www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

Saņēmu rēķinu ar nesaprotamu papildu maksu 14,46 par it kā saņemtu pakalpojumu no cdr sia (rēķina fragmentu pievienoju) . Lmt atbildē (pievienoju) teikts, ka ir saņemta 2. Aprīlī īsziņa ar kodu un nosūtīta ar to pašu kodu. Telefonā īsziņas tiek dublētas google un netiek dzēstas, tā dēļ ir ļoti skaidri redzams, ka nekas tāds nav noticis. Cdr SIA ir krāpnieki, kuri, iespējams, ir uz vienu roku ar Lmt, jo mani centīgi mēģināja atrunāt atslēgt maksas īsziņu iespēju.

21.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

N Norcis 16.04.2022
Krāpšana

Pie telefona rēķiniem parādās cdr,lv it kā izmantotie maksas pakalpojumi neesmu izmantojis viņu pakalpojumus,bet nauda tak viņiem iet tipisks uzmetēju kantoris.

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C CDR SIA 06.07.2022

Labdien!

Lūdzam sazināties ar uzņēmumu Jums ērtākā veidā:

Nosūtot e-pastu uz [slēpt]@cdr.lv norādot numuru, kuram pieslēgti pakalpojumi;
Zvanot uz numuru +37167443092 darba laikā no plkst. 9:00 -17:00.

Добрый день!

Для решение вопроса свяжитесь с компанией удобным для вас способом:

Отправив электронное письмо на адрес [slēpt]@cdr.lv с указанием номера, к которому подключены услуги;
По телефону +37167443092 в рабочее время с 9:00 -17:00

S svetlanab 18.04.2022
Krāpšana

Kāpēc nepamatoti un nebrīdinot divus mēnešus piemērota samaksa par pakalpojumiem, kurus nepasūtīju? CDR

Oļegs Zatlers 21.05.2022

CDR ir max krāpnieki. Nesaprotu, kā viņi vēl eksistē, ja tik daudz sūdzību. Piemērs! Tu gribi pasūtīt kādu pakalpojumu, bet viņi ir ielikuši reklāmu google. Tā reklāma izlec blakus laukam, kurā Tev jāievada telefona numurs un kļūdas dēl Tu ievadi ne vajadzīgajā laukā telefona numuru, bet gan reklāmas laukā. Un viss, Tu esi pasūtījis viņu pakalpojumu. Tā kā google reklāma izkatās max reāli, kļūdīties ir ļoti viegli. Atteikties no šo stulbeņu pakalpojuma var sūtot viņiem kaut kādu īsziņu, vai pie sava pakalpojuma sniedzēja atslēgt maksas numurs.

D Dontkillmyvibe 22.05.2022

Pilnīgs tas pats, tikai cits SIA. Atbilde no LMT tāda pati, kaut gan nekādi pakalpojumi nav pieslēgti, ne arī apstiprināti. Un nav nekādu sms ar kodiem, kas būtu bijis kur jāievada.

V Vienkārši - cilvēks 21.08.2022

Pievienojos sūdzībai - SIA ‘’CDR’’ apzināti neinformē, ka piedāvā kādu noklusētu un nevajadzīgu pakalpojumu par kuru jau iepriekš ieplānojuši regulāri un klusi iekasēt abonenta maksu no personām, kuras šādam darījumam nav patiesībā piekritušas!
Līdzīgi pēc šīs pašas shēmas strādā arī Mobio TV - MobiGW OÜ, [slēpt]@TXThelper.com (it kā iknedēļas summas arī ap trīs eiro), par kuriem LMT/Bite/Tele2 ikmēneša rēķinā pat nav norādīts kādi tad pakalpojumi ir sniegti un nav uzrādīts naudas saņēmējs.
Negodīgi ‘’biznesmeņi’’! Tēlo, ka sniedz ‘’kādu’’ pakalpojumu, speciāli par nelielu summu, lai izvairītos no negodīgas rīcības sekām!
Kopējā summa, kuru tādējādi ‘’izvelk’’ no cilvēkiem, noteikti ir iespaidīga!

Visticamāk, daudzi, kuriem ir automātiskie maksājumi, nav pat to nemaz pamanījuši, ka no konta ik mēness nozog nelielu summu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes