www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

Saņēmu rēķinu ar nesaprotamu papildu maksu 14,46 par it kā saņemtu pakalpojumu no cdr sia (rēķina fragmentu pievienoju) . Lmt atbildē (pievienoju) teikts, ka ir saņemta 2. Aprīlī īsziņa ar kodu un nosūtīta ar to pašu kodu. Telefonā īsziņas tiek dublētas google un netiek dzēstas, tā dēļ ir ļoti skaidri redzams, ka nekas tāds nav noticis. Cdr SIA ir krāpnieki, kuri, iespējams, ir uz vienu roku ar Lmt, jo mani centīgi mēģināja atrunāt atslēgt maksas īsziņu iespēju.

21.05.2022

N Norcis 16.04.2022
Krāpšana

Pie telefona rēķiniem parādās cdr,lv it kā izmantotie maksas pakalpojumi neesmu izmantojis viņu pakalpojumus,bet nauda tak viņiem iet tipisks uzmetēju kantoris.

S Sudzibas.lv Admin 5 st atpakaļ

S svetlanab 18.04.2022
Krāpšana

Kāpēc nepamatoti un nebrīdinot divus mēnešus piemērota samaksa par pakalpojumiem, kurus nepasūtīju? CDR

Oļegs Zatlers 21.05.2022

CDR ir max krāpnieki. Nesaprotu, kā viņi vēl eksistē, ja tik daudz sūdzību. Piemērs! Tu gribi pasūtīt kādu pakalpojumu, bet viņi ir ielikuši reklāmu google. Tā reklāma izlec blakus laukam, kurā Tev jāievada telefona numurs un kļūdas dēl Tu ievadi ne vajadzīgajā laukā telefona numuru, bet gan reklāmas laukā. Un viss, Tu esi pasūtījis viņu pakalpojumu. Tā kā google reklāma izkatās max reāli, kļūdīties ir ļoti viegli. Atteikties no šo stulbeņu pakalpojuma var sūtot viņiem kaut kādu īsziņu, vai pie sava pakalpojuma sniedzēja atslēgt maksas numurs.

D Dontkillmyvibe 22.05.2022

Pilnīgs tas pats, tikai cits SIA. Atbilde no LMT tāda pati, kaut gan nekādi pakalpojumi nav pieslēgti, ne arī apstiprināti. Un nav nekādu sms ar kodiem, kas būtu bijis kur jāievada.