www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR - Krāpšana

Šīs krāpnieciskās firmas darbība no 06.12.2022 ir izslēgta no uzņēmuma reģistra un no 2022.01.10. Ar sakaru pakalpojumu regulēšanas komisijas lēmumu ir anulējusī šai firmai 1881 numura lietošanu. Man izbrīna tas ka šie krāpnieki veiksmīgi sadarbojās ar lmt, tele2. Bite operātoriem, laikam pelņu dala. Viņu shēma vienkārša. Tagad visur prasa ielādēt lietotnes. Tu uzsāc lietotnes ielādi un sevišķi ja esi gados vecāks cilvēks, veicot lietones ielādi izlec pieprasījums verificēt ar kodu, tu apstiprini jo domā ka jāapstiprina lietotni, bet iekrīti krāpniekiem tieši nagos. Attīstoties šādām shemām ātri vari pazaudēt visu. Dīvaini, visur prasa atļauju datu izmantošanai, bet šeit lmt, tele2. Bite operātori kaut kādām fiktīvām firmiņām dod pilnu pieeju,
cilvēki rakstiet uz sakaru pakalpojumu regulēšanas komisiju, uz ekonomikas ministriju, varat rakstīt uz valsts drošības komiteju, jo šis krāpnieciskās shēmas var ievilkt nepatikšanās.

12.01.2023

A

Joe Rogans👽 13.01.2023

Cdr izkrāpa pa 2 mēnešiem pāri 30€, lmt jau sen zināja par šo shēmu, bet klientu apkalpošanas centrā tāpat vainoja pašus klientus par CDR pieslēgšanu.

L Lokidreamsnake 13.01.2023

Vajag būt uzmanīgam un sekot līdzi kur un kad tiek vadīts telefona numurs.