www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

No CDR SIA, nepamatoti pieslēgums maksas pakalpojumu uz 1881, un naudas ieturēšana
no lmt klienta, bez manas piekrišanas, un bez iespējas sazināties ar operatoriem
uz telef.67443092, ne atteikšanās ar sms stop, uz 1881, un nerunājot par naudas
atgriešanu. No sūdzības lv, sapratu, ka visiem vienāda sūdzības, apdomāju par grišanos policijā.

Krāpnieki lv

15.12.2022

Joe Rogans👽 15.12.2022

Jā 30€ aizgāja šiem zagļiem par neeksistējošu pakalpojumu, lmt zina par šo krāpnieku kantori, bet turpina vainot klientus.

N Nem 22.12.2022

Man tas pats scenārijs, tikai no mobilā operatora Bites. Arī griezos policijā, bet bez rezultātiem. Uz oficiālu iesniegumu atbildēja, ka krimināllieta lieta netiks ierosināta.

Bites klientu apkalpošanas operatore telefoniski noslēdza paaugstinātas maksas pakalpojumus, vismaz tā man tika pateikts. Vēlāk izrādījās, ka tika atslēgti Google Play veikala maksājumi. Līdz ar to Gamistream pakalpojumu izmaksas turpināja tikt pieskaitīt manam rēķinam. Un atkal, ja nebūtu paskatījusies tekošajā rēķinā - pamanītu tikai tad, kad pienāktu rēķins apmaksai. Tikai griežoties cert.lv, man sniedza informāciju, kā atslēgt "īso numuru ziņu pakalpojumus".

Tiešām rodas sajūta, ka Bites mobilo pakalpojumu sniedzējs nav ieinteresēts palīdzēt saviem klientiem šīs SIA CDR krāpšanas shēmu darbības apturēšanā. Rodas jautājums, kādēļ.