Lattelecom - Dirsaa

Sakari bija nekādi. "Jauki", ka pēdējās pusstundas laikā vispār nebija iespējams sazināties ar operatoriem, zvanot 177, bija dzirdams paziņojums, ka šamējie zvanus pieņem no 8.00-20.00. Mēsli tādi. HATE IT!

Z

E Esseseseseseseses 08.11.2009

zinti, ja tu pats peec taada idiota neizklausiitos, tava suudziiba varbuut arii buutu akcepteejama...

M mii 28.11.2009

Klientu apkalpošanas daļa strādā tajā laikā, bet tehniskais dienests ir visu diennakti. Vajag noklausīties paziņojumu līdz galam un tad nebūs šādu pārpratumu :D

B Baņkieris 28.11.2009

Nu nezinu, nezinu! Man nekādu problēmu ar "Lattelekom" nav bijuši! Turklāt viņi par saviem remontdarbiem brīdina nedēļu iepriekš un tāpēc nekādu problēmu nevajadzētu būt!
Tagad arī atnāca e pasta vēstule, ka 30.novembrī būs tehniskie darbi, tāpēc var būt traucējumi tīklā no 24:00 līdz 7:00.
Palīdzības dienests atsaucīgs un ja ir problēmas, tās risina burtiski pāris stundu laikā!
Starp citu-es ar dzīvoju Inčukalnā un nekādu problēmu ar Lattelekom šeit nav!!!