CDR

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

CDR - Sūdzības un atsauksmes

CDR SIA - Krāpšana internetā

Krāpšana internetā Krāpniecība manā gadījumā vērsta uz bērniem, kuri vēlas lejuplādēt krāsojamās lapas. Lapa pieprasa ievadīt tālruņa numuru, uz kuru tikšot nosūtīts kods lejuplādes iespējošanai. Tiklīdz tas izdarīts - telefona operatora rēķinam tiek pieskaitīts maksājums eur 3.50. Bez telefona operatora iesaistes (manā gadījumā bite) šāds apčakars nebūtu iespējams.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Мобильный оператор Bite выставил счёт за услугу повышенной стоимости на основании информации своего партнёра SIA "CDR". Bite не имеет никаких доказательных данных о моём согласии на предоставлении дополнительных платных услуг. SIA "CDR" также не предоставляет данных, которые могут подтвердить моё согласие. В указанные bite даты и время когда я якобы пользовался услугами SIA "CDR", на странице "History" моего компьютера нет ни единого намёка на нахождении моего компьютера на странице где я бы...

CDR SIA - Krāpšana, zagšana no konta

Krāpšana, zagšana no konta Informēju, ka "firma" cdr sia ir visparastākā zagļu banda, kas, izmantojot datoru programmas, kuras rekomendē bez maksas instalēt dažādas populāras un vajadzīgas aplikācijas, pēc tam par to piestāda ik mēneša rēķinus. Tie f**king vēl zog naudu par sūda īsziņām, ja laicīgi saproti, ka esi apzagts un vēlies no tās instalācijas abonēšanas atteikties! Lai viņi nolādēti!

CDR SIA - Обман, мошенничество

Обман, мошенничество В счете tele2 за февраль, обнаружила 3 позиции, которые включены дополнительно. Теле2, порекомендовали обратиться к поставщику услуг - Cdr [slēpt]@Cdr.lv 67443092 cdr sia утверждают, что... Регистрируясь, вы соглашаетесь с условиями и подтверждаете номер пин-кодом. Sms с пин-кодом было отправлено 14.02.2022. 17: 25 я не отсылала такого рода смс.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana No telefona nr.1881 uz manu telefonu tika sūtīta īsziņa, kurā bija norādīts pinkods, ar kuru varu piekļūt mc pakalpojumam, atverot mājaslapu ar adresi http://arabwap.Co/direct/85989538-a340b596. Cena par piekļuvi - eur 2,99. Man tika piedāvāta iespēja atteikties no pakalpojuma, sūtot uz telefona nr.1881 īsziņu ar tekstu "stop mc". Kaut arī šādu īsziņu aizsūtīju un saņēmu apstiprinājumu, ka esmu veiksmīgi atteikusies no mc pakalpojumu abonēšanas, nākamajā tele 2 telefona rēķinā no manis tika ieturēti šie eur 2,99. Īsziņas, kas apliecina šo saraksti, glabājas manā telefonā.

CDR SIA - Pienāca rēķinspar 11.57 bez pvn no lmt par 4 zvaniem (05.01. - 26.01) uz nr1881, neesmu tādus veikusi

Pienāca rēķinspar 11.57 bez pvn no lmt par 4 zvaniem (05.01. - 26.01) uz nr1881, neesmu tādus veikusi 11.02. 2022. Pienāca kārtējais Lmt rēķins, kurā papildus abonenta maksai parādās, ka jāmaksā 11.57 bez Pvn par 4 zvaniem (05.01. - 26.01) uz nr1881, neesmu tādus veikusi. Manā telefonā šādi nr neparādās, ka es būtu zvanījusi. Lūdzu izskatīt manu sūdzību.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Man vajadzēja instalēt sev e-parakstītāju, meklējot to google, atrodu it ka to lejuplaide, man iepriekš nebija pieredzes to instalēt, tāpēc kad pieprasīja telefona numuru, domāja, ka tā vajag. Izrādās ka e-parakstītāja vietā šie krāpnieki boxplay pievienoja kaut-kādām spēlēm, kādu naudu viņi iekasēja nav zināms pagaidām, situācija noskaidrošanas stadijā.

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Manam ikmēneša tālruņa rēķinam ir pievienoti paaugstinātas maksas pakalpoji no uzņēmuma Sia "Cdr", man pat nav ne jausmas kas tie par viņu sniegtajiem pakalpojumiem par kuriem man tagad ir jāveic samaksa, jo nekādus pakalpojumus nēsmu abonējis.

J JurisLPA 05.02.2022
Komentāri 0

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Pie šis firmas neesu neko pieteikusi un ko ta apstiprinàJusi. , bet naudu par katru nedelu atskaita 3.50. Kà var vispar bez kadam savam piekrišanam un apstiprinajumiem atskaitit naudu? 😡😡😡. Un kàpec pec cilveku sûdzibam nekas netiek darits ar šo firmu?

N NLiene 25.01.2022
Komentāri 3 Internets

CDR SIA - Negodīga komercprakse, iekasē naudu bez klienta piekrišanas

Negodīga komercprakse, iekasē naudu bez klienta piekrišanas Bez manas piekrišanas ietur naudu par pakalpojumiem, ko neesmu piekritis saņemt. Relatīvi maza summa, 6 eur mēnesī, bet tomēr ir apgrūtināta iespēja atteikties no pakalpojuma. Nav skaidrs kādu pakalpojumi viņi sniedz, (Box Play). Lasīju jau iepriekš daudz komentārus par šiem, bet neatradu nevienu ,kur kāds būtu teicis, ka ir ticis galā ar šo problēmu. Ceru, ka man tas izdosies, esmu atvērts padomiem. Paldies Šī negodīgā komerprakse ir jāizbeidz.

Flirtavieta.com SIA CDR - Izkrāpj naudu ar bite starpniecību

Izkrāpj naudu ar bite starpniecību Izkrāpj naudu ar BITE starpniecību. Nožēlojama bet mūsdienās ļoti elementāra shēma kā divi uzņēmumi sadarbojoties var elementāri izkrāpt naudu no cilvēkiem kuri neko pat nenojauš līdz saņem rēķinu no BITES, par to, ka ir jāsamaksā lieki 20 eiro klāt pie rēķina.

V vango8 13.10.2021
Komentāri 3

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana CDR SIA. Krāpnieku kantoris. Nekad nesūtiet sms uz nr.1881. Būs "pakalpojums", kurš ik nedēļu "novilks" naudu. Par atsacīšanos no "pakalpojuma" atkal iekasēs naudu, bet turpinās "novilkt" naudu ik nedēļu. Ir sagatavots iesniegums policijai par krāpšanu. Lūdzu cietušos sūtīt informāciju uz [slēpt]@inbox.lv. Zinu, ka ir daudzi apkrāptie. Nesaprotu, kā tas kantoris vēl strādā. Laiks būtu tos parazītus iznīcināt! Ir piemērojamu dažādi likuma panti. Es panākšu savu.

CDR SIA - Par nepasūtītu un neizmantotu pakalpojumu pieprasa naudu

Par nepasūtītu un neizmantotu pakalpojumu pieprasa naudu Nekāds brīdinājums, ka manam telefonam pēkšņi būtu pieslēgs kāds papildus maksas pakalpojums netika saņemts. Bet pievienoja manam telefona rēķinam summu pat it kā reģistrēšanos, kas notikusi (man nezinot) 27.07.21. Šodien pagājušas četras nedēļas, bet summu jau pierēķinājuši vēl nedēļu uz priekšu neskatoties, ka tiklīdz pamanīju aizdomīgo summu pie telefona rēķina, nekavējoties atslēdzu. Tātad ne tikai nekorekta un blēdīga attieksme, bet pat apturot nepieprasīto un negribēto "pakalpojumu"...

A Arta 25.08.2021
Komentāri 1 Reklāma

CDR - Vistīrākā cilvēku mānīšana un krāpšana

Vistīrākā cilvēku mānīšana un krāpšana Lai nesponsorētu krāpnieku un pelēkās zonas biznesu, kuru diemžēl atbalsta mobilie operatori, lūdzu turaties pa gabalu no šī pakalpojumu sniedzēja. Ticu, ka tur arī ir godīgi uzņēmumi, taču viens pelēkās zonas pakalpojums kā https://www.esteria.Eu/lv/ ir tīra krāpniecība. Kad jautāju lai pamato uz kāda pamata man tagad jāmaksā par kaut kādiem viņu mistiskiem pakalpojumiem - man atsūta, ka pakalpojumus ir pieteikts no ip adreses kas netiek lietota vai drīzāk neeksistē. Tāpat arī sms sleja ir...

CDR - Krāpšana

Krāpšana Мошенники! Сегодня я была неприятно удивлена, что не продлен тариф ZZ. Я позвонила в справочную службу, выяснилось, что CDR сняла деньги. Оператор мне дал их контакты. Я позвонила. Анонимная женщина из CDR (она не представилась) сказала, что аж с апреля 2020 года подключена какая-то игровая апликация Монстры. Я про такую впервые от нее услышала. На мой аргумент, что сегодня снято впервые, она ответила, что значит на счету не было денег. И "сделала отолжение": "Ну мы отключим тогда". На вопрос "А кто вернет деньги?" ехидно хмыкнула. Это же надо, как наживаются на владельцах телефонов!

CDR SIA - Krāpšana

Krāpšana Vēlos informēt Jūs par CDR SIA krāpniecību. Manam telefona nummuram tika nesaprotamā kārtā pieslēgts kaut kāds pakalpojums par kuru neko nezinu un pats to nēsmu darījis. Savus datus CDR SIA firmai nekad nēsmu sniedzis. Kad esmu meģinājis to apturēt ar sms STOP POLILV uz nummuru 1881 viņi to sms neņēma pretī, (nevarēja apstādināt pakalpojumu). Kad noskaidroju telefona nummuru CDR SIA kompānijai, zvanīju viņiem lai noskaidrotu situāciju, pacēla sieviete gados ar pilnu muti (pīrādziņu) un ļoti...

CDR SIA - Tele2 rēķinā pamanīju papildmaksājumu

Tele2 rēķinā pamanīju papildmaksājumu Pamanīju, ka man pie Tele2 rēķina, nemanot no kura laika nāk klāt 4eur kaut kādi maksas pakalpojumi. Nekādus maksas pakalpojumus neizmantoju un neko neesmu abonomējis. Noskaidroju, ka tā ir kāda Sia Cdr. Kura iekasē no manis 0.99eur nedēļā. Izskatās pēc krāpšanās un negodīgas uzņēmējdarbības, ja var pats kaut kur ieejot sev nezinot uzspiest un no tevis ņem nost naudu un pēc tam tev neko nepaziņo, nekādu ziņu uz epastu un nekādu jūtamu labumu nemanu kā tikai papildus cipars tele2 rēķinā. Arī tele2 neko nekontrolē, jo viņiem noteikti savs labums. Tagad jātiek no tā parazīta vaļā. : (

A Aivars Bite 27.11.2020
Komentāri 5

CDR SIA - Nesaprotu,par ko man jāmaksā 9.75{EUR} 1819

Nesaprotu,par ko man jāmaksā 9.75{EUR}  1819 Man mobīlā telefona rēķina pārskatā atsūtīts,ka man jāapmaksā{ CDR SIA,pakalpojuma nr. 08.06.18.-29.06.18. 1819} 9.75 EUR Nesaprotu par ko un kāpēc man jāmaksā nesaprotamā adresē,bez paskaidrojumiem. Esmu pensionārs un lūdzu man palīdzēt.