www.sudzibas.lv Baltcom Pakalpojums

AtrisinātaBaltcom - Pakalpojums

Līdz šim nebiju saskāries ar šo kompāniju personīgi, bet tā kā nomainīju dzīves vietu un pārcēlos uz māju, kurā ir pieejams TIKAI UN VIENĪGI Baltcoms, tad nu darīšana sanāca.
1) apskatījos piedāvājumu, kurš man likās piemērotākais; (SOCIĀLAIS+ = 14, 99 LVL)

2) piesaku caur internetu onlain formā; (pēc laika zvana - sarunājam, ka tā kā ir mēneša beigas, tad atliekam meistara pieteikšanu uz nakāmā mēneša 1.datumu - sola, ka atzvanīs - NEATZVANA);

3) ZVANU PATS! Protams, ka cilvēks otrā galā neko nevar pateikt uzreiz, kas un kā ir ar manu pieteikumu - dodu mobilo nr. ar cerību, ka solījums kārtējai atzvanīšanai piepildīsies vismaz šoreiz. (NEKĀ!)

4) Gaidu, nu jau kā nedēļa...vēljoprojām gaidu...

Stulbākais tas, ka nav citu alternatīvu (un viņi to apzinās). Sāku pārdomāt...varētu jau iztikt ar to istabas TV antenu...bet nu internets mūsdienās tak nav vairs nekāda greznība, vai ne!?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

E

E es 04.12.2008

Jā man ar ir Baltcom!!! Likās interesants piedāvājums ar to ka iepriekš par internetu telefonu un tv sanāca mēnesī maksāt ap 30 ls, bet te piedāvājums par 14, 99 un viss iekļauts. Uzķēros skaisti runāja ka pievienošana bez maksas bet tad paskaitija 1, 60 par vienu metru vada, sanāca kopā ap 25 ls, nu tas nekas jo tiešām sanāca daudz to vadu metru, bet pats interesantākais sākās ar telefonu, cilvēks man vienu reizi uzzvana un viss telefons atslēdzas un ir jāiet pie modēma un jārauj ārā telefona vads jāliek atpakaļ utt., saucu meistaru un tas man pateica ka telefons nestrā'da jo dators kas atrodas blakus modēmam nav IEZEMĒTS!!! pēc tam pajautāju elektrikim vienam pazīstamam viņš smieties sāka par to ka dators JĀIEZEMĒ, un galvenais pie kā man viņu ieteica iezemēt pie radiātora. Tā nu es mokos uz parasto telefonu mani var sazvanit lab ka 1 mēnesī. Vieni telefons ir tas par ko sūdzot tv un internets labs, internetu viņi piedāvā vienu ātrākajiem Rīgā, tas taisnība ir ātrs.

A AndrushA 08.06.2009

Tad jau elektrikis to vien mak ka tikai smieties. Starpcitu - ja seit ir dakteri apstiprinas - ka kardioaparatu ari lielaka dala poliklinikas neizmanto zemejumu no rozetes bet zeme izmantojot radiatoru. Vel jo vairak ka ir tadi elektriki kas smejas un nav garantiju ka zemejums pec tada elektrika montazas bus pareizi iezemets un vispar vai bus!?

T Tomba 28.09.2009

Man nebija nekādu problēmu. Piezvanīju, pieteicu, pēc pāris dien
am bija klāt meistari un visu sadarīja. Manā mājā interneta nebija ( viņu), atvilka kabeli no blakus mājas. Ņēmās līdz 10. vakarā un viss ok.

W www 04.08.2011

Люди если не хотите лишних проблем НИКОГДА не подключайтесь к BALTCOM, отвратительный сервис, качество ужасное, а если захотите отключиться от них "не дай Бог" то сразу появится куча причин чтоб содрать побольше денег, а мало того деньги которые были уплачены вперед естественно не возращаются!!!