www.sudzibas.lv Televideotīkls Atslēdz kanālus

Televideotīkls - Atslēdz kanālus

Gribēju izstāstīt par Televideotīkls Sia negodīgo kanālu atslēgšanu. Esam viņu klienti kopš februāra. Kad slēdzām līgumu, mums tika piedāvāti 29 kanāli par 3.80 ls. Tāpēc arī paņēmām, ka tik daudz kanālu par tādu summu. Pirms pāris dienām visi kanāli pazuda, kad uzlikām no jauna meklēšanu, atrada tikai 17 kanālus. Kad zvanījām operatorei, mums tika paskaidrots, ka par šādu summu arī tiek piedāvāti tikai 17 un tā vienmēr esot bijis, lai paskatoties mājas lapā. Jā, tur tiešām patlaban šāda info ir, taču labi zinām, kādus kanālus skatījāmies vēl pirms pāris dienām! šajā programmā nav ne tv6, kuru pirms tam skatījāmies katru dienu! Nav arī bērnu multeņu kanāls Nikolodium, kuru mans bērns skatījās no rīta līdz vakaram! Vai mēs tiešām esam tik aprobežoti, ka nezinām, ko skatījāmies, un cik kanālu bija? Taču operatore paskaidroja, ka mēs to visu esam izdomājuši un nekā tāda mums nekad nav bijis!!!