www.sudzibas.lv Tet piedāvājums un maksa

Lattelecom - piedāvājums un maksa

Patiešām esmu dusmīga. Un pat ļoti. Noslēdzu līgumu par mājas komplektu - telefons, TV un internets. Maksa nav maza Ls 26. No vasaras jau nerāda TV3. Visu laiku tikai atvainojas un sola, ka ar nākamo mēnesi būs. Man patiešām neinteresē tas viņu papildus piedāvājums. Tad būtu slēgusi līgumu par paplašināto paku. Tagad jau piedāvājums skatīties tās papildus programmas līdz Jaunam gadam. Tātad arī Ziemassvētki un Jaunais gads ir sagaidāms bez TV3. Kaut kāds murgs! Kāpēc nav piedāvājums, ka par šiem mēnešiem bez TV3, samazina rēķinu attiecīgi par piedāvātajiem 4 (vai cik tur latiem)? Tagad sanāk tā - staipies pa māju papildus ar istabas antenu, slēdz TV turp un atpakaļ, lai varētu redzēt TV3, bet arī kvalitatīvi citas LTV programmas. faktiski solīto pakalpojumu un ērtības nesaņem. Tev piedāvā kaut ko nevajadzīgu. Maksāju par to, ko nesaņemu tādu kā vēlējos + par to, ko man nevajag, un neizmantoju. Absurds!
Dusmas ir par to, ka Lattelecom nemeklē risinājumu, kas būtu arī Klientam pieņemams. Manuprāt vajadzēja piedāvāt izvēli: samazinam maksu, jo nav TV3/ maksa paliek iepriekšējā, saņemat papildus programmas.

D

N na 12.11.2009

iespraud parasto antenu un skaties, ko raudi . manis pēc tas tv3 nav vajadzīgs, labāk skatos paplašināto par velti.

R Raivis 13.11.2009

mees no laatelekom paargaajaam uz izzi, jo izzi paarstaavis paarliecinaaja, ka buus leetaak un labaak, mums ir gan tv3 gan arii citi labi kanaali arii sex, vispaar traapiijaam uz izzi akciju un visa piesleegsana bez maksas, dekoderi bez maksas pirmie 3 meeneshi bez maksas.Karocj esmu apmierinaats tagad maksaajam 15.50, un tikai peec 3 meenesi jaasaak maksaat, turklaat lattelekoms no manis spieda 36ls meen araa neskatoties uz kriizi. Kaa arii pa ieriikoshanu ari loti daargi bija jaamaksaa.

L Lepi 13.11.2009

Man ir tikai tel+int, esmu apmierināta. Ar TV nepiekritu, tur jau nav ko skatīties ar tām 30 programmām.

L Lauris 16.11.2009

Man ir Viasat, maksāju 10ls/mēn, kanālu ir ap 70, redzu tv3, redzu arī tv6, turklāt vēl uzreiz ir digtālā tv, respektīvi, man nav nekas no jauna jāpērk/jāuzstāda.

E Edgars 16.11.2009

Priekš kam jums tas sūdīgs tv3??? Kam vispār tie latviešu tv programmas ir vajadzīgas? Izskatās ka viņi atpalika vismaz uz 5 gadiem, rāda visādus sūdus!

B Bons 17.11.2009

Man tv3 ir ļoti vajadzīgs..arī būtu ļoti dusmīga, ja Viasat tā pēkšņi izdomātu noņemt tv3..bet man ir. Skatos Koru Karus, Ugunsgrēku, Sirds uz Ledus, daudzas jaukas filmas ar visu ģimeni. Nav tik daudz šaušanu un vardarbības kā pa LNT, to gan esmu ievērojusi.

E Edgars 17.11.2009

Koru Karus ;)))))), nosist tos visus dalībniekus vajag lai nemaisās! Apnika tie stūlbie raidījumi, vecās filmas, ziņas u.t.t.

B Bons 18.11.2009

Nu par gaumi nestrīdās, bet pa tv3 iet ļoti labas filmas un raidījumi. Seriāli arī interesanti. No lattelecom puses ir ļoti negodīgi tik daudz klientiem atslēgt tv3.

K krokomārs 21.11.2009

Latelecom ir neadekvāti dārgs tam, ko viņi piedāvā.. jo nets ir lēns(kaut sola debesu ātrumu, neuzķeraties uz viņu reklāmām). tv kanāli tad pazūd, tad parādās..pilnīga nesakārtotība. Es gribētu viņus atslēgt, bet vēl gads jāciešās, jo ja lauzīšu līgumu viņi man piemēros milzīgu soda naudu, .

D dukša 24.11.2009

Esmu vīlies par lattelekoma piedāvāto kvalitāti. Arī meistari nav īsti kompetenti, jo, atnākot uz izsaukumu pilnīgi garām noteica diagnozi. Pasaucu palīgā neitrālu, gudru cilvēku, kurš visu saveda kārtībā.

K krokomārs 25.11.2009

Līdz manīm Lattelecom meistari pat netika.. zvanīju, solīja būs būs, bet tā arī viss izčabēja.

A Artūrs 13.12.2009

Piekritu raxtam par Lattelecom! Es ar NOTEIKTI atteikšos lidz man beigsies līgums... Digitalā televizija visu laiku raustās... mūžīgi uzkarās kaut kas... un jaaa... sāpīgā tēma par tv3 un tv6... arii es labprāt vinas skatitos, bet taja pašā laikā tiek piedāvāta paplašinātā paka ar vispar neskatāmiem kanāliem... lai tad samazina maksu par televiziju, ja nemak vienoties ar tv3! jebkurā gadijumā iesaku neņemt Lattelecom... arii mani brīdinaja cilveki, kam jau bija ši digitālā te;evizija un es nepaklausiju! jo cereju, ka gan jau, ka bus gan tv3, gan tv6... bet... vieni krievu kanali, kur debilas filmas un bernu multenju kanali ar drausmigam multenēm! :(

E Esmeralda 17.12.2009

Arī es esmu viena no daudzajiem klientiem kurus neapmierina"Lattelecom"kvalitāte.Televīzija mēdz uzkārties-vai nu bilde pēkšņi paliek nekustīga uz diezgan ilgu laiku, vai arī vispār paliek tumšs ekrāns un tad jārestartē TV.Un kā izrādās viena daļa pultis viņiem esot brāķi, kā paskaidroja Lattelecom izsauktais meistars.Kolēģe patstāvīgi sūdzas ka nedarbojas telefons.Un jā, ja kāds vēlas pieslēgties Lattelecom, noskaidrojiet kārtīgi cik būs jāmaksā pirmais rēķins, jo arī es pieteicos uz akciju un pirmais rēķins man bij 105 Ls.Viennozīmīgi atteikšos tiko būs beidzies līgums.

N nonsensus 08.01.2010

Tātad sanāk tā - līguma nosacījumus nelasām, "cerēju, ka būs tv3 un tv6" tā vietā, lai reāli noskaidrotu; gaužamies, kāpēc internets "pats sevi nesalabo"... Nu antiņu ciems! Normāliem cilvēkiem viss strādā.
Ā, un, starp citu, tajā televīzijas dekoderī vajag video opcijās ieiet un uzlikt full hd vai vismaz 720 izšķirtspēju - kopš tā izdarīju, nevienu reizi vairs nav tā kaste uzkārusies un bijusi jārauj no kontakta ārā. Instrukcijas, kā to izdarīt, nāca līdzi.

A agris 20.06.2011

Tas tiešām ir "valsts" uzņēmums, tīrākā apčakarēšana, drāššana.Tu paņem atslēdzies un no tevīm vēl 100, noteikti lai varētu tiem "vepriem", prēmijas izmaksāt, viņiem jau aldziņas minimālas...Sviests...Pieslēdzat !

E Esesesseseseseses 20.06.2011

Agris, pirms raksti kautkādas huiņas apskaties pats Lattelecoma TV!