www.sudzibas.lv Tele2 Maksa par ienākošiem sms

Tele 2 - Maksa par ienākošiem sms

Saņemam rēkinu no TELE 2 par ienākošiem sms no kluba 176, 2 lati katru nedeļu, vienkārsi bardaks, krāpšana. Klubs 176 Latvijā neeksestē, jāmaksā par ienākošiem sms no tas mistiska kluba un pieradīt ka tās ir ienākošas izziņas nevis izejošas nevaram, labs biznes vai ne?

. ....kl 18.03.2009

Pati vainīga! Sagribējās kautkādu melodiju mobilajā vai kautkādu stulbu pareģojumu.. nu vot ir uzķēries!!!

vien 18.03.2009

klubs 176 eksiste gan, zvaniet pa talruni 67049218, paludzat, lai atsledz. tas nav ienakosas sms, bet paaugstinatas maksas iszinas, pie tam regularas

. ....kl 18.03.2009

Pa TV6 reklamē to 176... reklāmas apakšā rakstīts, kas jādara, lai apturētu... bet tas ir ar tik sīkiem burtiem raķstīts un tik ātri parāda, ka neko nevar paspēt izlasīt. Cik sapratu tad tas ir saits www.natta.com

A Ainars 08.04.2009

jaa, tur jauzzvana un visu tipa atsleedz... bet protams, tas ir PZC ka ta var rikoties... tipa viss sakas ar to kruto 10jaut IQ testu/// sviests!

J jānis 08.04.2009

Man ari agrāk bija tele2 viņu tarifi neatbilst pēc viņu noteiktajiem, par zvaniem patere vairak naudas. Es pargaju uz Bites pieslegumu un rekini samazinajas vairak ka par treždaļu.

N nikidijs 10.04.2009

ieliku okarti, un tagad vispār super. nenāk neviens rēķins :D

G girts 10.04.2009

Te jau tele 2 nav vainīgi. Viņi tikai atbalsta savu klientu krāpšanu. Es ar iekritu uz IQ testa, ko natta.com ir izvietojusi pa visu netu. aizpildīju 10 jautājumus. Beigās man paprasa telefona nr, lai var pin nosūtīt, lai apskatītos rezultātus. Uzrakstīju. Saņēmu pin ar visu apsveikumu, ka esmu apchakarēts (reģistrēts natta.com). Izrādās pie IQ testa sākumā ar sīkiem ziliem burtiņiem apakšējā stūrī bija raxtīts - "ka labāk nevajag". Tā nu es vismaz par 2 LS uzzināju, ka mans IQ ir 101 un tas ir viduvējs. Nez, varbūt, ja būtu bijis 120 un augstāk, nebūtu uzrāvies... Bet ja būtu zem 90 (skaitoties sūdīgs), tad i tagad mož vēl neapjēgtu, par ko man 2ls nedēļā atvelk...

I ive 15.04.2009

arii es sanjeemu kaarteejo tele2 reekinu un biju shokaa, ka man par shiim sms 176 jaamaksaa 10ls ar santiimiem!!! pirms kaada laika man kaads pazinja smejoties teica lai aizpildu to IQ testu un veelaak nevareeju saprast kaapeec man katru briivdienu suuta par kaut kaadaam speelju ielaadeeshanaam! Goglee ierakstiiju "klubs 176" un uzgaaju sho saitu ar Juusu konetaariem, atradu to numuru un piezvaniiju. Zvaniiju arii savam pazinjam, lai piezvana, jo arii vinjsh nevareeja saprast kaapeec tik aatri krediits beidzas!!! tagad viss atcelts, vinji man jautaaja par tiem noteikumiem! tak NEVIEN shaadiem testiem noteikumus NELASA!?! tad teica, lai nekad interneta saitos nenoraadu tel. numuru!

Vakar iedomaajos arii par pateereetaaju tiesibaam! Vai kaadam izdevaas ar vinjiem saskarties shajaa jautaajumaa?! Luudzu rakstiet! Varbuut uz tele2 zvaniit?!

P.S. veelreiz atgaadinu, ka tel.numurs uz kuru zvaniit lai aptureetu sho murgu 67049218 !!!

B baiba 04.05.2009

jāa man ar tā gadījās vesalu mēnesi tas vilkās, sodien tik atjēdzos, ka tas mistiskais sms no nummura 176 ir vainīgs. šodien pie šīs krīzes varēju atļauties tikai bomzīgo zelta zivtiņu pa 99 santīmu un pat nepaspēju nevienu sms aizsūtīt, kad kredīts jau bija beidzies -- tā nu man pieleca ka kautkas nav labi, pirms tam man par zūdošo kredītu bija dažādas teorijas piemēram kabatā zvanos vai piedzērusies daudz runāju. ceru ka šo pakalpojumu varēja atteikt arī ar stop isziņu, jo kredīts, lai pazvanītu šiem krāpniekiem vairs nepietika.
izsaku līdzjūtību arī visiem pārējiem cietušajiem!

secinājumi: krīze vairo skaidro saprātu

N Navsvarigi 05.05.2009

Baiba, mazak vajaga dzert, tad atliks nauda lielakai zz papildinashanai!

M Marita 07.12.2009

Es izpildīju testu, un piespiedu OK ar tādu domu, ka man taču šobrīd izejošās SMS un sarunas liegtas. Tavu brīnumu! Uz šo, , 176'' krāpniekkompāniju Tele2 dod zaļo gaismu jebkuros nesamaksāšanas un droši vien arī nezonas gadījumos!

A Arturus 12.01.2010

Pilnigi piekritu.tik ilgu laiku notiek krapsana, ir daudz sudzibas un Tele2 pilnigi pofig.Laikam kads topmenedzeris sanem labus procentus no tas firmas.

S sasha 15.01.2010

urodi eti tele2 sudica s nimi nado. poslednie dengi vikladivaesh na telefon a oni vorujut i za nash s4et xorowo zivut

V Vita 15.01.2010

Man arī pilnīgi tas pats ir bijis.. Tikai nesen atsledzu. Sakumā novilka par horoskopiem katru nedēļu. Nevienu horoskopu es ta arī neesmu izlasījusi.. Pēc tam es atslēdzu aizsūtot īsziņu. Pēc tam man saka novilkt par kaut kādām spēlēm... Es biju šokā... Aizsūtīju īsziņu. Pēc tam novelk par pareģojumiem kaut kādiem.. Es atkal aizsūtīju īszinu.. Un domaju jau zvanīt un riktīgi bļaut uz viņiem.. Bet nju tagad beidzās viss. Ļoti žēl kredīta.

I Ir tāds 17.01.2010

Tie IQ testa pildītāji jau pilnībā parāda savu IQ vispār sākot pildīt to testu.
Paskatījos pirmos jautājumus - dauņiem domāti, vai?

S sasha 21.01.2010

tolko tam mozno otklju4itj etot kowmar : devuwka v tele2 skazala 4to bivaet takoe i ni4ego oni sdelatj ne mogut tolko esli otklju4itj platnoe eto:
Запрет на SMS повышенной стоимости

Если Ты желаешь отключить возможность использования услуг SMS повышенной стоимости со своего номера Zelta Zivtiņa, Ты должен отправиться в один из центров обслуживания клиентов Tele2 или позвонить в информационную службу по телефону 676 (плата за звонок 0, 07 Ls) и подключить услугу. Плата за подключение этой услуги 2.42 Ls.

Внимание! Эти ограничения распространяются не только на получение мелодий, фото и игр, но и на возможность использования других услуг повышенной стоимости.

V Vilis 19.03.2010

Ir tāds mundome.lv, kas sadarbībā ar TELE 2 maldina un krāpj abonentus.Kaut es neesmu pakalpojumu prasījis, neesmu nekur pieslēdzies, naudiņu grib regulāri.Tiek pārkāpti dažādi likumi, bet kas to bezjēdzību uzrauga un kontrolē?Laikam jābojā nervi un [slēpt]@gmail.com

S Santa 07.08.2010

tas ka pasuuti paaugstinaataas maksas pakalpojumus pie taa nav vainiigs tele2.