www.sudzibas.lv Tele2 Telefons nav, bet rēķins nāk

Tele2 - Telefons nav, bet rēķins nāk

Pārgāju no LMT uz Tele2... nopirku Motorolu V6 palietoju nedēļu un telefons uzkārās... aiznesu taisīt... nu jau pagājis mēnesis kā bez telefona... Zvanīju uz info telefonu, kur izstāstīju savu sāpi kur maqni laipni pasūtīja dirst... rezpektīvi operatore nomainīja tematu - piedāvāja man pieslēgt interneta pastu un pateica - visu labu!!!
Īsāk sakot telefons man nav, bet rēķins man nāk, jo pieslēdzu ikmēnša tarifu.

E

K Kristine 21.09.2008

Raksti sudzību uz TELE2 juridisko adresi ar lūgumu nomainīt telefonu (ja visi garantijas taloni, čeki utt. ir saglabāti).
Man nesen bija tads pats gadījums, es izcīniju sev jaunu telefonu.

I Ivans 22.09.2008

Pirkt telefonu ar pieslegumu nedrikst! Tas nav noslepums, ka mazcenas mobilie ir braki!! Un, atradi ari no ka uz ko pariet: no LMT uz Tele2!!

M Mūks 23.09.2008

PN ja nezinu ko pļūtīt. Es ar mazcenas mobilo 3 gadus staigāju un vēl tikpat ies. No saviem draugiem arī nekādu sūdzību par mazcenas mobīliem neesmu dzirdējis

F Floyd 30.09.2008

Я вот тоже недавно а вернее месяц назад сдал свой сониэриксон и не čiku не grabu. Теперь вот надо звонить и плакаться или может отборным матом обложить..? хз.

J Jan4ik 21.10.2008

Lietotaajs ar liikiem pirkstiem vot i telefoni karas.. ! Tas nav nekads nosleepums.. es jau 5 gadi tele2 klients. Un jau cik telefoni nemti pa akcijam. Visi straadaa kaa jauni. Un tarifi ari iepriecina.. par 3 stundam sarunu uz jebkuru no tiikliem reekins 10ls... Un ja zvanitu no LMT.. pat negribas domaat par tiem rekiniem kas naaca ... 40- 50ls...

K klients 21.10.2008

Jan4ik, ari te tu esi gudrs taa, ka nu japriecajas butu. Tikai ne viens vien cilveks ir pircis telefonus ar Tele2 pieslegumu un visiem ir zinams, ka tas ir brakis. Pat tiem, kas tos telefonus neperk! Es ar zz pirku, brakis bija. Iznak, ka loti daudziem cilvekiem te liki pirksti, bet tikai tev viss iet, taisni pirksti! tas ir vispar zinams fakts, ka telefoni uz akciju, vai tas ir Tele2, vai LMT, ir braketi! Es runaju par telefoniem ar pieslegumu! Runajot par LMT, tu sakumaa paskaties, kadus piesleguma veidus LMT piedava un tad tikai kaut ko runaa par lielajiem rekiniem! A, nu es tak aizmirsu, ka visai latvijai ir suda telefomni, liki pirksti, bet tev ir super telefons, kurs Tele2 zonu ker taa, ka nemetaas, pat tur, kur tas zonas nemaz nav! Tikai skaitli liecina par to, ka Tele2 zaudee savus klientus, kuri iet uz Biti, Lmt. Pat Bitei, kurai pirms gadiem diviem bija loti slikta zona, pa so laiku ir kluvusi zona labaka, neka Tele2 un cilvekiem ar "suda telefoniem", ka tu izteicies, vietas, kur Tele2 zona ir sliktaka, Bite zona ir labaka, bet LMT zona vispar pilns stabins. Tas ir ar suda telefoniem. Man par bail domat, kas butu ar Assusiem. laikam, tas stabins skrietu pari un ara no telefona tadiem operatoriem kaa LMT.

K klients 21.10.2008

Jaiet un jacinas tev par savam tiesibam. Jo, kaa ne kaa, tam telefonam tak bioja jabut garantijas remontam! Mans masas dels taa pat nopirka telefonu, toreiz tas bij BENQ_SIEMENS un vinam saluza. Cik es sapratu no vina teiktaa, vinam samainija to telefonu. Ja negrib remontet, tad jaiet uz Brivibas 55, ieieja pie Sv Gertrudes Baznicas puses Ekonomikas Ministrijas eekaa ir Pateretaju Tiesibu Aizstavibas Asociacija. javershas tur!

M mafia 21.10.2008

Tas jau skaidrs, ka Tele2 akcijās telefoni ir brāķi. Tiem, kuriem telefons, akcijā ņemts, iet arī pēc 2 gadiem, ir smagi noveicies. Un arī ar to labošanu un mainīšanu viņiem ir kā ir, tā kā eto togo ne stoit ;)

J Johny 21.10.2008

Mana sieva paņēma ar LMT pieslēgumu mobilo. Divi gadi it kā pagāja, telefons it kā iet, tacu ir viena problēma: lai saglabatu tel numuru SIM kartee, vajaga pec numura ierakstisanas SIM kartee, restartet telefonu un tikai tad tas numurs redzams. Zvaniju uz LMT, teica, lai nesu uz remontu, bet es noslinkoju un neaiznesu. Si problema natrauce darboties manam telefonam, jo es savus kontaktus saglabaju tel atminjaa. Lai vai kaa, ari sis gadijums parada to, ka ar pieslegumu visdrizak nopirksi braketu telefonu! Ja jau pavisam tel neit un negrib remontet, tad vinus japurina, ejot uz visam iespejamam iestadem!

N Nana 24.10.2008

un ko tad info dienests izdarīs, telensarunas laikā telefonu salabos ar savām "telepātiskajām spējā", kaut kāds psiholoģiskais dienests, vai???? ka jāklausās "sāpes" par telefona zaudējumu. nu gan izdomā kur vērsties!!!

T treilis 08.11.2008

Ivan, davai nav ko pukstēt! mana sieviņa ir T2 dīleris, līdz ar to mēs visa ģimene (6 cilvēki) lietojam mazcenniekus, tie nav nekādi brāķi! iet kā pulkstentiņi! un nav jau tā, ka tiek tur atlasīti kaut kādi īpašie. kādus T2 piegādā, tādus ņemam. manējā nok rullē jau trešo gadu, neskatoties uz divreizēju peldināšanu.

N Nav Svarigi 08.11.2008

Treilis 08-11-2008, nav nekads brinums, ja tava sieva ir Tele2 dileris! Vina sagada jums kvalitativakus mobilos. Tu par to puksteshanu saki tiem daudziem cilvekiem, kuriem pec dazu menesu vai pat mazakas lietoshanas saluza mazcenas mobilie, kuri tika pirkti Tele2! Kaut kaa taadu cilveku ir ieverojami vairak, neka to, kuriem luzt mobilie pirkti par pilnu cenu! Tas ir visiem zinams fakts, ka mazcenas mobilie ir braketi. Taa kaa nepuksti tu te...

A aicis 09.11.2008

Vai jūs tiešām āksti domājat ka rūpnīcā ir viena līnija kas ražo kvalitatīvus telefonus un otra kas ražo speciāli brāķus mazcenniekus?Smieklīgi.Un palīdzība par telefona problēmām jāmeklē remontdarbnīcā vai sliktākajā gadījumā pie ražotāja, kāds tur tele 2 sakars, viņi tikai sniedz sakaru pakalpojumu.Jūs taču ja saplīst mašīna nemeklējat palīdzību pie tiem kas tīra ceļus?

A Aleksandrs 09.11.2008

Aibo ir aakste, nejedz ko raksta.

K kjiploks 09.11.2008

Arī ne mazcenas telefoni biezi vien meedz saluuzt un nav jau tele2 uzreiz vainiigs. Rekini tele2 vnk. super, katru menesi mani iepriecina ar mazo summu.

K Kams 26.11.2008

Ja pagājis vairāk kā mēnesis, pienākas jauns telefons. Ir aitas, kas nezin savas tiesības, ir cirpēji, kuri tās ignorē.

L lina 07.12.2008

Ha, ha, ha!! it kā telefoni, kuri iegādāti bez pieslēgumiem nekad "neuzkārās"...Jādomā, pirms rakstat muļķibas. Starp citu, ja nopirksiet telefonu līzingā un to nāksies nodot uz garantijas remontu.. vai tiešām nemaksāsiet līzinga ikmēneša maksājumus?? Līzinga kompānija ātri uzrādīs Jūsu vietu.

J Juris 17.12.2008

Sākumā ļoti, ļoti cītīgi izlasiet līguma noteikumus un tad sūdzaties.

N nav svarigi 17.12.2008

Sākumā ļoti, ļoti cītīgi izlasiet līguma noteikumus un tad sūdzaties.
Komentēja: Juris

***********************************************************8

T2 jaremonte saluzushais telefons! Manam masas delam bija T2 pikrti mazcenas mobilie. Vins tik staigaja un mainija tos. Cik nopratu no vina statita, luza visi telefoni. Rodas priekshstats, ka tur tik nekvalitativos tel tirgo.

D Dusmas 25.12.2008

Nu cilvēciņ, kur tu dzīvo??
Ir jādodas uz iestādi, kur iegādājies šo telefonu nevis jāraksta sūdzība! Protams, ka būs jāmaksā, jo neviens taču nezina, ka telefons nestrādā... Smiekli nāk!