www.sudzibas.lv Sūdzība Par algas izmaksu

Sūdzība - Par algas izmaksu

Labvakar! Man ar visu šo esošo vispasaules krīzi, ir pašai iestaajusies tāda bezizejas situācija, ka pat vairs nezinu kur dēties. Novembrī, kā par veiksmi, sameklēju sev jaunu darba vietu. Gan darba laiks, gan darba veids un solītā darba samaksa mani ļoti labi apmierināja. Uzminiet cik algu es saņēmu solīto 400 ls vietā? Novembrī 70 ls, decembrī 25 ls, Strādāju visas stundas, visas dienas. Darba devējs tikai sola. Lai gan man ir oficiāls līgums, ar noteiktu stundu likmi. Visu janvāri līdz šodienai pavadīju ar bērnu slimnīcā un slimības lapas tik turpināsies vēl 2 ned. Un šodien, kad zvanīju struktūrvienības vadītājai, viņa man paziņoja, ka direktors nav ieinteresēts apzīmogot slimības lapas un es varu rakstīt atlūgumu, vai to darīs viņi paši. Jau decembrī biju sūtījusi sūdzību gan uz VDI, gan uz VID, atnāca atbilde pagaidām tikai no VIDa, par nodokļu iemaksas pārbaudi, jo uz cita pamata viņiem nav kur piesieties un pārējo ir jākārto VDI. Zinu noteikti, ka 'manam darba devējam nav ne mazāko tiesību neapzīmogot slimības lapas, kuras ir turklāt uz bērna, kamēr es oficiāli strādāju tur, kur nu vēl atlaist mani kamēr es kopju slimu bērnu. Un kur viņiem var būt tādas nekaunības par algas izmaksām! Viss ir oficiāli, iznjemot prēmiju izmaksas, kuras saņem visi darbinieki uz rokas. Un šādu iepriekšminēto darba samaksu saņēmu es un vēl daži cilvēki, bet visi pārējie vecie kadri saņem normāli+/- 400 ls. Kopš decembra meklēju sev citu darba vietu, bet nav neviena darba ar normālu darba grafiku no...-17.00
Un tagat pats galvenais man nav vispār par ko dzīvot. Jau kopš decembra man parāds par īres maksu, par elektrību, par kabeļtelevīziju, par malku. Labi, ka man biku palīdzēja nomaksāt bērnu dārzu decembrī, mans pensionētais tēvs nedaudz palīdz ar transporta, pārtikas izdevumiem un visas nepieciešamās zāles pērk bērnam. Bet cik viņš nabags var dot, pats sev neko neatstājot? Rīt man ir jāizrauj kaut kur 150 ls, lai es varētu samaksāt par īri un malku, jeb metīšot mani ar bērnu ārā no dzīvokļa. Bankas man kredītu nedos, jo EGO karte man nemaksāta 3 mēn. Paziņas man arī nav kuras būtu gatavas aizdot tik daudz.
Bez darba, ar slimu bērnu, drīz metīs ārā no dzīvokļa-īsāk sakot- bomze. Jo nezinu kur skriet, kā nopelnīt, lai neapkrāptu un lai pietiktu.

vienigais ar ko tev varu lidzet!!!
satikt tos darbadevejus un parunat!!! stingri, tumsi !!!
es pats ari jau 2 menesus nestradaju, bet katru menesi jamaksa 400 lati!!!viens darba devejs man bija, tad oskars, tipa ar dzipu vins brauc, un tu vinjam ta ka vabole, bet vins loti izmainijas pec ta vakara kad, viena kaja bija salauzta, un vins nevienu neredzeja!

B Baņkieris 29.01.2009

Cilvēku nevar atbrīvot no darba kamēr esat uz slimības lapas vai atvaļinājumā!
Cīnaties! Ar šādiem darba devējiem ir jācīnās un jāved arā uz tīriem ūdeņiem! Tā jau nekaunība!

V visuredzu!!! 30.01.2009

vini nedrgst neaozōmogot slimibas lapu!! Jus dabutu naudu gandriz akgas apmera, bet doamju, ka Ju to jau ziniet! Vienkarsi piezvaniet uz darba inspekciju vai VID, bet zvanie, nevis rakstie!! Kā riikoties!! Jo atrak būs apzīmogota lapa, jo atrak saņemsiet savu naudu!!!
Kaut gan ''šķiet uz darba inspekciju nezinu, vai ir jēga zvanīt.Man bija situācija, ka gada beigās darbā mēs bijām "pārāk daudz darbinieki"un darba devejs gribeja, lai rakstam atlugumu, kas mums nav jadara. Ja grib, lai atlaiž un izmaksa kompensaciju!!!Tātad..zvanot uz darba inspekciju..telefonu pacela samiegojusies sieviete un vina pat lāgā netaisījas klausities, ko stastu..Teica, ka tagad nevar palidzet un nolika!!! Cerams Jums trapisies atsaucigāks cilvēks!!