www.sudzibas.lv Bitlain briesmiga attieksme pret dartbiniekiem un klientiem.

Bitlain - briesmiga attieksme pret dartbiniekiem un klientiem.

Labdien! Vēlējos brīdināt visus darba meklētājus par šīs firmas attieksmi pret darbiniekiem, kā arī klientiem/pircējiem.
1. Algas patstāvīgi tiek izmaksātas mazākas nekā tām ir jābūt patiesībā (bieži šis iztrūkums sasniedz pat vairākus desmitus latu). Algas ļoti bieži netiek izmaksātas laikā, bez īpaša brīdinājuma (ja paveicas, algas dienā firmas kopējā čatā tiek "iemesta" ziņa, ka nebūs - bez nekādiem paskaidrojumiem, par atvainošanos var nemaz nedomāt).
2. Darbinieki bieži tiek atlaisti, darbinieku lojalitāte un darba stāžs attiecīgajā firmā nav lielā godā.
3. Darbinieki bieži tiek aizvainoti, saukti necenzētiem vārdiem, publiski tiek iztirzātas darbinieku kļūdas, tādā veidā apkaunojot cilvēkus.
4. NEKAD nav ticis izsniegts algas aprēķina izraksts, tā kā nav zināmas metodes pēc kādām alga tiek aprēķināta. Uz lūgumu šādu izrakstu izsniegt - atbilde bija pavisam vienkārša - mums nav tādu iespēju. Varbūt laiks mainīt grāmatvedi???
5. Alga sastāv no pamatalgas + bonusi no pārdotā. Tagad bonusi ir samazināti par 75%
6. SIA Bitlain liek pārdevējiem pārkāpt patērētāju tiesības, bieži aizliedzot atgriezt naudu vai apmainīt preci, ja tā neatbilst prasībām. Paskaidrojumi ir jāsniedz pārdevējiem, tātad jāuzņemas atbildība un visas negācijas.
7. Pilnīgi visi firmas iekšējie ziņojumi ir krievu valodā, tādējādi diskriminējot valsts valodā runājošos. Atbalsta personāla latviešu valodas zināšanas nemaz nav vērts pieminēt.

Varētu rakstīt vēl daudz... bet galveno gan jau sapratāt - nesaistieties ar šo firmu!

O Olga 12.10.2009

:-(

A Artūrs 13.10.2009

Pilnīgi piekrītu! Gribētos vēl lai nevis tikai internetā tas būtu, bet parādītu raidījumā par Sia BITLAIN attieksmi pret strādājošājiem un klientiem, pēc šīs sūdzības. Par tādiem darba devējiem ir jāzina sabiedrībai, ja nu tas tā notiek. Vienkārši šausmas. Attieksme kā pret suņiem, cilvēki nevar dabūt algas aprēķina izrakstu?! šausmas.

K Kristaps 13.10.2009

Kur Tad mūsu Valsts kontroles skatās? Jā, tas gan ēna krīt uz tādu kompāniju. Nogriezt pa 75%?????? Un vēl tāda attieksme? Riebjās...

V Vesma 13.10.2009

Bet vai si darbinieka pretenzijas ir objektivas, lai Jus komentetaji varetu izteikt tik striktus komentus? Jus ari sai firma stradajat?Zinat kapec ta? Vai tas ir Jusu subjektivais viedoklis? Balstoties uz ko?

A Artūrs 14.10.2009

Ir 3 draugi, kuri tur strādā, un no visiem tik un dzirdu, ka attieksme pret darbiniekiem šausmīga. Pats biju dzirdējis kā pēdējā algas izmaksāšanas dienā fiksi uzraksta čatā ( un nevis grāmatvede vai darba devējs, bet vienkārši strādnieks), ka alga nevis piektdien būs, bet pirmdien. Tas jau liekas 4 dienas, ko cilvēks dzīvo BEZ naudas. Bet kad prasa algas lapiņu, tev grāmatvedis pa telefonu saka, mēs tādu neizsniedzam.

Jautājums, KĀDUS Jums, Vesma, vēl vajag pierādījumus? Manuprāt, pamats tādiem striktiem komentāriem ir diezgan nopietns.

Nemaz neredzu jēgu, ka jūs tā aizstāvējāt BITLAIN SIA, visticimāk Jūs tur strādājat, saņēmat bonusi ar nenogrieztiem 75%, katru mēnesi dabūjat algas lapiņu, UN JUMS ĻOTI LABAS ATTIECĪBAS ar priekšnieci. IZREDZĒTĀ.

L Līga 14.10.2009

pilnigi piekritu tam ka sita firma ir galigi garam, nekadas izaugsmes iespeju nau, ja velies sabojat sev nervus tad drosi vari pieteikties te stradat!

L Liga 29.10.2009

Pilniga TAISNIBA par visu... taa visa krievu valodas padarishana.. tac nejau visi saprot profesionalos izteicienus.. sviests pilnigs uz darbu jaiet ar vardnicu!! un ka viss tiek apgiezts..pashi tik sev kabata raus visu.. un uzdzivojas uz darbinieku rekina...ka aruii lai kaa tu stradatu, vai censtos.. vienmer bus slikti...

M Marija 30.10.2009

Ja sama bivwij rabotnik Bitlaina i mogu s tocnostju do 100 % podtverditj cto sverhu napisanoe cistaja pravda. Nacjalstvo voruet v nagluju, gljadja podcinennim v glaza s ulibkoj. Pozor vam Bitlain !

D Darbinieks 02.11.2009

Jau tā nodokļu slogs palielināts, alga mazāka, tagad vēl bonusi samazināti... Bet es nezinu vai gribu vainot Bitlain SIA pie radušās situācijas. Drīzāk vainojama ekonomiskā situācija valstī un uzņēmums vienkārši vēlas izdzīvot. Daudz vairāk es domāju par kompāniju, kuras pakalpojumus pārdod Bitlain SIA, par Biti. Prasības konsultantiem ir lielas, jo mēs esam Bites seja, no mums atkarīgs vai klients domās pozitīvi par Biti.

Mums ir jābūt laipniem, jāsmaida klientam..., tas viss ir pareizi, tā jābūt, ja vien dažkārt tas smaids nebūtu jāizmoka par spīti sāpošajam zobam, jo nav naudas, lai apmeklētu zobārstu vai kautrīgi stāvot aiz galda, jo kurpe atplīsusi .Tad jautājums Bitei- nav kauns, ka tie, kas jums pelna naudu paši dzīvo no rokas mutē?

Tas nekas, ka mēs neesam Bites darbinieki, domāju jūs spējat daudz ko ietekmēt, jums taču arī ir svarīga mūsu produktivitāte. Risiniet šo jautājumu, ņemiet piemēru no LMT, kas šajā grūtajā laikā vēl paaugstina saviem konsultantiem algas.

: :) 02.11.2009

Мыши плакали, давились, но ели кактус.

D Darbinieks 03.11.2009

Tu mūs uzskati par dzīvniekiem, tad tāpēc tāda attieksme?

S Santa 03.11.2009

fui atteikšos no bites, likās pieklājīgs kantoris

P primadonna 13.01.2010

nu ka kantoris ir tads tiesam briesmigs, pati kadreiz ar stradaju, un neko labu pateikt par firmu nevaru, ja nu vienigi to, ka tagad ir daudz vairak sirmo matu neka bija pirms darba attiecibu uzsakshanas, visa info tiesam tikai un vienigi ru, un ja kautkas jauns tiek ieviests, tad tas ir kategoriski un darbiniekiem nav nekadu balstiesibu. Visas izaugsmes iespejas tiek nogriestas jau sakuma, lai nevaretu ne ar ko izcelties, pieradit sevi...

Varetu vel daudz un dikti turpinat, bet ta ir pashu izvele saistities ar to firmu, bet no pieredzes neiesaku

L Larisa 14.01.2010

Nuu man bija tā...Bitlain kantoris solija algu no 250-500Ls :))))
Man astiņas iedegās nu tik rausīšu naudu :D, BET PIENĀCA ALGAS DIENA...HA HA ..nesaņemu pat minimālo algu, nostrādāju paris mēnešus un aizgāju, jo visos šajos mēnešos nesaņēmu pat minimālo :))
Visam piekrītu tam ko raksta..gan par attieksmi pret darbiniekiem..kādu attieksmi???Tādas vispār nav!!! :))))
Kas atiecas uz BITI..to nejauciet iekšā Bitlain ir Bites dīleris un Bite maksā Bitlain par katru pieslēgumu 3ls, bet Bitlain 2ls patur sev a darbiniekam kurš ir izdarījis visu malno darbu atmet tikai 1ls ..tas ir labākajā gadījumā, ja būsi ko noziedzies ..dabūsi tikai 30% :))))
Karoče Bitlain ir kaktu kantoris..tāka apsveriet labi..vai vēlaties būt šis kompānijas darbinieks !!

J Jekaterina 15.01.2010

Larisa, ne soglawusj s vami, kto ho4et rabotatj, tot zarabativatj budet normaljno, a kto tupo otsizivaet 4asi tomu konen4o ni4ego ne vijdet=]v nawe vremja za krasivie glaza nikto ne budet platitj ;)
bivajut konen4o razo4erovanija, no vedj v ljuboj firme estj minus, kotorij mozet ne nravitsa (:

nas4et otnowenija s na4aljstvom, menja li4no ustraivaet moj menedzer, vsegda pomogaet, kogda pojavljajutsa kakie libo voprosi=]

S sergej 08.02.2010

Kakoe scastje cto skoro isceznet etot Bitlain/

š šokētais 08.02.2010

jautājums, kas tad par Sergeju te raksta tādas lietas ka Bitlains pazudīs?vai tik ne pats Bitlaina priekšnieks ?!

S sergej 09.02.2010

Jus domajat ka vins ir godigs un vares tadi vardi uzrakstiti????:-) Nakad muza...

S sergej 19.03.2010

Вот теперь пусть он грызёт сам свои логти...Отлично что отняли у тебя Битлайн и никто с вами не хочет сотрудничать.Научись людей ценить и уважать.ВЫСОКО ВЗЛЕТИШЬ, НИЗКО УПАДЁШЬ :-)