Reitings Telekomunikācijas

CDR
Latvijas Tālrunis
Door2Door

Lattelecom - Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē

Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē Neiesaku pieslēgties lattelekom nepilda solījumus - interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē, dsl ātrums lēnāks ka modemam, bet nauda tiek iekasēta pilna apmēra!!!

Tele2 -

RAZVODJAT LJUDEJ!!! ZZ NE RABOTAET ZA GRANICEJ!!! VSE BRED ESLI KREDIT 0,02LS SNIMAJUT DENGI!!!! PROSTO URODI!!!!!!!!!!!!!

Tele2 -

Operatori ne umejut razgovarivatj i brosajut trubki za platnij zvonok!!!!!!! Vot kuda uhodjat nashi dengi!!!!!!!!! Ne podkljuchajtesj k tele2!!!!!!!!!

Tele2 -

Ne chego ne mogut sdelatj so svoej svjazju!!!!!!! Eto prosto bred!!!!!! Operatori tolko skazatj mogut a sdelatj ne 4ego ne mogut!!!!! u nih ruki otvaljutsja!!!!!!!! Svjazj plohaja v vecmilgravise, a za granicej rabotajut!!!!!! V ih opisanijah e-net mnogo chego ne shoditsja!!! davajte podovatj v sud!!!!!!!!!!!!!

Tele 2 -

Tas ir AAAARPRAAC, kas notiek Tele2 klientu apkalposhanas centraa Merkelja ielaa Riigas centraa. Lai aprunaatos par probleemaam ar taaluni, noformeetu liigumu vai taml jaagaida rindaa apmeeram 40 min - stunda. Strada mazak ka puse no darbiniekiem, parejie kkur pazud ik pa bridim.

Lattelecom -

esmu sasutis par lattelekom majas dsl 5mb/s saldus raj. realais atrums 11kb/sec/

Lattelecom -

LATTELEKOMAA labu speciaalistu nav(tas ir ljoti maigi teikts...man iekshaa viss vaaraas no dusmaam).Telefona liiniju manai maatei velk jau pusgadu,soliija,ka buushot gatavs veel novembrii.. Bet man piespiedu kaartaa veel nedeelju jaalieto maajas DSL,no kura es atteicos sliktaas kvalitaates deelj... kaut gan liigumaa rakstiits ,ka peec klienta pieprasiijuma MDSL atsleegshot 3darba dienu laikaa..... KAA LAI CIINAAS PRET SHO "MONSTRU" ? Un kaapeec sleepjas priekshnieciiba no tautas?..kaut gan var jau saprast- paaraak daudz meeslu shie ir sataisiijushi....

LMT un Tele2 -

Pie mums mobīlās tehnoloģijas kā GPRS ir ļoti dārgs prieks, salīdzinoši LMT 0.93Ls par 1Mb, Tele2 0.65/ 1Mb, taču Bitei 3Ls par 40Mb ( mēnesī)Salīdzinot: LMT 40Mb= 37.2LSTele2 40Mb=26LsBite GSM 40Mb=3LsStarpība reizēs:LMT=x12.4! LMT pasakaina Peļņa abiem ar Tele2.Tele2=x 8.6!Acīmredzami, ka cilvēki NEŽĒlĪGI PĀRMAKSĀ lietojot LMT un TELE-2!Priekšapmakšu kartes zvanot uz citiem tīkliem:Tele-2 ZZ- 0.27Ls/1minLMT- 0.265Ls/ 1minBite GSM= .015Ls/ 1minStarpība reizēs:LMT- x2!Tele2-x2!SMSTele2-...

Tele2 -

Samii neprofessionalnii servis iz poka mnoi vidennih.Otnoshenie k klientu kak k neprijatnomu sushchestvu pitajushemusja postojanno obmanut.Svoi tehnicheskie ljapi i impotentnost1 kak tehnologicheskuju tak i upravlencheskuju pitajutsja objasnit skazkami dlja ljudei tehnicheski ne svedushchih.Vivod Esli ti malen`kii grjaznen`kii melkii vorishka eto -TVOJA KOMPANIJA!Po krainei mere tak oni sebja pozicionirujut.Kompanija dlja VECHNO VTORIH- TELE2

117 -

nezvaniet uz 117!Ielas saka nepareizi,autobusus nepareizi un cakare savus darbiniekus.Loti nesmuki rikojas,tapec nacas aiziet no sis kompanijas.Ticiet man-es zinu,ko runaju,jo redzeju visu no iekspuses.

saftehnika -

a/s "SAF tehnika" ir viena riebīga firma. Tā vietā lai uz Ziemassvētkiem atbalstītu kādu labdarības akciju, tiek rīkota pamatīga izdzeršanās, bet ja kāds darbinieks ir pazvanījis uz kādu ziedojumu tālruni no darba telefona, tad no šī darbinieka tiek iekasēta ziedojuma summa 10 kāršā apmērā!!! Kauns, ka Latvijā ir tādas firmas

krogs"Pie brāļa" -

Mobilo talrunu murgs!