www.sudzibas.lv Taleban Maitas tie Taleban

Taleban - Maitas tie Taleban

Man ir sūdzība par Taleban režīmu un kaujiniekiem, kas Pakistānā cīnās ar leģitīmās valdības spēkiem. Ja Taleban uzvarēs- būs baigais sieviešu dzimumorgāns, izteikts krievu mēlē, jo Pakistānai ir nukleārie ieroči un tad Taleban vienu palaidīs uz Izraelu, bet pārējos uz ASV sabiedrotajiem. Varbūt mums aŗi kas tiks.
Varbūt sāli un sērkociņus iepirkt?

D

T tanaka 03.11.2009

Autors sagajis sviesta...

Mamma 03.11.2009

Roc bunkuri un pērc sāli un sērkociņus. Vajadzētu vēl labi daudz dzeramā ūdens un visādus konservus. Musulmaņi nav tikai savādāk domājoši ticīgie. No viņiem var sagaidīt ekstrēmus asiņainus uzbrukumus it kā ticības vārdā, kas tā par ticību kas liek nogalināt nevainīgus tūkstošus un tūkstošus? Kas tā par ticību kur tiek apsolīta mūžīga dzīvošana debesīs ja piesakies pašnāvniekos spridzinātājos?

Z Zirgs 03.11.2009

Sviests.
Gan autors, gan sūdzība.

E Esseseseseseseses 03.11.2009

dakteri, tev laikam ir briiva pieeja narkotiskajaam vielaam, kuras tu arii bezizmeeraa izmanto citaadi tavu komentu izskaidrot nespeeju..

P Pelnrušķīte 03.11.2009

Pac tu Tanaka, vecis, vai bāba, nav saprotams, varbūt unisex, esi sviestā sagājis. Te viss pareizi uzrakstīts un prognozēts-ja talibi sakaus Pakistānas spēkus, kas spēkojas Pakistānā, tad kodolbumbas podzinieks būs talibiem kabatā. Pēc tam Izraēlā būs nemiera pilna nakts un būkšķis rīta agrumā, kas izžāvēs Jordānas upi. Pēc tam Amerika saņems pa biksēm, pēc tam sabiedrotie, pēc tam līdzskrējēji, tjipa LV, LT un EE.
Nākošā dienā visi tuvie Austrumi salutēs, šaujot ar Kalašiem gaisā, bet tu, Tanaka, nedzirdēsi šo mūziku...