Reitings Telekomunikācijas

CDR
Latvijas Tālrunis
Door2Door

Lattelecom -

PIEMERAM UK INTERNET TAKSAFONI IR UZ KATRA STUURA.ISDN IR JAU PAGATNE VISIEM IR BROADBOAND I PIESLEGUMI DATU PARAIDE 56MBS WIFI INTERNETAM JAUKI:)

LMT un Tele2 -

Jau kadu laiku censos atrisinat problemu ar LMT it ka jau siikums, bet nekust neno vietas, un iniciativu biju izradijis pietiekami biezi, bet savas lielas aiznemtibas del LMT nespej veltit mazliet laika lai atrisnatu klientam izveidojusas problemas.Nosutiiju 2sms, lai aktivizetu sms sanemsanu no LMT majas lapas un mobilo epasta adresi, bet nekas nenotika neatnaca atskaite, lMT neliekas nezinis, mums lidz centralei nav aizgajusi sms.

Latvija Pasts -

Šī lieliskā iestāde pazaudēja manis sūtītu IERAKSTĪTU vēstuli. Viss būtu OK, ja viņi šo vēstuli meklētu vai kā citādi labotu savu kļūdu. Bet nē, vispirms, protams, nosūtīšana no viena pie otra, tālāk sekoja informācija, ka pēc 30 dienām, man jāraksta iesniegums (samaksājot 60 sant. par to) un TAD varēšot meklēt. Cita tikpat laipna pasta darbiniece man pateica, lai ņemu līdz to un to, tad varēšot izsekot sūtījumam. Aizeju ar vajadzīgajiem dokumentiem, man tiek pieprasīti citi.. Cits darbonis man...

Fastnet -

Voobs4em ho4u skazatj vam rebjata ? nikogda ne polzujtesj uslugami firmi po predostavleniju Interneta "FastNet". Eto kompanija deret v 3 6kuri (22Ls/mes) + ko vsemu Internet u nih rabotajet kogda on ho4et i s takoj skorostju kakoj on ho4et! Eto ne FastNet, a LowNet! Pri4em kogda zvoni6 im s pretenzijami, ni4ego vrazumiteljnogo oni otvetitj ne mogut!

Lattelecom - Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem

Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem. Pēcpusdienā, vakarā, dažreiz pat naktī lapa verās vienu minūti. Ārzemju lapas jāgaida līdz novecosi. To iTV vispār nēsmu redzējis divus mēnešus. Ja redz tad raustās tā, ka nevar neko skatīties. Vispar nesaprotu kur var piedavat 10mb/sek, ja lapa velkas ar 10Kb/Sek.

Lattelecom -

Mājas DSL Interneta pieslēgums ir kļuvis nelietojams tiem, kuriem Internets asociējas ar starptautisku tīklu nevis tikai ar vietējo Latvijas lapu apskati.

Tele2 -

TELE2 servisam visu laiku it kā uzticējos, nekādu starpgadījumu nebij bijis, līdz kādu dienu savu telefonu vairs nevarēju ieslēgt!Aiznesu protams uz TELE2 centru, kur sarunāju ja varēs salabot, tad zvanīs un pateiks cenu(ja nu gadījumā pārāk dārgi - varbūt lētāk sanāk nopirkt jaunu!).Kad bij aptuveni divas nedēļas pagājušas, neviens piezvanījis man nebij, nolēmu zvanīt pati!Nosaucot kvīts numuri, izrādās mans telefons jau pirms nedēļas ir izņemts!!!!!Kad devos pati uzzināt kur viņš ir palicis- man neko nespēja atbildē't.......pie telefona jauna esmu tikusi, bet kas notika ar labojamo.....

Vides komunikācijas -

sia "vides komunikaacijas" piedaavaa interneta telefonpiesleegumu par fikseetu maksu meenesii (ls 8,26) un nebriidina savus jaunos klientus, ka sia "telekom" par shii interneta telefonpiesleeguma numura izmantoshanu prasiis taadu pashu maksu par katru minuuti, kaa par vieteejo sarunu minuuti. sia "vides komunikaacijas" liidz ar to nodara lielus materiaalos zaudeejumus saviem klientiem.

Tele2 GPRS -

Testa rezima Tele2 GPRS mob internts ir 6-16Kb/s maksimali solitais 20Kb/s atrums nav sasniedzams.daudz kludas un neatver daudzas wap lapas.

Apollo - Dārgi un nestabīli pakalpojumi

APOLLO ir baigie neliesi - es viniem ludzu atslegt pastkastiti kura fiziski ir atslegta un nedabojas, bet rekini katru menesi ka likts Ls 1.00 un ta jau kadu 6 menesu, tas ka viniem izsaka pretenzijas un suta faksu - viniem pie kajas. Un vinu pakalpojumi ir dargi un nestabili it seviski internets. ha :)

Roxy -

k razdelu odnoklasniki.zivu za granicej rodilas i virosla v daugavpilse raz v god tuda priezzaju i predstavlaete nemogu otkrit stranicu potomucto neimeju latvijskogo nomera pod rukoj i kak govoritsja pizdec.ja takogo esjo nevstrecala bla budu,eto kak ponimat cerez programu zdi menja ctoli s nimi svjazivatsja.SALUT DAUGAVPILCANAM

Tele 2 -

STIDNO! TELE 2 ! Kupil ZZ za 1.75 , obnovil , prijatnij zenskij golos v trubke soob6il : "na va6 6et dobavleno 2.00 lata" . Ja podozdal , kak pologaetsja, Vvel *245# i O**EL ! " Jusu kredits - 0,02 ls , ja podumal GLUKI ( eto ved` u nih v porjadke ve6ej) , NI HU*A , tak ono i okozalos` . Ja pozvonil V INFO line s drugogo telefona (o.o7ls/min) , proslulal pesenku minut 5, posle 4ego dispe4er nudnim golosom vsjotaki ovetil, ja vsjo emu objasnil , ON : zdite 5 minut den`gi pridut objazatelno-...

AtrisinātaBaltcom - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Po povodu fiksirovanoi svjazi, kotoruju predlo#ili s dekabrja 2005 goda. Nekaja violetta pri6la s predlo#eniem po akcii podklju4itj fiksirovannuju svjazj. Posle etoi ascii dolgo budet ploxaja reakcija. Svidu vrode privlekateljno: i abonentka ni#e i besplatnii telefon i besplatnii opredelitelj nomera i.. I... I.. Na samom dele svjazj poganaja, mnogie ne mogut dozvonitsja, besplatnij

GLOBAL -

Kto ho4et massu problem , podklju4ajtes' k Internetu 4erez firmu GLOBAL. Malo togo, 4to oni terjajut kontrakti, oni javljajutsa prosto posrednikami. Kazhdoe utro net I-neta, inogda i dnjom- polnaja nepreskazuemost'. Zvonish im, a oni otve4ajut:"A mi tolko klientov ishem, a obsluzhivat' Vas dolzhen Maksinet". Zvonju tuda- zanjato, zanjato, zanjato...Mobilnij otklu4en, kak obi4no. V kontrakte napisano, 4to oni obespe4ivajut i-netom 24 4asa v sutki. Vot i obespe4enie, blin...A kazhdij mesjac vikladivaj po 15 Ls za takoj servis. Tak 4to....dumajte, nado li Vam eto?

4NETS -

Firma tak sebe, podklu4ilsja v Zepniekalnse, obe6ali skorost po telefonu i na saite do 2000 Kbit po Latvii, a potom skazali 4to do 1500 Kbit (187 KByte). Obi4no ka4aju po DC++ so skorostju do 80 KByte vsego, zato po miru do 80 KByt (v dogovore do 256 Kbit (32 Kbit)), inogda voznikajut otkazi interneta, tipa iz-za pogodnih uslovij ili kakih libo polomok, admini ne vsegda vezlivi po telefonu, mogut lap6u na u6i nave6at. I e6e oni govorili, 4yo u nih provedeno optovolokno, potom vijasnilos', 4to ono tolko v Zolitude.

Salamandra -

Salamndra... vi kogda-nibudj tam bili??? da??? Ja vam so4ustvuju.. TAKOJ OTSTOJ!!! eto kakojto priton zabitij maloletkami.. da eso eti maloletki kurjat, esho..pjanih videla.. da takogo kluba nigde ne sishesh!!

Tele 2 -

Zakazala ja melodiju za 90 santim... ne prishla... potom zakazala eso raz prisla tolko ska4atj ne smogla... napisanno 4to to s GPRS... A s GPRS u mja na telefone vsjo OK! Ladna pozvonila v ifo.. A mne govorjat GPRS vremenno nedostupen!!!!! [[[ interesno po4emu oni ne predupredili....]]] a kogda ja sprosila nasot deneg...vernjotsa li mne 1.80 ona usmehnulasj i skazala _NET !!!! "UVAZAEMIE" TELE2 PREDUPREZDAJTE KOGDA U VAS 4toto NEDOSTUPNO!!!!!!

Lattelecom -

LATTELEKOMAA labu speciaalistu nav(tas ir ljoti maigi teikts...man iekshaa viss vaaraas no dusmaam).Telefona liiniju manai maatei velk jau pusgadu,soliija,ka buushot gatavs veel novembrii.. Bet man piespiedu kaartaa veel nedeelju jaalieto maajas DSL,no kura es atteicos sliktaas kvalitaates deelj... kaut gan liigumaa rakstiits ,ka peec klienta pieprasiijuma MDSL atsleegshot 3darba dienu laikaa..... KAA LAI CIINAAS PRET SHO "MONSTRU" ? Un kaapeec sleepjas priekshnieciiba no tautas?..kaut gan var jau saprast- paaraak daudz meeslu shie ir sataisiijushi....

Tele2 -

GPRS u nix v kakom-to testovom rezime, ja za tri mesjaca podklju4enija toljko odin raz smogla zajti v net, da i to stranica wap.one.lv s lati6skoj postojanno pereskakivala na litovskij ili estonskij. Bred.

One.lv -

debiljnij sajt.besit so svoimi viebonami plati sdesj i tam plati za vse plati nam bi lu6e platili za to wto rigistriruemsja a sej4as podnali deneg i peredelat zahoteli ahueno krutie stali bobla podvolilo mnogo