www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

CDR SIA. Krāpnieku kantoris. Nekad nesūtiet sms uz nr.1881. Būs "pakalpojums", kurš ik nedēļu "novilks" naudu. Par atsacīšanos no "pakalpojuma" atkal iekasēs naudu, bet turpinās "novilkt" naudu ik nedēļu. Ir sagatavots iesniegums policijai par krāpšanu. Lūdzu cietušos sūtīt informāciju uz [slēpt]@inbox.lv. Zinu, ka ir daudzi apkrāptie. Nesaprotu, kā tas kantoris vēl strādā. Laiks būtu tos parazītus iznīcināt! Ir piemērojamu dažādi likuma panti. Es panākšu savu.

H

[slēpt]@ibox.lv

G G55 08.11.2022

Saņēmu LMT rēķinu ar apkrāpēju CDR apmaksu no 11.10.22-25.10.22 par summu 7.41(bez pvn),LMT šo problēmu itkā nerisina,liek zvanīt t.67443092 un skaidrot pašam ,kur neko nevar noskaidrot,LMT solīja itkā nobloķēt CDR naudas saņemšanu šim kantorim.G

H Hugo H. 11.10.2021

Paldies, divi cietušie jau atrakstīja no sūdzības.lv. Jāsavāc vismaz 10 , bet savākšu.

š Šarlīze 11.02.2022

Es arī pievienojos apkrāpto pulciņam, vai Jums ir izdevies ko panākt un atgùt naudu.
Mums krāpšana notikusi 01/2022

I Ilze Muceniece 10.10.2022

Arī man pie LMT rēķina atnāca šāds mistisks iekasējums par pakalpojumu

[slēpt]@inbox.lv Iepriekš burtu izlaidu 😀

I ilrgjefiho 12.10.2021

Bet lai citiem ir redzams e-pasts, vajag arī draudzēties ar veselo saprātu. Es trev atklāšu noslēpumu. @ vietā raksti at, bet . vietā punkts. Tad e-pasts netiks [slēpt]

I Ieva_L 05.12.2021

Jūsu epastu neuzrāda šeit korekti [slēpt]@inbox.lv" - pievienojos piekrāpto sarakstam, nosūtīju Jums kontaktus uz sudzibas.lv Profilu...

D DzintraDrande 10.12.2021

pievienojos piekrāpto sarakstam , laupīšana notikusi 28.11.21. par bez īsziņas ,ka vispār kaut kas notiek (it kā pakalpojums - atmaksāts caur telefonu , tā parādā Bites rēķinā .

A Alvis Limbaitis 11.12.2021

Esmu ar apkrāptais un gribu pievienoties apkrāpto sarakstam. Bet neizdodas jums nosutit vestuli uz [slēpt]@inbox.lv.

M Margita 07.01.2022

Esmu arī apkrāpta!

A aija 10.01.2023

Es arī esmu apkrāpta.LMT uz vienu roku aer viņiem,interesanti cik ši organizācija parskaita LMT par klientu apkrāpšanu.

A AiK 09.01.2022

Kādas aplikācijas viņi piedāvā apmaksāt vai kadus pakalpojumus?,neko neesmu sledzi bet pie rēķina nāca nauda klāt

T Teiksma Blesa 09.01.2022
Tel. Rēķina krāpšana, operators Bite

2022. G. Janvāra bites rēķinām pieskaitīts manis neizmantota Cdr pakalpojums, tel.26983844
Bite atsakās risināt šo problēmu, lūdzu atdodiet manu naudu

H Henrijs B 10.01.2022

Krāpnieki! Mobilais operators LMT acīmredzot viņus atbalsta! Kā no boxplay tikt vaļā?

A Arnis Ābelīte 29.01.2022

Piezvanīju uz LMT diennakts tālruni 80768076 un palūdzu atslēgt šo cūcību. Meitene apsolīja to izdarīt. Gaidīšu rezultātu.

L Lazdiņš M 04.10.2022

sveiki, kā ar Jums sazināties, arī esmu apkrāptais

L Lazdiņš M 04.10.2022

Sveiki arī esmu apkrāptais,kā ar Jums sazināties?!

G guess 00 05.10.2022

при получении счете за телефон тоже была в шоке.-плюс gamistream.com pa 3.50eur nedēļā.. связалась со своим оператором и они мне дали данные этой cdr.sia с номерам их телефона .Но к сожалению я дозвониться до них не имела чести.. так как такого абонента нет. Поддержу. Дайте обратную связь.

L ledzep2 09.10.2022

Mani šomēnes (2022 sept.) apkrāpa EUR 5,79. LMT neko prātīgu paskaidrot nevar. Vienīģi- nobloķēja šo 1881 numuru. Būs jāmaksā, kaut es nesaprotu par ko? Pievienojos.

I IndraP 20.10.2022

Vai tiešām nepastāv iespēja šo krāpniecību izbeigt?

U Udodzan 30.09.2023

Kā lai no tiem parazītiem tiek vaļā?