.03.22.-29.03.22, maksa bez PVN 9.88 EUR Nesaprotu par ko un kāpēc man jāmaksā nesaprotamā adresē, bez paskaidrojumiem. Lūdzu man palīdzēt. Jelena Borisenko, kontakt.informacija: mob.talr. 22139916, [slēpt]@gmail.com

CDR SIA - Krāpšana internetā

Krāpšana internetā Krāpniecība manā gadījumā vērsta uz bērniem, kuri vēlas lejuplādēt krāsojamās lapas. Lapa pieprasa ievadīt tālruņa numuru, uz kuru tikšot nosūtīts kods lejuplādes iespējošanai. Tiklīdz tas izdarīts - telefona operatora rēķinam tiek pieskaitīts maksājums eur 3.50. Bez telefona operatora iesaistes (manā gadījumā bite) šāds apčakars nebūtu iespējams.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Мобильный оператор Bite выставил счёт за услугу повышенной стоимости на основании информации своего партнёра SIA "CDR". Bite не имеет никаких доказательных данных о моём согласии на предоставлении дополнительных платных услуг. SIA "CDR" также не предоставляет данных, которые могут подтвердить моё согласие. В указанные bite даты и время когда я якобы пользовался услугами SIA "CDR", на странице "History" моего компьютера нет ни единого намёка на нахождении моего компьютера на странице где я бы...

CDR SIA - Krāpšana, zagšana no konta

Krāpšana, zagšana no konta Informēju, ka "firma" cdr sia ir visparastākā zagļu banda, kas, izmantojot datoru programmas, kuras rekomendē bez maksas instalēt dažādas populāras un vajadzīgas aplikācijas, pēc tam par to piestāda ik mēneša rēķinus. Tie f**king vēl zog naudu par sūda īsziņām, ja laicīgi saproti, ka esi apzagts un vēlies no tās instalācijas abonēšanas atteikties! Lai viņi nolādēti!

CDR SIA - Обман, мошенничество

Обман, мошенничество В счете tele2 за февраль, обнаружила 3 позиции, которые включены дополнительно. Теле2, порекомендовали обратиться к поставщику услуг - Cdr [slēpt]@Cdr.lv 67443092 cdr sia утверждают, что... Регистрируясь, вы соглашаетесь с условиями и подтверждаете номер пин-кодом. Sms с пин-кодом было отправлено 14.02.2022. 17: 25 я не отсылала такого рода смс.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana No telefona nr.1881 uz manu telefonu tika sūtīta īsziņa, kurā bija norādīts pinkods, ar kuru varu piekļūt mc pakalpojumam, atverot mājaslapu ar adresi http://arabwap.Co/direct/85989538-a340b596. Cena par piekļuvi - eur 2,99. Man tika piedāvāta iespēja atteikties no pakalpojuma, sūtot uz telefona nr.1881 īsziņu ar tekstu "stop mc". Kaut arī šādu īsziņu aizsūtīju un saņēmu apstiprinājumu, ka esmu veiksmīgi atteikusies no mc pakalpojumu abonēšanas, nākamajā tele 2 telefona rēķinā no manis tika ieturēti šie eur 2,99. Īsziņas, kas apliecina šo saraksti, glabājas manā telefonā.

CDR SIA - Pienāca rēķinspar 11.57 bez pvn no lmt par 4 zvaniem (05.01. - 26.01) uz nr1881, neesmu tādus veikusi

Pienāca rēķinspar 11.57 bez pvn no lmt par 4 zvaniem (05.01. - 26.01) uz nr1881, neesmu tādus veikusi 11.02. 2022. Pienāca kārtējais Lmt rēķins, kurā papildus abonenta maksai parādās, ka jāmaksā 11.57 bez Pvn par 4 zvaniem (05.01. - 26.01) uz nr1881, neesmu tādus veikusi. Manā telefonā šādi nr neparādās, ka es būtu zvanījusi. Lūdzu izskatīt manu sūdzību.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Man vajadzēja instalēt sev e-parakstītāju, meklējot to google, atrodu it ka to lejuplaide, man iepriekš nebija pieredzes to instalēt, tāpēc kad pieprasīja telefona numuru, domāja, ka tā vajag. Izrādās ka e-parakstītāja vietā šie krāpnieki boxplay pievienoja kaut-kādām spēlēm, kādu naudu viņi iekasēja nav zināms pagaidām, situācija noskaidrošanas stadijā.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Manam ikmēneša tālruņa rēķinam ir pievienoti paaugstinātas maksas pakalpoji no uzņēmuma Sia "Cdr", man pat nav ne jausmas kas tie par viņu sniegtajiem pakalpojumiem par kuriem man tagad ir jāveic samaksa, jo nekādus pakalpojumus nēsmu abonējis.

J JurisLPA 05.02.2022
Komentāri 0

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Pie šis firmas neesu neko pieteikusi un ko ta apstiprinàJusi. , bet naudu par katru nedelu atskaita 3.50. Kà var vispar bez kadam savam piekrišanam un apstiprinajumiem atskaitit naudu? 😡😡😡. Un kàpec pec cilveku sûdzibam nekas netiek darits ar šo firmu?

N NLiene 25.01.2022
Komentāri 3 Internets

CDR SIA - Negodīga komercprakse, iekasē naudu bez klienta piekrišanas

Negodīga komercprakse, iekasē naudu bez klienta piekrišanas Bez manas piekrišanas ietur naudu par pakalpojumiem, ko neesmu piekritis saņemt. Relatīvi maza summa, 6 eur mēnesī, bet tomēr ir apgrūtināta iespēja atteikties no pakalpojuma. Nav skaidrs kādu pakalpojumi viņi sniedz, (Box Play). Lasīju jau iepriekš daudz komentārus par šiem, bet neatradu nevienu ,kur kāds būtu teicis, ka ir ticis galā ar šo problēmu. Ceru, ka man tas izdosies, esmu atvērts padomiem. Paldies Šī negodīgā komerprakse ir jāizbeidz.

Flirtavieta.com SIA CDR - Izkrāpj naudu ar bite starpniecību

Izkrāpj naudu ar bite starpniecību Izkrāpj naudu ar BITE starpniecību. Nožēlojama bet mūsdienās ļoti elementāra shēma kā divi uzņēmumi sadarbojoties var elementāri izkrāpt naudu no cilvēkiem kuri neko pat nenojauš līdz saņem rēķinu no BITES, par to, ka ir jāsamaksā lieki 20 eiro klāt pie rēķina.

V vango8 13.10.2021
Komentāri 3

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana CDR SIA. Krāpnieku kantoris. Nekad nesūtiet sms uz nr.1881. Būs "pakalpojums", kurš ik nedēļu "novilks" naudu. Par atsacīšanos no "pakalpojuma" atkal iekasēs naudu, bet turpinās "novilkt" naudu ik nedēļu. Ir sagatavots iesniegums policijai par krāpšanu. Lūdzu cietušos sūtīt informāciju uz [slēpt]@inbox.lv. Zinu, ka ir daudzi apkrāptie. Nesaprotu, kā tas kantoris vēl strādā. Laiks būtu tos parazītus iznīcināt! Ir piemērojamu dažādi likuma panti. Es panākšu savu.