www.sudzibas.lv CDR Krāpšana

CDR SIA - Krāpšana

Saņēmu no lmt reķinu, kurā man izstādīts pakalpojums, kuru neesmu saņemusi. Aizbraucu uz akropoli maskavas ielā pie lmt pārstāvjiem. Blondīne, kas uzmetās par šeftmani neko nepaskaidrojot izturējās ļoti rupji un ieteica man skatīties ko esmu abonejusi. Uz jautājumu lai iedod man izdruku, jo rēķinā nav nekāda info, lepni atbildēja, ka lmt tas nav jādara. Intersanti naudu Lmt iekāš, bet par ko domājiet paši, pretīga organizācija.

10.01.2023

S Samanta D. 10.01.2023

CDR ir krāpnieki, kas ir visur. Netišām saitos atliek ievadīt nr.un rēķins klāt. Jābūt uzmanīgam, jo CDR visur. Tāpēc LMT var tikai piestādît rēķinu, tas jārisina ne tikai ar viņiem,bet arī ar pašu CDR

S Samanta D. 10.01.2023

Un LMT naudu prasa tikai tāpēc, ka CDR saitos ir ievadīts jūsu nr. Attiecīgi tas tiek rēķinā.

S Samanta D. 10.01.2023

Tā kā zvaniet / rakstiet CDR lai atceļ abonēšanas maksu jūsu nr.

A Anna Marta5 12.01.2023

Rēķinu izstāda LMT un viņi tālāk norēķinās ar CDR ,kas ņem naudu ,tam arī jāatbild

S Samanta D. 10.01.2023

Atteikuma tiesības ( STOP SMS) ir atrodamas CDR mājaslapā.