www.sudzibas.lv 1189 Ļauna produkta pārdevēja

1189 - Ļauna produkta pārdevēja

Šodien saskāros ar vienkārši apbrīnojamu attieksmi no 1189 izziņu dienesta darbinieces.

Zvana telefons, es paceļu.. Sievietes balss jautā manu priekšnieku. Es viņai laipnā balsī jautāju, kā viņu pieteikt. Viņa man prasa vai viņš vispār ir uz vietas. Es atbildu, ka ir. Viņa saka, ka pati priekšniekam pateiks, kas viņa ir. Es viņai atbildu, ka priekšnieks man ir lūdzis, lai noskaidroju, kas zvana pirms savienoju... Seko teksts - "Jūs vēl neesiet bankrotējuši? Es brīnos kā Jūs vēl neesiet bankrotējuši ar šādu attieksmi".. Es vispār šokā.. Es daru savu darbu, bet šitāds uzbrauciens... Okey, nomierinos... Tā kā strādāju pa divām aģentūrām, pēc mirkļa saņemu vēl vienu zvanu - skatos līdzīgs numurs, bet neesu pārliecināta, tāpēc paceļu. Atkal tā pati balss un tā pati attieksme. Prasa vadītāju, jautāju, kas zvana. Atkal atbilde, ka viņa pati pateikšot, kas zvana.. Atbildu ar to pašu tekstu, ka nevaru savienot, ja nezinu, kas zvana. Un tajā mirklī tiek nomesta klausule... Es vēl paspēju pierakstīt tālruņa numuru - 67020800..

Mani māc lieeela interese, kurā uzņēmumā ir tik "superīgi" darbinieki, tāpēc tālruņa numuru ievadu Google meklētāja - un šeku reku izlec 1189... Tagad vēl domāju, varbūt uzrakstīt viņiem, jo attieksme ir vnk drausmīga!! Ar šādām pārdevējām viņi savu produktu nepārdos nekad!! Nākamreiz redzot šo numuru, vnk necelšu telefonu.. Nevēlos klausīties.. :)

Iesaku uzņēmumam padomāt kādus darbiniekus viņi pieņem.. Šī sieviete bija ļoti nekaunīga!!
Lai veicas!!

E

Z Zaļāvarde 27.03.2009

Interinfo (1188) kazas ir galīgi galvas saspiedušas Barona 5 mājas durvīs. Laikam neko vairs nevar nopārdot...

T Tirgonis 14.04.2009

Vispār jau 1188 (Interinfo) un 1189 (Tele Media) ir divi atsevišķi kantori.

U Uģis riktigais 14.04.2009

Labi, ka man nezvana tik bezkaunīgas meitenes :)

U Uģis riktigais 14.04.2009

Forša ta google-ievadu savu telefona Nr.-izrādās, ka es pārdodu automašīnu :))
Varbūt, ka man ir vēl kāda mašīna, bet es nemaz to nezinu??? :D

A Arnis 07.06.2009

Pats strādāju šajā uzziņu dienestā un teikšu vienu.

Tas numurs 67020800 ir SIA TeleMedia grāmatvedes numurs, Bet uzziņu dienests 1189 ir gluži vienkārši Telemedia meitasuzņēmums, un mūs vainot pie tā, ka kāds nelaipni zvanījis nav jēgas.
Salīdziniet paši kādreiz, kā klientus apkalpo 1189 un 1188. Atšķirību sajutīsiet uzreiz.

R Renata 29.09.2009

Isteniba, ja zvana uz 1189 un 1188 ir krasa atskiriba! 1189 vienmeer laipni atbil, ipashi jau dama gados..man prieks ir dzirdeet vinjas balsi:)
1188 tieshaam ir izlaidushies, nemaz jau nerunaashu par 1180, kur operaatori var maigi sakot pasuutiit...es vispaar briinos ka uz 1180 kaads zvana..portaals viniem ir neabshabaami labs...

M Maija 06.10.2009

Man liekas 1189 operatori vislabakie, vienmer laipni smaidigi, atzvana, atsuta sms, vienmer atsaucigi!!! Zvanu viniem gandriz katru dienu un nekad neesmu vilusies!!! Operatore Gita vispar pozetivs cilveks, paruna un gribas smaidit cauru dienu!!! Vislaipnakais cilveks ar ko esmu runajusi!!! Un sis numurs 6702800 tiesam ir telemedia gramatvediba. Un tas nu nekadi nav saistits ar operatoriem 1189 !!!

I Ilze 17.10.2009

Gita, kāpēc Tu raksti pati par sevi? :D

V Viktor 28.10.2009

А я вообще не знал о такой справочной, как 1189 надо попробовать !

с Свейки 28.10.2009

А в 1189 появилась новая возможность - бесплатный звонок через skype ! Круто! Хорошо придумали! :)

B Baltic 28.10.2009

Хоть кто то думает о людях дают возможность звонить бесплатно !! Люблю их !!

J Jānis 28.10.2009

1189 rullē!! :D

P pele 04.11.2009

A Anita 14.12.2009

Ei, 1189! Pietiks pašslavināties. Tas jau paliek pārāk uzkrītoši.
Labāk pastāstiet, kapēc jums naktīs, kautgan nav vispār NEVIENA OPERATORA, balstiņa klausulē liek mazliet uzgaidīt, mazliet uzgaidīt, mazliet uzgaidīt.. Vienkārši perversi. Fu

M Mech 09.01.2010

Anna, tā nav taisnība! Pazvani 1189 pēc 23.00 un paklausies!! :)

E Einars 08.02.2010

A man patīk 1189 !! Visu laiku laipni un atsaucīgi!

L lasītājs 08.02.2010

Gan jau, ka Jūsu firma vai uzņēmums (kas Jūs tur esiet) ir paši vainīgi un nopelnījuši sev šādu attieksmi.Šajos laikos -krīzi- ļoti daudz uzņēmumi ļaunprātīgi, bezkaunīgi izmanto un nenorēķinās par precēm, pakalpjumiem. Ja Jūs būtu bez jebkāda grēka (parādiem) tad neviens neteiktu piezīmes par bankrotiem. Vienkārši Jūs paši esiet tos cilvekus izbesījuši.Varbūt dēļ Jūsu parādiem kādam cilvēkam algu neizmaksā un bērniem nav ko dot ēst- tapēc arī ir uzbraucieni.

S Sandra 14.10.2011

T⠬kas zvan nebija 1189 oper⴯re, bet gan a쥮te kas m笩na piedⶢt uz